Satiksme

14.apr
Valsts policija (VP) Lieldienu brīvdienās iespēju robežās uz ceļiem veiks masveida pārbaudes, stāsta VP pārstāve Līna Kaļķe.
 
14.apr
Ceturtdien pēcpusdienā lielam skaitam autobraucēju dodoties ārpus galvaspilsētas, Pierīgā ir iespējama palēnināta satiksme, pauž VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
 
4.apr
Valsts autoceļu tīklā ir sākusies būvdarbu sezona, vairākos posmos autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, bet lielākie satiksmes ierobežojumi šonedēļ ir uz Ērgļu ceļa, kā arī uz Ventspils un Jelgavas šosejām, informē "Latvijas valsts ceļi".
 
4.apr
Daļa Rīgas Angļu ģimnāzijas audzēkņu uz skolu katru dienu dodas pa Robežu ielu, kur jāšķērso Ārlavas iela. Krustojums ir ļoti plats un nepārskatāms, radot bīstamas situācijas ikvienam, kurš nolēmis tur doties pāri ielai, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
 
1.apr
Valsts autoceļu tīklā pieaug būvdarbu apjoms, un nedēļas nogalē valsts ceļu tīklā vairākos virzienos jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un ilgāku laiku ceļā. Ropažu novadā Rīga-Ērgļi (P4) būvdarbu posmu šķērsošanai nepieciešama stunda.
 
29.mar
Pie Rīgas ielās daudzviet novēroti plakāti ar savādiem vēstījumiem. Ar novērojumiem cilvēki dalījušies sociālās vietnes Instagram profilā sadursme.lv.
 
29.mar
Uz Vidzemes šosejas pie Apes (169.km) naktī apgāzusies kravas automašīna, kas bloķējusi satiksmi smagajam transportam, savukārt vieglā transporta satiksme ir apgrūtināta, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".
 
26.mar
Sestdienas pēcpusdienā lūzuša koka dēļ 10.tramvajs virzienā no Rīgas centra brauc līdz pieturai ''Vienības gatve/Bērnu slimnīca'' un atpakaļ.
 
26.mar
Šajā nedēļas nogalē, sestdien un svētdien, Ventspils šosejas būvdarbu posmā no Kūdras līdz pagriezienam uz Smārdi (41,30.-52,74.kilometrā) tiks ieviesti papildu satiksmes ierobežojumi, tādēļ jārēķinās ar papildu laiku ceļā, bet autovadītāji, kuri vēlas izvairīties no sastrēgumiem, tiek aicināti izvēlēties citus ceļus, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
17.mar
Autovadītājiem šonedēļ, 17. un 18.martā, jārēķinās ar nelielām satiksmes izmaiņām uz autoceļa P133 pie regulētā krustojuma ar Ziemeļu ielu virzienā no un uz lidostu "Rīga", turpinoties būvniecības darbiem Rail Baltica dzelzceļa stacijas un saistītās infrastruktūras projektā.
 
14.mar
12.martā Liepājā tika apturēta automašīna ”Ford”, kuras vadītājs izdarījis septiņus likumpārkāpumus, par kuriem uzsākti seši administratīvo pārkāpumu procesi un viens kriminālprocess, ziņo Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.
 
14.mar
Šogad uz valsts galvenajiem autoceļiem plānoti būvdarbi vairāk nekā 150 kilometru garumā, kā arī plānots sākt projektēšanu vairākiem satiksmei būtiskiem autoceļu posmiem, kur pārbūve plānota tuvākajos gados, informē Satiksmes ministrija. 
 
10.mar
Bīstamo kravu autocisternas avārijas dēļ pie Ikšķiles, Daugavpils šosejas 27. km ir slēgta satiksme abos virzienos, informē "VSIA Latvijas Valsts ceļi".
 
9.mar
Biļešu cenas paaugstināšana Rīgas sabiedriskajā transportā degvielas cenas kāpuma dēļ nav dienas kārtībā, apliecināja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas vadītājs Olafs Pulks (JV).
 
5.mar
“Rīgas satiksme” informē, ka šodien, 5. martā, no plkst. 6.00 līdz aptuveni plkst. 15.00 Ukrainas atbalstam veltītā gājiena un pasākuma laikā tiks veiktas izmaiņas atsevišķu autobusu un trolejbusu kustībā.
 
28.feb
Papildu sestdien, 26.februārī, pieņemtajiem gaisa satiksmes ierobežojumiem šonakt Civilās aviācijas aģentūra (CAA) izdevusi jaunu aeronavigācijas informācijas paziņojumu, liedzot Latvijas gaisa telpu izmantot tiem gaisa kuģiem, kuri ir saistīti ar Krieviju, tās juridiskajām vai fiziskajām personām, informē Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.
 
21.feb
Valsts policija (VP) aicina atsaukties divu ceļu sastikmes negadījumu aculieciniekus, ziņo VP sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Līna Kaļķe.
 
20.feb
Sniegs un apledojums šorīt vietām Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, liecina "Latvijas valsts ceļu" sniegtā informācija.
 
19.feb
Saistībā ar Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela - Vietalvas iela otrās kārtas izbūvi no šodienas līdz 15.decembrim Rīgā tiks ieviestas jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
19.feb
Latgalē un Vidzemē šorīt sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem autoceļiem, liecina "Latvijas valsts ceļu informācija".
 

Komentētākie