\\Autori

NNeatkarīgā

19:01
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aizsardzības ministrs Artis Pabriks sarunā ar publicisti Elitu Veidemani spriež, vai pasaule pieredzēs, kā Krievijas prezidents Vladimirs Putins sēžas uz apsūdzēto sola.
 
8:30
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aizsardzības ministrs Artis Pabriks uzsver, ka līdz šim Krievija nekad nevienam nav atvainojusies, nekad nav jutiesies vainīga par izdarīto. Vienmēr vainīgi ir bijuši citi, tikai ne Krievija.
 
Vakar, 8:20
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - aizsardzības ministrs Artis Pabriks, runājot par savu attieksmi pret padomju laiku pieminekļiem, brīdina, ka viņa viedoklis šobrīd, visticamāk, atšķiras no vairākuma domām.
 
25.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesis - aizsardzības ministrs Artis Pabriks stāsta par Latvijas spēju sevi aizstāvēt, "Uzvaras" piemineļa demontāžu, arī karu Ukrainā.
 
25.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesis - aizsardzības ministrs Artis Pabriks. Raidījums būs skatāms pulksten 19 portālā nra.lv.
 
24.mai
Diametrāli pretēju attieksmi pret no Krievijas mūkošajiem gaišajiem augsto tehnoloģiju prātiem šā gada aprīlī nodemonstrēja ASV prezidenta Džo Baidena administrācija un Latvijas Saeima.
 
24.mai
A diametrically opposite attitude towards the bright high-tech minds running away from Russia was demonstrated in April this year by the administration of US President Joe Biden and the Latvian Saeima.
 
23.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālās apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs diskutē par latviešu valodu Latvijā. Bija laiks, kad skolās bērnus sodīja par latviešu valodas lietošanu.
 
22.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālās apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs atklāj, ko domā par karu Ukrainā, Krimu un Putinu.
 
21.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālās apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs diskutē par to, kā latvieši jutās padomju okupācijas laikā. Raidījuma viesu domas krasi atšķiras.
 
20.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesi - Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālās apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs kaismīgi diskutē, ko ar darīt ar Uzvaras parka pieminekli, jo viņu viedokļi ir pilnīgi pretēji.
 
18.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesi - Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālās apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs diskutē par latviešu valodu Latvijā, pieminekli, karu Ukrainā un Krimu.
 
18.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" šodien viesosies Saeimas deputāts Edvīns Šnore (Nacionālā apvienība) un Latvijas Krievu savienības līdzpriekšsēdētājs Miroslavs Mitrofanovs. Raidījums būs skatāms plkst. 19.00 portālā nra.lv.
 
18.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis sarunā ar Elitu Veidemani spriež par pagājušās nedēļas notikumiem pie pieminekļa Uzvaras parkā.
 
17.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis ar Elitu Veidemani diskutē par 5. kolonnu Latvijā.
 
16.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis diskutē ar Elitu Veidemani par Krieviju un krievu valodu Latvijā.
 
15.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis intervijā stāsta, ar ko Latvija atšķiras no Krievijas un kāpēc Latvijai nekad nedraudēs Krievijas liktenis.
 
15.mai
Sistemātiskā Covid-19 vakcīnu ziedošana trešajām valstīm liecina par pārmērīgi apjomīgām vakcīnu iegādēm, kuru dēļ vējā izkaisīta valsts nauda. Atbildība par šīs naudas šķērdēšanu pagaidām netiek prasīta nedz no veselības ministra Daniela Pavļuta, nedz no Veselības ministrijas (VM) Farmācijas departamenta direktores Ineses Kauperes.
 
14.mai
Ja valdība nepieņems uzņēmējdarbībai svarīgus lēmumus, Latvijā ražotie produkti kļūs konkurēt nespējīgi, vairosies nabadzība un tauta rudenī, ziemā var iziet ielās. Kā mazināt nelaimes no cenu kāpuma un inflācijas, intervija ar bijušo premjera Aigara Kalvīša padomnieku, lidostas “Rīga” drošības departamenta direktoru, tagad akciju sabiedrības “Gaso” gāzes apgādes drošības departamenta vadītāju Raimondu Lazdiņu.
 
13.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis atklāj, ko domā par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.
 
11.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesis - kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis atklāj, ko domā par pašreizējo situāciju Latvijā, par karu Ukrainā un Krievijas prezidentu Vladmiru Putinu.
 
11.mai
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" šodienas viesis būs kardiologs, Latvijas universitātes profesors un Zinātņu akadēmijas viceprezidents Andrejs Ērglis. Raidījums būs skatāms plkst.19 portālā nra.lv.