Valdības darbs

8.feb
Partijas "KPV LV" Saeimas frakcijai varētu nebūt vienotas nostājas par Valsts prezidenta amata kandidātu, "jo mums ir īpaša frakcija", pieļāva tās priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.
 
8.feb
Šī gada budžets izpilda visus iepriekš dotos solījumus, bet par jaunām prioritātēm varēs lemt 2020. gada budžeta kontekstā, piektdien pēc valdības ārkārtas sēdes žurnālistiem pauda Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV).
 
8.feb
Pašvaldību nodarbošanās ar uzņēmējdarbību kropļo konkurenci, bet pašvaldību avīzēs nav objektīvas informācijas un tās nav vajadzīgas vietvaru funkciju veikšanai, tāpēc gan pašvaldību uzņēmējdarbība, gan arī pašvaldību avīzes būtu jāierobežo, intervijā paudis jaunās valdības ekonomikas ministrs Ralfs Nemiro (KPV LV).
 
7.feb
Šodien par Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas Stratēģiskās komunikācijas apakškomisijas priekšsēdētāju ievēlēts Ainars Latkovskis (JV), informēja parlamenta Preses dienestā.
 
7.feb
Šodienas Saeimas sēdē kriminālvajāšanai izdotā deputāta Jura Juraša (JKP) vietā bija "nosēdināta" deputāta fotogrāfija uz kartona.
 
7.feb
Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK) Rīgas nodaļas valde šodien ārkārtas sēdē nolēmusi atsaukt sestdien, 9. janvārī, plānoto mītiņu Rīgas Rātslaukumā, kur tajā pašā laikā notiks arī "Saskaņas" organizētais pikets, informēja partiju apvienības Rīgas nodaļas valdes loceklis Edvards Ratnieks.
 
7.feb
Saeima šodien nodeva izskatīšanai atbildīgajā komisijā Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) deputātu iesniegto pieprasījumu, kurā aicināts izvērtēt iespējamo kaitējumu Latvijas reputācijai pēc tieslietu ministra Jāņa Bordāna (JKP) nosūtītās vēstules ārvalstu vēstniecībām.
 
7.feb
Saeima ceturtdien, 7.februārī, apstiprināja deputāta pilnvaras uz laiku 13.Saeimas deputātam Rihardam Kozlovskim.
 
7.feb
Saeima šodien noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) iesniegtos likumprojektus, kas paredz minimālās algas un neapliekamā minimuma noteikšanu 500 eiro apmērā, kā arī bērnu pabalstu palielināšanu.
 
6.feb
Politiķis Artuss Kaimiņš (KPV) ir spējis gūt virsroku gan paša dibinātajā partijā "KPV LV", gan tās frakcijā Saeimā, aģentūrai LETA situāciju partijā vērtēja Latvijas Universitātes (LU) prorektors Jānis Ikstens.
 
6.feb
Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) partijas biedrs Hosams Abu Meri ir apstiprināts par Ministru prezidenta ārštata padomnieku sabiedrības integrācijas jautājumos, informēja premjera birojā.
 
6.feb
2020.gada budžeta izstrāde tiks sākta laicīgi, jau aprīlī, trešdien Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes (NTSP) sēdē informēja finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).
 
6.feb
Saeimas deputāts Aldis Gobzems šodien izslēgts no partijas "KPV LV" Saeimas frakcijas, žurnālistus informēja frakcijas priekšsēdētājs Atis Zakatistovs.
 
6.feb
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš piektdien, 8. februārī, dosies pirmajā ārvalstu darba vizītē.
 
6.feb
Skolotāji šogad saņems normatīvajos aktos nostiprinātos solījumus, bet ne vairāk, šorīt intervijā LTV "Rīta Panorāmā" atzina premjers Krišjānis Kariņš (JV).
 
6.feb
Par to, ka mūsu valstī viss strauji iet labumā, liecināja pētījumu centra SKDS nesen publiskotie dati par Saeimā ievēlēto partiju popularitāti un vēlētāju gatavību par tām balsot, salīdzinot ar noskaņojumu 13. Saeimas vēlēšanu laikā.
 
5.feb
Domstarpības starp KPV LV līderiem Aldi Gobzemu un Artusu Kaimiņu pāraugušas iespēju abiem līdzdarboties vienā frakcijā, uzskata "Betsafe" bukmeikeri. Tādēļ iespēju, ka Gobzems mēneša laikā pametīs ne tikai partiju, bet arī KPV LV Saeimas frakciju, novērtē ar 65% varbūtību.
 
5.feb
Portālā pietiek.com vakar tika publicētas Alda Gobzema atklāsmes. Dienā, kad politiķis tika izslēgts no partijas KPVLV, viņš uzsver: Karš turpināsies, un tas tiks uzvarēts!
 
5.feb
Otrdien, 5. februārī, Ministru kabinets izskatīja Finanšu ministrijas (FM) sagatavotu informatīvo ziņojumu par budžeta izdevumu pārskatīšanas 2019., 2020. un 2021. gadam rezultātiem. Kopējie izdevumu pārskatīšanas rezultāti 2019. gadā ir 51,3 miljoni eiro. Ziņojumā ietverti arī priekšlikumi šo rezultātu izmantošanai 2019. gada valsts budžeta izstrādes procesā.
 
5.feb
Par Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētāju šodien ievēlēts deputāts Juris Rancāns (JKP).