Satiksme

20.sep
Rīgā Marijas un Čaka ielā pabeigta transportlīdzekļus braukšanas joslu pārmarķēšana, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.sep
Saistībā ar tramvaju ceļu konstrukcijas avārijas remontdarbiem nakts laikā no šodienas līdz 1.oktobrim Rīgā, Gustava Zemgala gatvē, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.sep
Turpmāk autobusu maršrutos Rīga-Saurieši-Salaspils, Rīga-Ropaži, Rīga-Juglas iecirknis un Rīga-Kākciems reisos tiks iekļautas papildu pieturas, informē Autotransporta direkcija.
 
17.sep
Ceturtdien Vidzemē autovadītājs, kurš ar transportlīdzekli braucis ar ātrumu 161 kilometrs stundā (km/h), ticis pie 360 eiro soda, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.
 
16.sep
Valsts policija no šodienas, 16. septembra, līdz 22.septembrim akcijā "Roadpol Drošības dienas" pastiprināti uzraudzīs satiksmes dalībniekus, informē Valsts policija.
 
14.sep
Saistībā ar atbalstsienas avārijas remontdarbiem no 16.septembra līdz 14.oktobrim būs ierobežota transportlīdzekļu satiksme Brīvības gatvē pie transportlīdzekļu caurbrauktuves zem Gaisa tilta, aģentūrai informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
13.sep
Saistībā ar ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbiem Imantā līdz 20.decembrim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Slokas ielā, informē Rīgas dome.
 
12.sep
Kāds autobusa pasažieris bija nesaprašanā, kāpēc autobusa vadītājs braukšanas laikā pūš alkometrā. "Rīgas satiksme" skaidro, ka tā ir ierasta prakse.
 
12.sep
Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti vērtēs paveikto Barona ielas pārveidošanā par gājēju ielu, liecina komitejas sēdes darba kārtība.
 
9.sep
Liepājā netiek plānots organizēt atsevišķus reisus pasažieriem ar sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.
 
8.sep
Trešdienas pēcpusdienā avarējot satiksmes autobusam un baļķvedējam, bloķēta satiksme Kleistu ielā, aģentūra LETA noskaidroja Valsts policijā.
 
7.sep
Pārvadātāji komerciālajos maršrutos, vilcienu satiksmē un valsts pilsētu transportā varēs organizēt atsevišķus reisus tikai pasažieriem ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai arī negatīvu Covid-19 testu, liecina šodien valdībā lemtais.
 
6.sep
Saistībā ar būvdarbiem no šodienas līdz piektdienai, no plkst.22 līdz plkst.6, Rīgā tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Tvaika ielā, informē Rīgas dome.
 
6.sep
Satiksmes negadījumā uz Ventspils šosejas šorīt viens cilvēks gājis bojā, bet vēl divi - cietuši, informē Valsts policija.
 
6.sep
Pēc satiksmes negadījuma, kura dēļ pirmdien bija bloķēta satiksme uz autoceļa Rīga-Ventspils (A10) pie Sīpolciema, minētajā posmā satiksme ir atjaunota, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" publiskotā informācija.
 
5.sep
Krimuldas pusē šodien notiks Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).
 
1.sep
Rīgas domes Satiksmes departaments atgādina, ka no trešdienas, 1. septembra, mainīta līdzšinējā Marijas un A. Čaka ielas satiksmes organizācija.
 
1.sep
Atsākoties skolēnu mācību gadam, no šodienas gaidāmas izmaiņas aptuveni 300 reģionālo autobusu maršrutu visā Latvijā, informēja Autotransporta direkcija.
 
1.sep
„Rīgas satiksme” informē, ka, prognozējot pasažieru plūsmas pieaugumu, no 1. septembra darba dienās un no 4. septembra brīvdienās tiks veiktas izmaiņas sabiedriskā transporta kustības sarakstos.
 
27.aug
Autovadītāji sit pie trauksmes zvana – braukšana pa Kārļa Ulmaņa gatvi kļuvusi bīstama, vēsta raidījums "Bez Tabu".