Daugaviņam 15 ar pusi minūtes spēles laika "Senators" uzvarā

Nacionālās Hokeja līgas (NHL) čempionātā aizvadītajā naktī uzvaru izcīnīja latviešu uzbrucēja Kaspars Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas savā laukumā tika galā ar Ņujorkas "Islanders".

"Senators" nokļuva iedzinēju lomā jau pirmajā minūtēs un minimālais 0:1 saglabājās līdz pat spēles vidum, kad vairākumā Milans Mihaleks panāca izlīdzinājumu – 1:1. Četras minūtes vēlāk to pašu atkārtoja Džeisons Speca, izvirzot "Senators" jau vadībā – 2:1.

Trešā perioda ievadā otavieši savu pārsvaru palielināja līdz diviem vārtiem, taču ņujorkiešiem izdevās vienus atspēlēt, atkal pietuvojoties līdz minimumam – 3:2. Spēles pēdējās septiņas minūtes "Senators" aizvadīja pārliecinoši, gūstot divus vārtus (pēdējā ripa jau tukšos vārtos) un izcīnot uzvaru ar 5:2.

Kaspars Daugaviņš uzvarētāju rindās laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bet visi trīs Kaspara mēģinājumi uzmest pa pretinieku vārtiem tika bloķēti. Spēli latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Daugaviņa komandas biedrs, aizsargs Ēriks Karlsons izcēlās ar divām piespēlēm, tādejādi atzīmējoties ar punktiem jau septīto spēli pēc kārtas, turklāt sešos no septiņiem mačiem Karlsons nopelnījis vismaz divus punktus. Kopumā pēdējās septiņās spēlēs aizsargam 17 (6+11) punkti.