Satiksme

20.dec 2019
No nākamā gada 1. janvāra Rīgas maršruta taksometru stacijas pieturvietā Marijas ielā 2A maršruta mikroautobusi vairs neiebrauks. Nākotnē šajā vietā, visticamāk, sliesies piecstāvu tirdzniecības un darījumu ēka ar pazemes autostāvvietu. Reģionālo maršrutu galapunkts no 1. janvāra atradīsies Rīgas starptautiskajā autoostā, bet daļa pilsētas maršruta mikroautobusu reisus sāks un beigs Abrenes ielā.
 
19.dec 2019
Šodien plkst.11, Rīgas domē, atbildīgās amatpersonas informēs par plāniem turpmāk reizi mēnesī kādu Rīgas ielu atvēlēt tikai gājējiem.
 
19.dec 2019
Rīgas pašvaldības SIA Rīgas satiksme ieplānojusi izmaiņas sabiedriskā transporta maršrutos un kustības sarakstos, kas prasīs vairāk laika, lai nokļūtu Ziepniekkalnā no Rīgas centra vai Juglas un otrādi – proti, sākot ar 2. janvāri, 40. autobusa maršrutu Jugla–Ziepniekkalns aizstās 4. trolejbusa maršruts.
 
18.dec 2019
Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) un Valsts policija (VP) pieķērusi pasažieru mikroautobusu, kas satiksmē piedalās ar pamatīgi nodilušām riepām.
 
18.dec 2019
Trešdienas vakarā notikusi vairāku auto sadursme uz Rīgas apvedceļa pie Rīgas hidroelektrostacijas (HES).
 
17.dec 2019
Droghedas rajona tiesas priekšā Īrijā stājies latvietis, kurš ar savu auto izraisīja sadursmi ar citu automašīnu un pēc tam mēģināja aizbēgt no notikuma vietas, gandrīz notriecot gardu, kurš tajā brīdī nepildīja savus amata pienākumus, atsaucoties uz laikrakstu "Drogheda Independent" vēsta portāls "Baltic-Ireland.ie".
 
17.dec 2019
No nākamā gada janvāra Rīgas dome katra mēneša pirmajā sestdienā slēgs auto satiksmi kādā no pilsētas centra ielām.
 
17.dec 2019
Rīgā ir vairāk nekā 400 neregulējamu gājēju pāreju. Luksoforu uzstādīšana ir ilga un dārga, bet ātrākais risinājums ir ne tikai uzzīmēt uz brauktuves tā dēvēto zebru un uzlikt attiecīgu ceļa zīmi, bet autovadītājus ierobežot fiziski. Vairākās Rīgas ielās ir parādījušies atstarojoši stabiņi uz brauktuves, sašaurinot mašīnām atvēlēto vietu par vienu joslu.
 
16.dec 2019
Dzelzceļa pārbrauktuves dežurante Anita atzīst, ka nezina, kā cīnīties ar autovadītājiem, kuri pārkāpj noteikumus un aicina apzināties savu rīcību sekas. "Vienreiz sanāca tā, ka tā automašīna ietriecās vilcienā un trieciena rezultātā mašīnas motora pārsegs sāka lidot manā virzienā. Ja es nebūtu pieliekusies, tas man trāpītu pa galvu," stāsta dežurante ar 38 gadu pieredzi.
 
16.dec 2019
Auto novietošana pilsētā var būt diezgan piņķerīga, taču iespraukties brīvā autostāvvietā galvassāpes rada ne tikai lielais automašīnu skaits, bet arī noteikumi, kurus var piemirst autovadītāji, bet policisti nekad. Kaspars novērojis šādu situāciju Rīgā, tādēļ aicina šoferīšus būt zinošākiem, kur auto atļauts novietot, kā arī par sliktu nenāks, ja salonā atradīsies arī piecu metru mērlente.
 
16.dec 2019
No 1. janvāra pieturā Rīgas MTS pasažieru apmaiņa vairs netiks veikta; 15 maršrutu galapunkts turpmāk būs Rīgas starptautiskajā autoostā.
 
15.dec 2019
Sniega un lietus ietekmē veidojoties apledojumam, vietām Vidzemē un Latgalē ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina  autoceļu apsaimniekotāja VAS "Latvijas valsts ceļi" apkopotā informācija.
 
14.dec 2019
Īrijas tiesas priekšā nācies stāties Latvijas valstspiederīgajam, kurš pirms diviem gadiem Ziemassvētku dienā pieķerts braucam pie stūres bez autovadītāja apliecības un bez apdrošināšanas, atsaucoties uz tipperarylive.ie vēsta portāls "Baltic-Ireland.ie".
 
13.dec 2019
11. un 12. decembrī Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde (VP VRP) sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD) organizēja satiksmes kontroles pasākumus, kuros pastiprināta uzmanība tika pievērsta transportlīdzekļu riepu stāvoklim un to atbilstībai normatīvo aktu prasībām. Divu dienu laikā satiksmei neatbilstošs riepu stāvoklis tika konstatēts 19 transportlīdzekļiem, no kuriem tehniskās apskates uzlīme tika anulēta 12 transportlīdzekļiem.
 
13.dec 2019
Kāda ģimene meklē aculieciniekus notikušajam šodien uz Jelgavas-Rīgas šosejas.
 
12.dec 2019
Valsts policija (VP) lūdz atsaukties Rīgā notikuša ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus.
 
12.dec 2019
Valsts policija (VP) Ziemassvētku un Jaunā gada svinību laikā pastiprināti veiks reidus, lai pārliecinātos, ka autovadītāji pie stūres nav sēdušies apreibinošo vielu iespaidā, šodien notikušajā preses konferencē pavēstīja VP Satiksmes drošības pārvaldes pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.
 
11.dec 2019
Aktivizēt kruīza kontroli, plānot laiku tā, lai nekur nebūtu jāsteidzas, izvēlēties ātrumu, ko spēj kontrolēt jebkurā situācijā, – tie ir tikai daži ieteikumi, kā nonākt pie droša braukšanas ātruma formulas. Ikgadējā AAS «BALTA» un Satiksmes ministrijas rīkotā konkursa «Drošākais uzņēmuma autoparks» gaidās sabiedrībā populāri ļaudis dalās pārdomās par ātruma ievērošanu un to, kā motivēt ātrumpārkāpējus laboties.
 
11.dec 2019
Tiem automašīnu vadītājiem, kuru transportlīdzekļa pilna masa ir vairāk nekā 3 tonnas un kas atbilst N kategorijai (paredzēti kravu pārvadāšanai), ir jāiegādājas vinjete - nodeva par Latvijas galveno un reģionālo autoceļu lietošanu.
 
9.dec 2019
Saistībā ar reklāmas klipa filmēšanu tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana.