Satiksme

11.nov
No šodienas tiks samazināts maksimālais atļautais braukšanas ātrums uz Dienvidu tilta, informēja Rīgas domes Satiksmes departamentā.
 
9.nov
Ņūhampšīrā kāds pieklājīgs tītars nolēma nešķērsot ielu, kamēr to nebija izdarījuši pārējie tītari, ar kuriem viņš kopā pārvietojās.
 
8.nov
„Rīgas satiksme" informē, ka 11. novembra vakarā Nacionālo bruņoto spēku un Iekšlietu ministrijas vienību militārās parādes–gājiena laikā īslaicīgi tiks slēgta satiksme uz Akmens tilta, kā arī būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.
 
7.nov
Saistībā ar Lāčplēša dienas pasākumu norisi vairākās Rīgas ielās tiks ierobežota satiksme, kā arī 11. novembrī no plkst. 15.00 līdz plkst. 24.00 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme 11. novembra krastmalā, posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai.
 
6.nov
Satiksmei slēgts reģionālā autoceļa Limbaži–Salacgrīva (P12) posms no 34,3. - 34,45. kilometram pie Korģenes. Ceļa posms nav izbraucams – tas ir applūdis.
 
6.nov
Šonedēļ vajadzētu sākt izbūvēt pagaidu pārbrauktuvi zem Brasas pārvada, lai līdz gada beigām varētu nodrošināt jēdzīgāku transporta satiksmi – vismaz paātrinātos lēnā transporta kustība sastrēgumstundās.
 
5.nov
Šī gada 4. oktobrī pulksten. 23.55 Rīgā, Lāčplēša ielā pie nama Nr. 161, braucot no Salu tilta puses Gogoļa ielas virzienā, automašīna Honda uzbrauca gājējam.
 
4.nov
Aculiecinieki ziņo, ka pirmdienas rīt notikusi smaga avārija uz Bauskas šosejas, pie apdzīvotas vietas ar nosaukumu Dimzukalns.
 
4.nov
Aculiecinieks ziņo, ka svētdienas rītā Rīgas mikrorajonā notikusi savāda avārija - vieglā automašīna ietriecies stāvošā kravas auto.
 
4.nov
Šā gada budžetā iepriekš Jaunā Rīgas teātra ēkas rekonstrukcijai paredzētos septiņus miljonus eiro plānots novirzīt Satiksmes ministrijai (SM) dotācijām zaudējumu segšanai sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanā, liecina Ministru kabineta sēdes otrdien, 5.novembrī, darba kārtība.
 
3.nov
Gandrīz 69% reģionālo un vietējo valsts ceļu ar grants segumu, kas ir VAS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) Ludzas nodaļas kompetencē, ir sliktā stāvoklī, liecina LVC Kārsavas novada pašvaldībai sniegtā informācija.
 
3.nov
Rīdzinieks Pēteris lūdz līdzcilvēku palīdzību. Piektdienas pusdienlaikā, pēc plkst. 12.00, pie Krišjāna Barona ielas 97. nama smagi cietusi viņa māsa.
 
3.nov
Autovadītāji pie augstā ceļu satiksmes negadījumu skaita vaino citu autovadītāju kultūru! Vai nav dīvaini? Visi Latvijas autovadītāji ir balti un pūkaini kā tikko dzimuši jēriņi. Ja pataustītu muguras rajonā, tad pilnīgi noteikti atrastu spārniņus. Nu gatavie eņģelīši. Bet kas tad vainīgs pie tā, ka esam dziļi apakšgalā satiksmes drošības jomā? Autobraucēju kultūra. Ne manējā! To citu! Pārējo! Es taču esmu eņģelītis! Eņģelītis, kurš nerāda pagriezienus, strauji bremzē un lēni uzsāk kustību, brauc uz septiņdesmit pa kreiso joslu un šķērso krustojumu, kad sen jau ceļu iekrāso sarkanais luksofora signāls!
 
2.nov
Turpinoties būvdarbiem uz Augusta Deglava pārvada, no šodienas ieviestas izmaiņas satiksmes organizācijā, informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Ilze Dimante.
 
31.okt
Aculiecinieks Artūrs dalījies ar vairākiem video, kurus iemūžinājis Rīgā pie Brīvības un Gustava Zemgala gatves krustojuma. Tajos redzams, kā policija bloķē ceļu tiem autovadītājiem, kuri izmanto blakus esošā tirdzniecības centra "Elkor" autostāvvietu, lai apbrauktu krustojumu un izbrauktu uz Brīvības gatves virzienā uz centru.
 
31.okt
Šorīt vairākos lielajos krustojumos Rīgas centrā uz laiku nedarbojās luksofori, taču neilgi pēc plkst.7 to darbība tika atjaunota.
 
29.okt
Mainīgie rudens laikapstākļi iedzīvotājiem mēdz sagādāt ne vienu vien pārsteigumu, turklāt negaidīti nokrišņi jo īpaši dārgi var izmaksāt autovadītājiem: pagājušogad pirmajā sniega dienā, 27. novembrī, reģistrēts 1,4 reizes vairāk ceļu satiksmes negadījumu, nekā vidēji ierasts. Pirmā sniega diena Latvijas auto īpašniekiem radīja neplānotus zaudējumus vismaz 500 000 eiro apmērā, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) aplēses.
 
29.okt
Otrdienas vakarā uz Dienvidu tilta notikuši trīs satiksmes negadījumi, kā rezultātā uz tilta apgrūtina satiksme, informēja Valsts policijā.
 
29.okt
Jau ziņojām, ka otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu daudzviet Latvijas rietumu un centrālajā daļā īslaicīgi snigs, vietām intensīvi, veidojot sniega segu, prognozē sinoptiķi. Laika ziņu vīrs Toms Bricis norāda, ka Rīgā pastāv spēcīgas snigšanas risks.
 
29.okt
Pagājušajā nedēļā lielu sabiedrības daļu satracināja vairākas samērā tendenciozas publikācijas vairākos medijos, kas pravietoja, ka drīzumā vidējais latvietis vairs nevarēs atļauties privātu automobili un pārvietoties nāksies kājām vai, labākajā gadījumā, zirga pajūgā.