VAKARA ZIŅAS. "Astro’n’out" Māra par gaidību laiku: Spriežam, ka ar trim vajadzētu pietikt!

 
©Ilze Zvēra/F64

Pērnā gada decembrī priecīgo jaunumu par gaidāmo ģimenes pieaugumu grupas «Astro’n’out» soliste Māra Upmane- Holšteine (34) paziņoja savā «Instagram» kontā. Mūziķu Jāņa Holšteina-Upmaņa jeb Goran Gora (34) un Māras ģimenē jau aug divas atvases – meita Ronja (4) un dēls Ezra Klāvs (2).

«Mūsu mazais ir gaidāms maija beigās. Meita ļoti, ļoti gaida mazulīti, priecājas un paijā manu punci. Dēls gan vēl īsti nesaprot, kas notiks. Ezram Klāvam ar gaidāmo mazuli vecuma starpība būs divi gadi un deviņi mēneši. To, kas ir gaidāms, māsiņa vai brālītis, uzzināsim mazliet vēlāk. Ronja gaida māsiņu, bet, ja būs brālītis, tad arī neviens nebēdāsies. Mēs visi ļoti gaidām. Tomēr Ronja gaida vēl vairāk par citiem un iztēlojas, kā viņa palīdzēs, kā apsegs mazo un mācīs spēlēties. Vakaros mums ir daudz sarunu par šo mirkli. Šī gaidīšana Ronjai ir izraisījusi vēlmi biežāk paskatīties uz saviem bērnības foto albumiem. Kopā skatījāmies bildes, kurās Ronja un Klāvs Ezra paši bija bēbīši. Tas viss liekas tik ļoti mīļi. Ziemassvētku vecītim tika palūgts bēbītis ratiņos, kas tagad tiek ļoti mīļots. Tā ka visi trenējamies brīdim, kad mazulis ienāks mūsu ģimenē.

Instagram

Es gan neteiktu, ka doma par trim bērniem man būtu sens izlolots sapnis, drīzāk viss notika pakāpeniski.

Vispirms vēlējāmies vienu, pēc tam radās sajūta, ka kāda tomēr vēl trūkst, tādēļ vēlējāmies arī otru. Pēc tam sapratām, ka ģimenes māja varētu būt vēl pilnīgāka. Mēs spriežam, ka ar trim nu gan vajadzētu pietikt. Doma par trim bērniem ir arī loģiska. Gan es, gan Jānis nākam no trīs bērnu ģimenēm. Vīram ir gan brālis, gan māsa. Gan manam, gan Jāņa brālim arī ir trīs bērni,» stāsta Māra.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lv