Ideju kauss 2018

19.sep
Septembra sākumā noslēdzās pieteikumu pieņemšana Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) jau desmito reizi rīkotajam inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”.
 
7.sep
Visi topošie uzņēmēji un biznesa ideju autori, kuri nepaguva iesniegt pieteikumu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajam inovatīvo biznesa ideju konkursam“Ideju kauss” līdz 7. septembrim – to vēl var pagūt izdarīt, jo pieteikšanās laiks ir pagarināts līdz 9. septembra pusnaktij.
 
6.sep
Ja jums ir inovatīva biznesa ideja, noteikti pārliecinieties arī par tās eksporta potenciālu, teic Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā biznesa ideju konkursa “Ideju kauss” vērtēšanas komisijas loceklis un uzņēmējs, modulāro sintezatoru ražotāja “Erica Synths” vadītājs Ģirts Ozoliņš.
 
27.aug
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) jau desmito reizi rīko biznesa ideju konkursu “Ideju kauss”. Tā ir iespēja ikvienam, kam ir interese kļūt par uzņēmēju, pietuvoties šim mērķim, soli pa solim attīstot savu biznesa ideju.
 
24.aug
Rīgā bāzētais latviešu jaunuzņēmums “Gamechanger Audio” ražo unikālus, inovatīvus ģitāru pedāļus, ar kuriem divu gadu laikā aizsniedzies līdz klientiem, kuru vidū ir pasaulslaveni mūziķi, ne tikai mūsu kontinenta pusē, bet arī Amerikas Savienotajās Valstīs un citviet.
 
21.aug
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotā inovatīvo biznesa ideju konkursa “Ideju kauss 2017” otrās vietas ieguvēja Līga Štāla ar savu ideju par brīvdabas bērnudārza izveidi joprojām jūtas motivēta un turpina sakārtot Latvijas likumdošanu, lai ideju varētu realizēt pēc iespējas labāk.
 
17.aug
Līdz 7. septembrim norisinās pieteikšanās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotajam biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”, kura dalībnieki varēs arī pieteikties Rīgas pašvaldības jaunajai uzņēmējdarbības atbalsta programmai – “Rīgas drosmes grants”.
 
9.aug
Latvijā ir ļoti daudz iespēju attīstīt un reālajā tirgus vidē testēt jaunas biznesa idejas – semināri, konkursi, biznesa inkubatori, akseleratori, riska kapitāla investīciju sesijas un citi.
 
8.aug
7.augustā jau desmito reizi tika dots starts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss”, kam ideju autori var pieteikties mēneša garumā.
 
 
#{#}