\\Autori

SRSanta Raita

5.sep 2017
«Ak dievs, kā es priecājos, ka mēģinājumu process ir tik mierīgs! Es esmu ļoti pateicīga Džilim, ka viņš mani iesilda šai sezonai tik foršā atmosfērā,» saka Liepājas teātra aktrise Agnese Jēkabsone. Viņai sestdien pirmizrāde – Andreas loma franču dramaturģes, aktrises, vairāku scenāriju un romānu autores Jasmīnas Rezā (1959) 2015. gadā sarakstītajā lugā Bella Figura, ko iestudējis režisors Dž. Dž. Džilindžers. Ar šo izrādi tiks atklāta Liepājas teātra 111. sezona.
 
5.sep 2017
Rītvakar pulksten 19 Jūrmalas Kultūras centrā tiks atklāta tēlnieka Egona Peršēvica personālizstāde Бaидиес! jeb BAIDIES – krievi nāk!
 
4.sep 2017
Uzsākot jauno – rudens – sezonu, LNT modinās jau pulksten sešos, pirmoreiz piedāvās indiešu telenoveli un aicinās sekot notikumie dāmu detektīvā, bet Latvijas Televīzijā pēc vasaras atvaļinājuma tieši šonedēļ atgriežas vairāki skatītāju iecienītie raidījumi.
 
1.sep 2017
Granātābols, dēvēts arī par paradīzes ābolu, jau kopš seniem laikiem tiek lietots gan medicīnā, gan kosmetoloģijā. Tas ir viens no visveselīgākajiem augļiem, kurā ir bagātīgs vitamīnu un minerālvielu komplekss – viss nepieciešamais pilnvērtīgai organisma darbībai. Māja apkopojusi mazāk zināmas granātābola vērtīgākās īpašības.
 
31.aug 2017
«Es gribu būt par zvaniķi/Pie pirmā skolas zvana,/Es pirmais, pirmais gribu es/Tikt klāt pie zvanīšanas!» Lai arī kopš pirmās skolas dienas Alojas Ausekļa vidusskolā ir pagājuši jau daudzi gadi, Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis joprojām atceras šo pantiņu, ko, mācoties sākumskolas klasē, braši skaitījis savas skolas svinīgajā pasākumā 1. septembrī.
 
30.aug 2017
Atgriežoties vai uzsākot pirmās gaitas bērnudārzā, bērna ikdienā mainās gan dienas režīms, gan ikdienas rituāli, un tie nereti iet roku rokā ar negatīvo stresu.
 
30.aug 2017
«Laikam jau katrs no mums savu sejas ādu uzskata par problemātisku, jo, manuprāt, ir ļoti maz tādu cilvēku, kuri ar savu sejas ādu ir pilnībā apmierināti un uzskata to par ideālu,» saka pieredzējušais dermatologs un klīnikas Derma Clinic Riga vadītājs Dr. Raimonds Karls.
 
30.aug 2017
«Sajūta ir ļoti dīvaina, ka visi mani vienaudži, ar ko savulaik reizē ienācām teātrī, jau sen aizgājuši viņsaulē. Neviena vairs nav,» saka skatītāju mīlētais Dailes teātra aktieris Gunārs Placēns. Rīt viņš pārkāps savas dzīves 90 gadu slieksni, bet jubilāra sumināšana gaidāma sestdien uz Dailes teātra Mazās zāles skatuves – ar Ērika Hānberga Ērtas dzīvošanas mirklīšiem režisora Kārļa Auškāpa dramatizējumā.
 
29.aug 2017
Tā kā Jumpravā trīs no četriem dalībniekiem ir Aigari, 31. augustā, Aigaru dienā, pulksten 20 grupas karogs plīvos Dzintaru koncertzālē Jūrmalā. Ar koncertprogrammu Pa vējam reizē tiks atzīmēta arī grupas 33 gadu pastāvēšanas jubileja.
 
28.aug 2017
«Mēs jūtam, ka tuvojamies savam mērķim – veicināt uzņēmēju izpratni par vecāku vajadzībām, veicināt ģimenēm draudzīgu vidi, kā arī atvieglot ģimeņu ar bērniem sadzīvi un padarīt Latviju par ģimenēm ar bērniem draudzīgāko valsti Eiropā,» saka biedrības Babyroom valdes locekle un sešgadīgās Emīlijas mamma Anna Rozīte.
 
25.aug 2017
Viens no galvenajiem racionāla uztura noteikumiem ir ēdienkartes dažādība, turklāt – jo ēdiens ir krāsaināks, jo vērtīgāks. Un šis nav stāsts par to, ka dažādi krāsainie dārzeņi un augļi ir arī bagātākais un dabiskākais vitamīnu avots – rudens tuvošanās un bagātīgas ražas ienākšanās laiks ir vispiemērotākais brīdis izmēģināt krāsaino diētu.
 
24.aug 2017
Šīs nedēļas nogalē – no 25. līdz 27. augustam – jau ceturto gadu pēc kārtas Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē, notiks populārās mūzikas festivāls Bigbank Latvijas pērles, kas piedāvās daudzveidīgu pašmāju mūzikas krāsu paleti.
 
23.aug 2017
Katrs piektais Latvijas pirmklasnieks ir ar lieko svaru, vēsta Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) skolu vides pētījuma dati.
 
23.aug 2017
Ultravioletais (UV) starojums, sāļais jūras un hlorētais baseinu ūdens un dažādi citi apkārtējās vides agresori, kā arī dekoratīvā kosmētika būtiski ietekmē ķermeņa un sejas ādas veselību.
 
23.aug 2017
Turpinot savu 30. jubilejas sezonu, jauniešu koris Balsis mākslinieciskā vadītāja un diriģenta Inta Teterovska vadībā jau septīto reizi dosies ceļā pa Daugavu, lai noslēgtu 2011. gadā uzsākto koncertsēriju Daugavas balsis. Pateicoties novadiem, draudzēm un labiem ļaudīm, visi koncerti, kas notiks Latvijā, ir bez maksas.
 
23.aug 2017
Muskuļu krampjus kāju pirkstos, pēdās vai ikros ir izjutis lielākais vairums cilvēku. Vasarā par šīm velkoši sāpīgajām sajūtām pacienti sūdzas daudz biežāk nekā citos gadalaikos.
 
22.aug 2017
Mūziķis Rolands Ūdris, kura dzīvi pirms diviem gadiem pārlauza traģiska avārija, kļūst arvien dzīvelīgāks un atgūst savu radošumu, informē kasjauns.lv.
 
22.aug 2017
No 23. līdz 25. augustam Rīgā jau piekto gadu pēc kārtas notiks laikmetīgā cirka un ielu mākslas festivāls Re Rīga!, kurā piedalīsies mākslinieki no ASV, Somijas, Dānijas, Francijas, Zviedrijas un Igaunijas.
 
22.aug 2017
«Iesāksim ar operu un nonāksim līdz modernai mūzikai. Būs arī vairāku pilnīgi jaunu dziesmu pirmatskaņojumi,» atklāj dziedātāja Dināra Rudāne. Rītvakar kopā ar Maestro Raimondu Paulu viņa būs Jaunciema ostā, Ķīšezera krastā, kur Jaunciema ostas laivu šķūnī gaidāms Ezera mūzikas koncerts No klasikas līdz..
 
17.aug 2017
Viens no izplatītākajiem simptomiem, zem kura var slēpties daudzi iemesli, ir galvassāpes. Kāpēc sāp galva? Kādi veselības traucējumi tās izraisa? Cik ilgi var lietot pretsāpju medikamentus, un kurā brīdī tomēr jāmeklē daktera palīdzība?
 
16.aug 2017
«Šovasar pie jūras ir sanācis pabūt tikai vienu dienu, viss pārējais laiks paiet, nopietni gatavojoties jaunajai sezonai,» saka komponists, vokālās grupas Framest mūziķis un vadītājs Jānis Ķirsis. Rītvakar pulksten 21 grupa pirmoreiz sniegs koncertu Kalnciema kvartālā. Ieeja bez maksas.
 
16.aug 2017
Līdz 31. augustam ikvienam donoram Valsts asinsdonoru centrā (VADC) Sēlpils ielā 9 Rīgā un VADC izbraukumos specializētajā autobusā Riga Water Taxi dāvina atlaižu kuponu braucienam pa Daugavu ar kuģīti Elizabete.