\\Autori

NNeatkarīgā

Vakar, 5:30
Akciju sabiedrības “Attīstības finanšu institūcija Altum” valdes priekšsēdētāja Reiņa Bērziņa karjeras stāsts ir labākais pierādījums tam, ka “Altum” vada nevis patiesi finanšu nozares profesionāļi, bet gan ar politiskajām partijām un aizkulišu politisko procesu ietekmētājiem cieši saistīti cilvēki.
 
13.sep
Lai arī Latvijas valsts amatpersonas izvēlas izvairīties no viedokļu paušanas par to, ir vai nav a/s “Latvijas gāze” (LG) sankcijām pakļauts uzņēmums, fakti nepārprotami liecina, ka par šo tēmu šobrīd ir nevis tikai jārunā, bet skaļi jākliedz!
 
6.sep
No vakardienas, 5.  septembra, portāliem neatkariga.nra.lv un nra.lv ir jauns galvenais redaktors – bijušais laikraksta Diena komentāru un interviju nodaļas vadītājs Rolands Pētersons.
 
13.jūl
Atbild Valsts zemes dienesta Izaugsmes un ilgtspējas departamenta Sabiedrisko attiecību vadītāja Baiba Kantiņa
 
13.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs -
 
12.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - spriež par nepieciešamību un iespējām Latvijā ražot ieročus.
 
11.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pārliecināts, ka nedrīkst saraut diplomātiskās attiecības ar Krieviju. Lūk, viņa skaidrojums:
 
9.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs - 24. februārī, tas ir, dienā, kad Krievija iebruka Ukrainā, atradās Kijivā.
 
8.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs skaidro, kā notiek ārvalstnieku iekļaušana tā sauktajā "melnajā sarakstā". Tiesa, savā skaidrojumā ministrs bija visai izvairīgs.
 
7.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par ES noteikto sankciju ietekmi uz Latvijas ekonomiku.
 
6.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis - ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs uzsver, ka pirms 24. februāra pasaule Baltijas valstis un Poliju uzskatīja par histēriķēm. Pēc šī datuma daudzi teica: "Mēs kļūdījāmies. Jums bija taisnība".
 
6.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījuma "Sarunas ar Veidemani" viesis būs ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs. Raidījums būs skatāms pulksten 19 portālā nra.lv.
 
6.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta, kādu atbalstu straujā cenu kāpuma laikā saņems iedzīvotāji.
 
5.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa stāsta par iespēju samazināt degvielas cenu mazumtirdzniecībā. Diemžēl Latvija to neizmanto.
 
4.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojās ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Elitas Veidemanes jautājums "Kāpēc Latvijas veikalos joprojām ir Krievijas un Baltkrievijas preces?" ministri nepārsteidza.
 
3.jūl
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
1.jūl
Neatkarīgās diskusiju raidījumā "Sarunas ar Veidemani" viesojas ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Neatkarīgās žurnāliste Elita Veidemane centās noskaidrot, vai "Latvijas gāzes" un "Latvenergo" peļnai ir saistība ar dabasgāzes un elektrības cenu kāpumu Latvijā.
 
30.jun
Lielākā daļa pasaules valstu tabakas smēķēšanas ierobežošanā balstās uz stingriem kontroles un tabakas produktus ierobežojošiem pasākumiem. Lai gan līdzšinējie priekšstati liek domāt, ka ir jāpastiprina tabakas kontroles pasākumi, datu analīze parāda, ka līdzšinējai Pasaules veselības organizācijas politikai ir ierobežota ietekme uz tabakas izraisītu mirstību, Varšavā Polijā notikušajā starptautiskajā nikotīna forumā norādīja Zviedrijas eksperts, Tabakas izpētes institūta pētnieks dr. Larss M. Ramštrēms.
 
30.jun
Turpinoties ekstremālam karstumam, svarīgi ir ievērot atbildīgo dienestu norādījumus – neuzturēties tiešos saules staros, regulāri padzerties un sekot līdzi savai pašsajūtai. Tāpat svarīgi, dodoties ārā, ir lietot arī saules aizsargkrēmu, lai izvairītos no ādas apdegumiem
 
30.jun
Kopumā 39 % aptaujāto Latvijas iedzīvotāju vismaz reizi nedēļā saskaras ar miega traucējumiem, to skaitā 11 % – katru vai gandrīz katru nakti, 15 % – 2 līdz 3 reizes nedēļā, 13 % – reizi nedēļā, secināts jaunākajos BENU Aptiekas Veselības monitoringa rezultātos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS. Tikmēr 21 % ar miega traucējumiem saskaras vidēji 1 līdz 2 reizes mēnesī, 23 % – retāk, 14% – nekad, bet 3 % konkrētu viedokli sniegt nevarēja.
 
29.jun
Šodien Neatkarīgās diskusiju raidījumā viesojas ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa atklāj, ka drīzumā valdībā plānota diskusija par iespēju samazināt akcīzes nodokli degvielai. "Šobrīd situācija ir tik kritiska, ka jāatbalsta visi iedzīvotāji," intervijā saka I. Indriksone.
 
29.jun
Šodien viesos būs ekonomikas ministre Ilze Indriksone. Viņa par ministri kļuva tikai pirms aptuveni mēneša - 24. maijā.