gulbis

23.feb 2014
Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 23.) kļuvis par Marseļas ATP sacensību uzvarētāju.
21.sep 2013
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis Sanktpēterburgas "ATP World Tour 250" sērijas turnīra vienspēļu sacensību pusfināla mačā sestdien ar rezultātu 6-3, 6-3 uzvarēja Mihalu Pšišesniju no Polijas.
30.jun 2013
Pēc pirmās palīdzības sniegšanas Beinerta veterinārajā klīnikā pagājušajā naktī no Daugavas izglābtais gulbis tagad atkopsies Jūrmalā.
30.okt 2012
Latvijas tenisa otrais numurs Andis Juška pirmo reizi divu gadu laikā sasniedzis "Challenger" turnīru sērijas 2. kārtu, tik tālu tiekot Ekentālē (Vācija).
16.sep 2012
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis aizvadīja lielisku vienspēli un ar 6:0, 6:3, 6:1 sagrāva ATP ranga 95. numuru ukraini Sergiju Stahovski, panākot neizšķirtu Deivisa kausa izcīņas mačā pret Ukrainu. Izšķirošā spēle par iekļūšanu 1. grupā tiks uzsākta jau pēc brīža, kad Latviju pārstāvēs Andis Juška, bet ukraiņiem spēlēs Iļja Marčenko.
25.jūl 2012
Šodien ap plkst. 19.30 cīņu par Kicbīles „ATP World Tour 250” turnīra titulu turpinās Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Viņa pretinieks 2. kārtā būs 28 gadus vecais brazīlietis Rožerio Dutra Silva, kurš pašreiz atrodas ATP ranga 107. pozīcijā.
30.apr 2012
Šodien publicēti kārtējie ATP un WTA tenisa rangi, kuros mūsu vadošie tenisisti Ernests Gulbis un Anastasija Sevastova pakāpušies par divām vietām augstāk, respektīvi uz 84. un 256.vietu. Šonedēļ turnīros spēlēs Gulbis, Juška un Dekmeijere.
22.okt 2011
Notikusi Krievijas pilsētas Sanktpēterburgas ATP vienspēļu pamatturnīra izloze. Latvijas tenisists Ernests Gulbis (ATP 52.) šajās sacensībās saņēmis wildcard, bet 1.kārtā spēkosies ar Čehijas sportistu Lukašu Rosolu (ATP 79.).
28.feb 2011
Ernests Gulbis zaudējis 10 pozīcijas pirmdien publicētajā Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) pasaules rangā un ir 34.vietā, izkrītot no pirmo 30 vidus.
16.feb 2011
Trešdien zaudējumu jau pirmajā kārtā Marseļas ATP "World Tour 250" turnīrā piedzīvoja latviešu tenisists Ernests Gulbis, divos setos ar 6:7(2) un 1:6 atzīstot vācieša Filipa Petšnera pārākumu.
6.jan 2011
Arī ar ceturto mēģinājumu Ernestam Gulbim nav izdevies uzvarēt pasaules pirmo numuru Rafaelu Nadalu. Atšķirībā no iepriekšējām trim reizēm, šoreiz Gulbis zaudēja divos setos, ar 6:7(3), 3:6 piekāpjoties Dohas "World Tour 250" turnīra ceturtdaļfinālā.
10.dec 2010
Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) svītrojusi no izskatāmo lietu saraksta bijušā Saeimas un Valsts prezidenta drošības dienesta Edgara Gulbja pieteikumu, kurā viņš sūdzējās par spīdzināšanu apcietinājuma laikā.
11.nov 2010
Drošībnieka Edgara Gulbja slimības dēļ Rīgas apgabaltiesa šodien kārtējo reizi atlikusi viņa krimināllietas izskatīšanu. Kā aģentūra LETA uzzināja tiesā, lietas izskatīšana atlikta līdz 23.novembra plkst.13.
25.feb 2010
Delrerjbīčas ATP tenisa vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālu šodien sasniedzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Divu setu spēlē viņš ar 6:1, 6:4 sakāva Gruzijā dzimušo Krievijas pārstāvi Teimurazu Gabašvili, kuram līdz šim bija zaudējis četras reizes. Rīt spēlē par pusfinālu Gulbis tiksies ar argentīnieti Leonardo Maijeru.
12.feb 2010
Krimināllietu, kurā tiek izskatīti drošībnieka Edgara Gulbja nodarījumi, Rīgas apgabaltiesa turpinās izskatīt 18.februārī plkst.10.
9.feb 2010
Zaudējumu Sanhosē ATP vienspēļu turnīra pirmajā kārtā piedzīvojis Latvijas tenisists Ernests Gulbis, divos setos ar 5:7, 4:6 atzīstot argentīnieša Leonardo Maijera pārākumu. Līdz ar to ļoti reāla kļuvusi Ernesta izkrišana no ranga pirmā simtnieka, jo nav izdevies aizstāvēt pērn šajā turnīrā iegūtos punktus.
19.jan 2010
Parādot ļoti bālu sniegumu un pieļaujot vairāk nekā 70 nepiespiestās kļūdas, dalību šī gada „Australian Open” beidzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Triju setu spēlē viņš ar 3:6, 6:7(5), 1:6 piekāpās turnīra 30. numuram, argentīnietim Huanam Monako.
7.jan 2010
Ar zaudējumu pret ATP ranga līderi Rodžeru Federeru dalību Dohas ATP tenisa turnīrā beidzis latvietis Ernests Gulbis. Ceturtdaļfināla mačā Šveices sportists bija pārāks tikai sīvā triju setu spēlē – 6:2, 4:6, 6:4. Turnīrā Gulbis nopelnīja 45 reitinga punktus un 30 090 ASV dolāru prēmiju.
18.okt 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis Sanktpēterburgas ATP ''World Tour 250'’vienspēļu turnīru sācis ar panākumu, svētdien pirmajā kārtā ar rezultātu 6:3, 7:6 (3) apspēlējot Vācijas pārstāvi Florianu Maijeru.
4.okt 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien smagā spēlē nodrošinājis vietu Tokijas ATP Tour 500 pamatsacensībās. Ar 6:7(3), 6:3, 6:4 viņam izdevās uzveikt vācieti Dominiku Mefertu. Latvieša pirmais pretinieks pamatturnīrā būs čehs Radeks Štepaneks (ATP 17.)