Kādu laiku gaidītais un beidzot sagaidītais darbs – Martas Grigales jeb MARTAS jeb vienkārši Martas jaunais minialbums, kas šoreiz ir tikai un vienīgi angļu mēlē. Kopumā sešas dziesmas.
"Pērnā gada rudenī dziedātāja un dziesmu autore MARTA (Marta Grigale) sevi pieteica ar pirmo dziesmu angļu valodā. Pēc gadu ilga darba un vairākiem izdotiem singliem klajā nācis 6 dziesmu minialbums (EP) “Wrong Woman”," stāsta menedžere Inese Saulaja.
Pie latvju klausītājiem nonākusi dziedātājas Martas Grigales jaunākā dziesma “Glow Up Era” - uzmundrinošs pavasara vēstnesis ar motivējošu tekstu, kuras pirmatskaņojums notiks jau nākamajā nedēļā Norčēpingā notiekošajā mūzikas festivālā “Future Echoes”.
Gribēju sazvanīt kādu reālu cilvēku Centrā “Marta”, bet tas nebija iespējams: ierunāta balss lūdza izklāstīt iespējamās vardarbības faktu, tad nu “Marta” sazināšoties ar zvanītāju. “Martas” anotācijā teikts, ka tā ir “Latvijas vadošā sieviešu tiesību aizstāvības organizācija, kuras mērķis ir vienlīdzīgākas, iekļaujošākas un labklājīgākas sabiedrības veidošana”. Tā kā manas tiesības nebija aizskartas, paliku gribot.
Dziedātāja Marta nākusi klajā ar videoklipu dziesmai “Ai, kā sāp” no pagājušā gada nogalē izdotā albuma “Dabas parādība”. Videoklipā piedalījušies arī mūziķi Olga Rajecka un Uģis Roze, un – nē, viņi tajā nedzied.
Sievietes ar īpašām vajadzībām pakļautas lielākam vardarbības riskam, kas saistīts ar to, ka varmākam ir vieglāk īstenot vardarbību pret personu, kas ir ievainojamāka, šonedēļ konferencē "Sievietes un invaliditāte. Seksuālā, reproduktīvā veselība. Vardarbība" pauda uzaicinātie eksperti.
Valsts finansēto sociālās rehabilitācijas pakalpojumu nevar saņemt nepilngadīgie cilvēku tirdzniecības upuri, kuri atrodas bērnu namos, aģentūrai biedrības "Centrs Marta" pārstāve, juriste Zane Zvirgzdiņa.
Sieviešu resursu centrs "Marta" ar sociālo kampaņu aicina būt neiecietīgiem pret sieviešu seksuālu izmantošanu, aģentūru LETA informēja "Martas" valdes locekle Iluta Lāce.