gulbis

22.mai 2014
Ernests Gulbis šodien ap plkst. 15:00 aizvadīs sezonas astoto ATP ceturtdaļfinālu, Nicas "World Tour 250" turnīrā sacenšoties ar Krievijas tenisistu Dmitriju Tursunovu. Gulbis viņu uzvarējis tikai vienā no iepriekšējām trim spēlēm.
21.mai 2014
Ernests Gulbis šodien ap plkst. 16:00 aizvadīs Nicas "ATP World Tour 250" turnīra 2. kārtas maču, sacenšoties ar Slovākijas tenisistu Martinu Kližanu. Tikmēr jau plkst. 11:00 "French Open" kvalifikācijas 1. kārtas spēle Diānai Marcinkevičai, kura Parīzē tiksies ar Ukrainas sportisti Marinu Zaņevsku.
14.mai 2014
Ernests Gulbis (ATP 17.) trešdien otro gadu pēc kārtas sasniedza 3. kārtu Romas "Masters 1000" turnīrā. Latvijas tenisa līderis bija iedzinējos ar setu un breiku, tomēr prata atspēlēties un uzveikt ranga 85. numuru Stefanu Robēru no Francijas – 6:7(1), 6:4, 6:3.
12.mai 2014
Ernests Gulbis šonedēļ ATP vienspēļu rangā pakāpies trīs pozīcijas un sasniedzis jaunu rekordu, ieņemot 17. vietu. Karjeras rekords arī Aļonai Ostapenko, kura WTA vienspēļu reitingā tikusi līdz 505. vietai.
8.mai 2014
Ernests Gulbis (ATP 20.) šodien turpinās Madrides "Masters 1000" turnīru, 3. kārtā sacenšoties ar Horvātijas labāko tenisistu Marinu Čiliču (ATP 26.). Gulbim viena uzvara iepriekšējās trīs savstarpējās spēlēs, bet ceturtā sāksies ap plkst. 18-19.
7.mai 2014
Ernests Gulbis (ATP 20.) iekļuvis Madrides ATP Masters 1000 turnīra 3.kārtā. Mačā pret ukraini Aleksandru Dolgopolovu (ATP 22.) latvietim izdevās uzvarēt divos setos – 6:3, 6:4, tādējādi revanšejoties par neveiksmi šogad Montekarlo. Gulbja nākamais pretinieks tiks noskaidrots horvāta Marina Čiliča (ATP 26.) un francūža Pola Anrī Matjē (ATP 87.) cīņā.
6.mai 2014
Latvijas un Polijas tenisa līderu cīņa Madrides ATP Masters 1000 turnīrā noslēgusies ar Ernesta Gulbja uzvaru. ATP ranga 20.vietā esošais latvietis uzveica Ježiju Janoviču (ATP 21.) ar 7:6(5), 3:6, 6:2. Polim šis ir astotais zaudējums pēc kārtas, bet Ernesta nākamais pretinieks tiks noteikts itālieša Fabio Foņīni (ATP 15.) un ukraiņa Aleksandra Dolgopolova (ATP 22.) duelī.
25.apr 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis trešo reizi šosezon iekļuvis kāda ATP turnīra pusfinālā. Tas izdevies Barselonas ATP Tour 500 sacensībās pēc panākuma pār Teimurazu Gabašvili no Krievijas – 6:1, 6:4. Ernesta pretinieks cīņā par finālu tiks noskaidrots japāņa Kei Nišikori (ATP 17.) un horvāta Marina Čiliča (ATP 27.) duelī.
22.apr 2014
Ar panākumu pret mājinieku Danielu Himeno Traveru Barselonas ATP turnīru iesācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Lai gan abos setos mūsu sportists bija iedzinējos ar breiku, tomēr abos gadījumos izdevās atspēlēties un izcīnīt uzvaru ar 7:5, 7:6(1). Ceturtdien Gulbim nākamā spēle pret ukraiņa Aleksandra Dolgopolova un spāņa Alberta Montanjesa mača uzvarētāju.
14.apr 2014
Ernests Gulbis pirmdien publicētajā ATP rangā saglabājis 23. vietu, bet Diānai Marcinkevičai dāmu reitingā 210. vieta, kas ir Latvijas pirmās raketes atkārtots rekords.
13.apr 2014
Ar zaudējumu Montekarlo turnīra 1.kārtā 2014.gada māla sezonu iesācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Spēlē pret ukraini Aleksandru Dolgopolovu Ernests četras reizes zaudēja geimus pie savas serves un cieta neveiksmi ar 2:6, 4:6. Montekarlo latvietim vēl atlicis piedalīties dubultspēlēs.
13.apr 2014
Ernests Gulbis (ATP 23.) svētdienas pēcpusdienā sāks māla sezonu, Montekarlo "Masters 1000" turnīra 1. kārtā sacenšoties ar Ukrainas pirmo numuru Aleksandru Dolgopolovu (ATP 22.). Cīņas sākums ap plkst. 16:00, maču video tiešraidē redzēt nevarē
21.mar 2014
Ernests Gulbis šovakar ap plkst. 22:00 aizvadīs Maiami ATP "Masters 1000" turnīra 2. kārtas maču, tiekoties ar Francijas sportistu Žiljēnu Beneto. Latvijas pirmajam numuram jācenšas pārtraukt četru zaudējumu sēriju prestižajā turnīrā, kurā viņš bez uzvarām ir kopš 2008. gada.
17.mar 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis pēc pagājušajās nedēļā aizvadītā Indianvelsas turnīra ir saglabājis 22. vietu ATP rangā. Līderis joprojām ir spāņu tenisists Rafaels Nadals.
14.mar 2014
Ernests Gulbis pusstundu pēc pusnakts aizvadīs karjeras piekto ATP "Masters 1000" ceturtdaļfinālu, Indianvelsā tiekoties ar turnīra 2012. gada finālistu Džonu Isneru. Latvietis savstarpējos mačos ar ASV pirmo numuru ir priekšā ar 2-1.
13.mar 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 22.)pirmo reizi iekļuvis Indianvelsas ATP Masters 1000 vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā. 4.kārtas cīņā viņš ar 7:6(0), 4:6, 6:2 pārspēja spāni Roberto Bautista-Agutu (ATP 53.). Ernesta nākamais pretinieks piektdien būs 2012.gada finālists Džons Isners (ATP 13.)
12.mar 2014
Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis trešdienas vakarā lūkos sasniegt sezonas piekto ceturtdaļfinālu, Indianvelsas ATP "Masters 1000" turnīra 4. kārtā tiekoties ar Spānijas tenisistu Roberto Bautistu Agutu, kuru viņš šogad jau vienreiz apspēlējis. Mača sākums ap plkst. 22:00.
12.mar 2014
Indianvelsas ATP Masters 1000 vienspēļu turnīra 4.kārtu sasniedzis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis (ATP 22.). Mačā pret bulgāru Grigoru Dimitrovu (ATP 16.) mūsu sportists bija parāks trijos setos - 2:6, 6:1, 7:5. Nākamais Gulbja pretinieks būs spānis Roberto Bautista-Aguts (ATP 53.).
27.feb 2014
Ernests Gulbis trešdien guva sesto uzvaru pēc kārtas, Akapulko "ATP World Tour 500" turnīra 2. kārtā ar 6:1, 3:6, 7:6(5) uzveicot beļģi Davidu Gofānu. Gulbis ceturtdaļfinālu sasniedzis četros no sezonas pieciem turnīriem. Ernesta nākamais pretineks būs Bulgārijas pirmais numurs Grigors Dimitrovs, kuru šogad jau vienreiz izdevies apspēlēt.
25.feb 2014
Ernests Gulbis šonakt sāks Akapulko "ATP World Tour 500" turnīru, kurā piedalīsies pirmo reizi. Latvijas pirmā numura pretinieks Meksikas sacensību 1. kārtā būs Taivānas pārstāvis Jensuns Lu. Maču, kas sāksies ap plkst. 1:30, diemžēl nevarēs redzēt video tiešraidē.