Pirmdiena, 30.janvāris

redeem Pārsla, Tīna, Valentīna

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardNeatkarīgā / Autori

Pēc austrumnieku tradīcijām svētki jāsvin tā, lai izpelnītos konkrētā gada aizbildņa labvēlību. Tiek izmantoti dažādi talismani veiksmes piesaistei, katrā Jaungadā ir citāda ēdienkarte, telpu rotas un atšķirīga pucēšanās. Šovakar, 21. janvārī arī mēs varam nosvinēt Truša/Zaķa/Kaķa gadu, kurš pēc Latvijas laika sāksies vēlā vakara stundā. Svētku nekad nevar būt par daudz!
21.jan Neatkarīgā, Guna Kārkliņa, sertificēta astroloģe
Rietumvalstis ar Apvienoto Karalisti priekšgalā asi nosodījušas Irānā izpildīto nāvessodu Alirezam Akbari – bijušajam aizsardzības ministra vietniekam, kurš vēlāk ieguva arī britu pilsonību un notiesāts par spiegošanu britu izlūkdienesta MI6 labā. Londona atsaukusi savu vēstnieku Teherānā uz konsultācijām un noteikusi sankcijas pret Irākas ģenerālprokuratūras vadītājiem.
15.jan Neatkarīgā
KNAB, līdzīgi kā Zemkopības ministrija (ZM), nesaskata interešu konflikta pazīmes tajā, ka VAS “Latvijas valsts meži” (LVM) amatpersona Andris Balodis vienlaikus atrodas amatā LVM un padomē divās privātās kompānijās – SIA “Koksnes plūsmas datu centrs” un “VMF Latvia”, kuras tiešā vai pastarpinātā veidā sniedz pakalpojumus minētajam valsts uzņēmumam.
12.dec 2022 Neatkarīgā
No 1. decembra portāls nra.lv sveicina savus lasītājus jaunā vizuālā veidolā! Šajā maģiskajā pirmssvētku un Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā mēs esam ļāvušies pārvērtībām, lai kļūtu vēl atvērtāki un pieejamāki saviem lasītājiem.
1.dec 2022 Neatkarīgā
Brīdi kad notiek stīvēšanas par valsts uzņēmumu iekļaušanu biržā, valsts akciju sabiedrība “Latvenergo” paziņo par milzu peļņas kāpumu. Tādējādi uzņēmums biržas spekulantiem kļūst vēl pievilcīgāks. Tikmēr lielā peļņa netraucē Latvenergo meitas uzņēmumam “Sadales tīkls” cīnīties par tarifu celšanu.
30.nov 2022 Neatkarīgā
Jau 29. novembrī “Ghetto Games Gada balvā” tiks noskaidroti labākie atlēti. Tas ir vienīgais un lielākais ielu sporta notikums Latvijā. Pastāsti, kādas ir nominācijas un cik sīva šogad ir konkurence?
29.nov 2022 Neatkarīgā
Iedzīvotāju pirktspējas kritums komplektā ar politiskās un ekonomiskās nedrošības pieaugumu ir bijis veicinošs faktors alkohola realizācijas pieaugumam Latvijā.
26.okt 2022 Neatkarīgā, Mārtiņš APINIS
SIA "Mediju nams" atsauc 2022.gada 10. oktobra Neatkarīgās numurā un 2022.gada 11. novembrī portālā nra.lv rakstā "Latviešu meitene" Grevcova un krāpnieks Brēmanis – kā podiņš ar vāciņu” publicēto informāciju, ka “Brēmani tiesa atzina par vainīgu šajos nodarījumos”. Tāpat atsaucam frāzi rakstā “notiesātais krāpnieks Rūdolfs Brēmanis”.
19.okt 2022 Neatkarīgā
Akciju sabiedrības “Attīstības finanšu institūcija Altum” valdes priekšsēdētāja Reiņa Bērziņa karjeras stāsts ir labākais pierādījums tam, ka “Altum” vada nevis patiesi finanšu nozares profesionāļi, bet gan ar politiskajām partijām un aizkulišu politisko procesu ietekmētājiem cieši saistīti cilvēki.
30.sep 2022 Neatkarīgā
Lai arī Latvijas valsts amatpersonas izvēlas izvairīties no viedokļu paušanas par to, ir vai nav a/s “Latvijas gāze” (LG) sankcijām pakļauts uzņēmums, fakti nepārprotami liecina, ka par šo tēmu šobrīd ir nevis tikai jārunā, bet skaļi jākliedz!
13.sep 2022 Neatkarīgā
No vakardienas, 5.  septembra, portāliem neatkariga.nra.lv un nra.lv ir jauns galvenais redaktors – bijušais laikraksta Diena komentāru un interviju nodaļas vadītājs Rolands Pētersons.
6.sep 2022 Neatkarīgā
Atbild Valsts zemes dienesta Izaugsmes un ilgtspējas departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Kantiņa
13.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs -
13.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - spriež par nepieciešamību un iespējām Latvijā ražot ieročus.
12.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pārliecināts, ka nedrīkst saraut diplomātiskās attiecības ar Krieviju. Lūk, viņa skaidrojums:
11.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - 24. februārī, tas ir, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, atradās Kijivā.
9.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs skaidro, kā notiek ārvalstnieku iekļaušana tā sauktajā "melnajā sarakstā". Tiesa, savā skaidrojumā ministrs bija visai izvairīgs.
8.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par ES noteikto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku.
7.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzsver, ka pirms 24. februāra pasaule Baltijas valstis un Poliju uzskatīja par histēriķēm. Pēc šī datuma daudzi teica: "Mēs kļūdījāmies. Jums bija taisnība".
6.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis būs ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Raidījums būs skatāms pulksten 19 portālā nra.lv.
6.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta, kādu atbalstu straujā cenu kāpuma laikā saņems iedzīvotāji.
6.jūl 2022 Neatkarīgā
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par iespēju samazināt degvielas cenu mazumtirdzniecībā. Diemžēl Latvija to neizmanto.
5.jūl 2022 Neatkarīgā