Satiksme

23.aug
Turpinoties būvdarbiem uz Jūrmalas šosejas (A10) ir veiktas izmaiņas satiksmes organizācijā Jūrmalas šosejas (A10) un Rīgas apvedceļa (A4) krustojumā. Aicinām būt vērīgiem un pievērst uzmanību ceļazīmēm.
 
22.aug
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) un Valsts policija (VP) aicina iedzīvotājus par ceļu satiksmes gadījumiem primāri ziņot glābējiem, zvanot uz 112, nevis iemūžināt negadījumu ar viedtālruņiem, ceturtdien preses konferencē žurnālistus informēja VUGD pārstāvji.
 
22.aug
Saistībā ar būvdarbiem no 23.augusta līdz 20.septembrim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Lāčplēša ielā, pie ēkas Lāčplēša ielā 25.
 
21.aug
No šodienas saistībā ar ceļu seguma atjaunošanas darbiem un vidējā spiediena gāzesvada avārijas remontdarbiem tiks slēgta satiksme Slokas ielas, posmā pie zemes gabala Slokas ielā 86, un Mazajā Nometņu ielā, posmā no Kokles ielas līdz Liepājas ielai.
 
21.aug
Šī ir pirmā sezona, kopš Latvijas satiksmē masveidīgi parādījušies elektriskie skrejriteņi, un jau pašlaik tie izraisa nopietnas komplikācijas satiksmes dalībnieku attiecībās, taču lielais konflikts vēl ir tikai priekšā. Pēc desmit dienām Rīgu piepildīs jauni cilvēki, kas savās mācību gaitās noteikti izmantos šo lielisko pārvietošanās līdzekli, kas likumdošanā ir pielīdzināts piepūšamajam matracim.
 
19.aug
Saistībā ar ceļa seguma atjaunošanas darbiem no 21.augusta līdz 27.augustam tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Slokas ielā, pie zemes gabala Slokas ielā Nr.86.
 
19.aug
Šī gada 12. augustā Rīgā, Elizabetes ielā 39 (iepretim namam Nr. 12), notika sadursme starp velosipēdu un baltās krāsas transportlīdzekli Mercedes Velosipēda vadītāja pēc notikušā ceļu satiksmes negadījuma aizbrauca no negadījuma vietas.
 
19.aug
"Rīgas satiksmes" pārstāve Baiba Bartašēviča LNT raidījumam "900 sekundes" apliecina, ka pienāks brīdis, kad trolejbusu Rīgā vairs nebūs. Trolejbusi ir pirmie rindā uz noņemšanu, kad sāks darboties lētāks videi draudzīgs transports.
 
19.aug
Šodien līdz plkst.12 aizvien būs slēgta satiksme 11.novembra krastmalā, informēja Rīgas domē.
 
16.aug
Uz Slāvu apļa pārvada, virzienā no Dienvidu tilta, aizdedzies divstāvu autobuss, pastāstīja Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Gita Gžibovska.
 
16.aug
Nozīmīgi satiksmes organizācijas grozījumi ir skāruši Jūrmalas šoseju (A10). Satiksme no būvdarbu posma sākuma līdz krustojumam ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte) piektdienas 16. augusta laikā tiek pārkārtota uz Jūrmalas virziena brauktuvi un joprojām tiek organizēta pa divām joslām katrā virzienā. Tiek slēgta arī uzbrauktuve uz Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte) Salaspils virzienā. Aicinām autovadītājus ievērot noteiktos ātruma ierobežojumus un ceļa zīmes! Ceļā uz Jūrmalu ir iespējama palēnināta satiksme. Lai nokļūtu Jūrmalā nedēļas nogalē, priekšroka būtu dodama vilcienam.
 
14.aug
Rīgas svētku laikā no 16. augusta līdz 19. augustam vairākās pilsētas ielās būtiski tiks ierobežota satiksme, kā arī tiks slēgta 11. novembra krastmala.
 
14.aug
Iedzīvotāji un pilsētas viesi 17. un 18. augustā sabiedrisko transportu (autobuss, tramvajs, trolejbuss, minibuss) varēs izmantot bez maksas, izņemot ekspresbusus, nakts satiksmes maršrutus un Retro tramvaju. Sestdien, 17. augustā, seno spēkratu izstādes Kalpaka bulvārī dēļ, būs izmaiņas atsevišķos sabiedriskā transporta maršrutos.
 
14.aug
Vēl pāris nedēļas, un uz Latvijas ceļiem un pilsētu ielās sāksies intensīvi jaunu cilvēku pārvadājumi – jāapmeklē dārziņi, skolas, universitātes. Lai izglābtu pēc iespējas vairāk dzīvību, satiksmes drošības institūcijas sāk jaunu kampaņu – Nebrauc autā!. Tā balstīta sporta terminoloģijā, pieņemot, ka tieši vīrieši kaut ko vairāk saprot no sporta, un tāpat kā basketbola bumba jāpatur spēles laukumā, mašīna – savā joslā, respektējot ceļa horizontālos apzīmējumus.
 
13.aug
Šonedēļ starptautiskas nozīmes svētvietā Aglonā, tradicionāli norisināsies Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētki. Balstoties uz iepriekšējo gadu pieredzi, likumsargi informē, ka Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas dienas svinīgo pasākumu laikā Aglonā pulcējas tūkstošiem cilvēku, tieši tāpēc, lai rūpētos par vairāku desmitu tūkstošu svētku dalībnieku drošību, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes darbinieki, strādās pastiprinātā režīmā un pēc īpaši izstrādāta darba plāna. Policisti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kartību, ka arī nepieciešamības gadījumā palīdzēs līdzcilvēkiem.
 
12.aug
Pabeigti būvdarbi uz reģionālā autoceļa Jelgava-Iecava (P93) posmā no krustojuma ar Jelgavas šoseju (A8) līdz Cenu un Salgales pagastu robežai Ozolnieku novadā 5,67 kilometrus garā posmā, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.
 
12.aug
Jau zināms, ka šovasar notiek aktīvi remontdarbi uz Vidzemes šosejas, Bērzkroga posmā. Kāds aculiecinieks pauž sašutumu par ceļa kvalitāti, kad jau jaunais asfalts ir "uzliets", raisot šaubas, vai ceļš kalpos ilgi.
 
12.aug
Patlaban visintensīvākie ceļa būvdarbi uz reģionālajiem ceļiem turpinās uz autoceļa Ventspils–Kuldīga–Saldus (P108). Lai izbrauktu remontposmu no Ventspils līdz pagriezienam uz Zirām ar septiņiem luksoforu posmiem, ir nepieciešama aptuveni stunda un 15 minūtes.
 
11.aug
Šī gada septiņos mēnešos satiksmes negadījumos Latvijā gājuši bojā 76 cilvēki, kas ir vairāk nekā pērn identiskā laika posmā, liecina Valsts policijas (VP) apkopotā informācija.
 
11.aug
Triatlona sacensību "Rīgas Triatlons 2019" laikā šodien gaidāmas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā, informēja SIA "Rīgas satiksme" pārstāvis Viktors Zaķis.