Satiksme

21.jūl
Otrdienas pievakarē uz Liepājas šosejas, netālu no Skrundas, notikusi divu automašīnu sadursme, informēja Valsts policijā.
 
21.jūl
Valsts reģionālā autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108), posmā no krustojuma ar autoceļu Zlēkas–Ugāle (P123) līdz Kuldīgai (36,1.-53,6. km) ļaunprātīgi sabojāts liels skaits atstarojošo signālstabiņu. VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) nosūtījusi Valsts policijai iesniegumu par valsts autoceļam nodarītajiem zaudējumiem ar lūgumu izmeklēt ceļa zīmju bojāšanas gadījumu.
 
20.jūl
Kāda autovadītāja videoreģistrators fiksējis visai bīstamu situāciju uz Rīga-Tallina šosejas.
 
19.jūl
Kāds autovadītājs, pārvietojoties pa Rīgas ielām, paudis sašutumu par novēroto gājēju rīcību Sarkandaugavā.
 
19.jūl
Kārtējo reizi pasažieris autobusa vadītāju pieķēris darot lietas, ko nekādā gadījumā pie stūres darīt nedrīkst.
 
17.jūl
Uz Vidzemes šosejas pie Vangažiem aizdedzies motocikls, kas burtiski pēc laika arī uzsprādzis, redzams garāmbraucēja uzņemtajā video.
 
17.jūl
Līdz ar vasarīgā laika atgriešanos un ceļu remontdarbiem nedēļas nogalē jārēķinās ar palēninātu satiksmi, dodoties ārpus Rīgas, brīdina "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
16.jūl
Valsts policija atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Rīgā, Krustpils ielā 69A!
 
16.jūl
No šodienas saistībā ar "vasaras ielas" idejas īstenošanu Tērbatas ielā tiks slēgts 1.trolejbusa maršruts, un tam iegādāto mēneša biļeti varēs izmantot citos transporta veidos, informē SIA "Rīgas satiksme" Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.
 
13.jūl
Sestdien, 11.jūlijā, neparasts incidents noticis Narvā, Igaunijā, kur 23 gadus vecs autovadītājs, bēgot no policijas, izlecis no braucoša auto, vēsta igauņu sabiedriskais medijs ERR.
 
13.jūl
Būvdarbi valsts ceļu tīklā patlaban notiek uz vairāk nekā 60 ceļu posmiem. Tie turpinās arī uz Jūrmalas šosejas (A10), kur būvdarbu gaita ir ļāvusi atcelt ievērojamu daļu no satiksmes ierobežojumiem, un satiksme ir atjaunota pa abām šosejas brauktuvēm, informē, informē VAS Latvijas Valsts ceļi
 
12.jūl
Par neparastu negadījumu Daugavpilī ziņo aculiecinieki - kādā privātmājā "iebraukusi" vieglā automašīna.
 
11.jūl
Sociālo tīklu lietotāju sašutumu radījis kāds atgadījums trešdien, 8. jūlijā, uz Bauskas šosejas. Pārgalvīgs autovadītājs gandrīz izraisījis frontālu sadursmi.
 
10.jūl
Turpinās aktīva valsts autoceļu remontdarbu sezona un darbi notiek 60 ceļu posmos. Aicinām autobraucējus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem remontdarbu zonās un papildu laiku ceļā, bet būvdarbu vietās – ievērot satiksmes organizāciju, pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes, lai satiksme caur būvobjektiem noritētu raiti un nerastos sastrēgumi.
 
10.jūl
Naktī uz trešdienu, 8. jūliju, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes patruļpolicijas nodaļas amatpersonas Priekuļu novadā fiksēja pretim braucošu automašīnu "BMW", kuras vadītājs traucies ar ātrumu 188 km/h. Atļautais braukšanas ātrums konkrētajā vietā bija 90 km/h.
 
8.jūl
Rīgas domes Satiksmes departaments informē, ka šobrīd uzsākti sagatavošanās darbi, lai jau drīzumā varētu uzsākt remontdarbus visā Aleksandra Čaka ielas un Marijas ielas garumā.
 
7.jūl
Aculiecinieki ziņo par negadījumu pašā Rīgas centrā, kur otrdienas pēcpusdienā degusi BMW markas automašīna.
 
7.jūl
Saistībā ar remontdarbiem uz Tallinas šosejas (A1) rīt 8. jūlijā līdz darbu pabeigšanai daļēji tiks slēgts Tallinas šosejas (A1) divlīmeņu krustojums ar autoceļu Saulkrasti–Sēja–Ragana (P6). Darbus plānots pabeigt un satiksmi atjaunot līdz 12. jūlijam.
 
7.jūl
Šodien, 7. jūlijā, VAS “Latvijas dzelzceļš” uzsāk ikgadējo drošības kampaņu, lai atvaļinājumu un skolas brīvlaika sezonā rosinātu bērnus, jauniešus, vecākus un sabiedrību kopumā neaizmirst par savu un līdzcilvēku drošību dzelzceļa tuvumā. Jaunajā drošības kampaņā, kuras vadmotīvs ir “Neesi pārbrauktuve. Nopauzē pie dzelzceļa!”, tiek uzsvērts tas, cik būtiski ir savlaicīgi apstāties sliežu tuvumā, lai pasargātu sevi no nelaimes.
 
7.jūl
Rīgā no 15.jūlija līdz 16.augustam transportlīdzekļu satiksmei tiks slēgta teju visa Tērbatas iela, atvēlot to gājējiem un tirgotājiem, kā arī kultūras pasākumiem, otrdien nolēma Rīgas pašvaldības pagaidu administrācija.