Otrdiena, 23.aprīlis

redeem Georgs, Jurģis, Juris

arrow_downwardSatiksme

Mikroblogošanas vietnē "X" šorīt uzņēmums "Rīgas satiksme" ziņoja, ka ir apstājusies 11. maršruta tramvaju kustība pie pieturvietas Brāļu kapi.
28.mar Portāls nra.lv
Arī otrdienas rītā Talsu un Ventspils pusē autoceļi vietām ir slideni, bet pārējā Latvijā braukšanas apstākļi ir apmierinoši, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
26.mar Ziņu aģentūra LETA
Rīgā nakts stundās šonedēļ slēgs satiksmi Lāčplēša ielas tunelī zem dzelzceļa, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
25.mar Ziņu aģentūra LETA
Pirmdienas rītā Talsu un Ventspils pusē autoceļi vietām ir sniegoti, bet pārējā Latvijā braukšanas apstākļi ir apmierinoši, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
25.mar Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar ceļu satiksmes tehnisko līdzekļu uzstādīšanu būvdarbu veikšanai nakts stundās no plkst. 22.00 līdz 6.00 slēgs transportlīdzekļu satiksmi Lāčplēša ielas posmā no Satekles ielas līdz Kalupes ielai, informē Rīgas pašvaldības Ārējās komunikācijas nodaļa.
21.mar Portāls nra.lv
No šodienas pilnībā būs aizliegta kravas transporta tranzīta satiksme cauri Torņakalnam pa Vienības gatvi un Jelgavas ielu, kā arī rīta un vakara sastrēgumstundās aizliegta kravas transporta satiksme abos virzienos gar Daugavas kreiso krastu starp Bolderāju un Salu tiltu, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
21.mar Ziņu aģentūra LETA
Reģionālā autoceļa Ventspils-Kolka (P124) posmā no Ventspils šosejas (A10) līdz pagriezienam uz Liepeni no pirmdienas līdz šā gada beigām ieviesti satiksmes ierobežojumi, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji.
18.mar Portāls nra.lv
"Latvijas Valsts ceļi" (LVC) mikroblogošanas vietnē "X" brīdina par ceļu satiksmes negadījumu uz autoceļa Rīga - Liepāja.
14.mar Portāls nra.lv
"Rīgas satiksme" mikroblogošanas vietnē "X" ziņo, ka šorīt no rīta ceļu satiksmes negadījuma dēļ ir apstājusies vairāku sabiedriskā transporta līdzekļu kustība.
14.mar Portāls nra.lv
Vilcienu satiksme Tukuma dzelzceļa līnijā ir atjaunota un atgriežas grafikā, informē AS "Pasažieru vilciens" (PV) pārstāvji.
13.mar Ziņu aģentūra LETA
Kontakttīkla bojājumu dēļ šodien atsevišķu reisu pasažieru pārvadājumus starp stacijām "Tukums 2" un "Tukums 1" veiks SIA "Tukums auto" autobusi, informē AS "Pasažieru vilciens".
12.mar Ziņu aģentūra LETA
Turpinoties tramvaja sliežu, apakšzemes komunikāciju, kā arī citiem infrastruktūras pārbūves darbiem, no šodienas Slokas ielā ieviesīs papildu satiksmes izmaiņas un slēgs satiksmi ielas posmā no Baldones ielas līdz Mārtiņa ielai virzienā uz centru, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
11.mar Ziņu aģentūra LETA
No šodienas Rīgā, Dzirnavu ielā, zem dzelzceļa pārvada, nakts stundās tiks ierobežota un slēgta transportlīdzekļu satiksme, informē Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
11.mar Ziņu aģentūra LETA
Šodien Jūrmalā sāks Dzintaru dzelzceļa pārvada pārbūvi, informē pašvaldības pārstāve Zane Leite.
11.mar Ziņu aģentūra LETA
Pirmdien no rīta kontakttīkla bojājuma dēļ iespējami vilcienu satiksmes traucējumi posmos Tukums-Rīga un Rīga-Tukums 2, tviterī informē AS "Pasažieru vilciens".
11.mar Portāls nra.lv
Ārlietu ministrija un specdienesti brīdina ceļotājus nebraukt uz Krieviju un Baltkrieviju, jo šo valstu drošībnieki izmanto jebkuru iespēju, lai tūristus savervētu. Iebraucējus Latvijā no Putina un Lukašenko režīma rūpīgi pārbaudot. Iekšlietu Ministrija un robežsardzes priekšnieks saka: "Uz robežas notiekot arī iebraucēju intervēšana. Tie, kuri ir aizdomīgi, Latvijā netiek ielaisti. Mūsu aprēķini gan liecina, ka no Krievijas un Baltkrievijas uz Latviju abos virzienos nedēļā kursē 70 autobusi. Vēl milzīgs apjoms Latviju šķērso, braucot no Moldovas uz Krievijas pierobežu. Tik liela pasažieru plūsma no un uz šīm diktatūrām rada pamatotas šaubas vai mūsu robežsardze patiešām spēj visas šīs personas izkontrolēt."
3.mar Portāls nra.lv
Notiek aizvien vairāk ceļu satiksmes negadījumu, kuros uz gājēju pārejām smagi cietuši vai dzīvību zaudējuši gājēji, informē apdrošināšanas sabiedrības "Ergo" pārstāvji, atsaucoties uz 2023.gadā pieteikto obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas (OCTA) atlīdzību statistiku.
3.mar Ziņu aģentūra LETA
Piektdienas agrā rītā Rīgas, Talsu un Rēzeknes apkārtnē braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem apgrūtina apledojums, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
1.mar Ziņu aģentūra LETA
Ceturtdienas rītā Vidzemē un Zemgalē daudzviet ir apgrūtināti braukšanas apstākļi pa lielajiem ceļiem, liecina VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) apkopotā informācija.
29.feb Ziņu aģentūra LETA
Vairākos Latgales novados noteikti ierobežojumi ceļu izmantošanai, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībās.
28.feb Ziņu aģentūra LETA