Satiksme

19.okt
Valsts policija (VP) aicina atsaukties aculieciniekus ceļu satiksmes negadījumam Valmierā, kurā cieta gājēja.
 
18.okt
Vakar, 17.oktobrī, pusdienlaikā Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas inspektori fiksēja kādu ļoti steidzīgu automašīnas “Audi” vadītāju. Vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, viņš brauca ar 181 km/h.
 
18.okt
Uz valsts autoceļiem kopš 16.oktobra ir sākusies ceļu uzturēšanas ziemas sezona, kas nozīmē, ka darbu diennakts režīmā sākuši uzņēmuma "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta dežuranti, kas pieņem lēmumus par ziemas dienesta darbu uzsākšanu, balstoties pēc faktiskā autoceļa virsmas stāvokļa un laika apstākļu prognozēm, informē "Latvijas valsts ceļi" (LVC).
 
15.okt
Viesojoties TV24 raidījumā "Ziņu top" satiksmes ministrs Tālis Linkaits pieļāva, ka drīzumā sabiedriskajā transportā drīkstēs braukt tikai pasažieri ar sejas respiratoriem. Šādu priekšlikumu gatavojot Veselības ministrija.
 
15.okt
Saistībā ar parkletu demontāžu šodien un rīt, 16.oktobrī, tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Tērbatas ielā, informēja pilsētas domē.
 
14.okt
Autobusu vadītāju slimošanas dēļ no šodienas Daugavpilī atkal tiks atcelti vairāki autobusu reisi, pauda AS "Daugavpils satiksme".
 
13.okt
No 25.oktobra pašvaldības un sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzēji, kuri saņem dotācijas no pašvaldību līdzekļiem, nepiemēros noteiktos braukšanas maksas atvieglojumus pilngadīgām personām, kurām nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, paredz valdības 12.oktobrī pieņemtais precizējums, informē Satiksmes ministrija. 
 
12.okt
Saistībā ar Igaunijas premjerministres Kajas Kallasas oficiālo vizīti Latvijā tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Rīgā, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
12.okt
Covid-19 izplatības mazināšanai Daugavpilī varētu ierobežot pensionāru pārvietošanos sabiedriskajā transportā rīta stundās, kad iedzīvotāji dodas uz darbu, otrdien žurnālistiem sacīja pašvaldības izpilddirektore Sabīne Šņepste.
 
11.okt
Ņemot vērā darbinieku slimošanu, var notikt izmaiņas AS "Daugavpils satiksme" sabiedriskā transporta grafikā.
 
2.okt
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti plāno pieprasīt stingrākus satiksmes drošības pasākumus, lai līdz 2050.gadam nāves gadījumu skaits uz Eiropas ceļiem saruktu gandrīz līdz nullei, informē EP preses sekretārs Latvijā Jānis Krastiņš.
 
29.sep
Salu tilta kompleksa 2. kārtas pārvada, tuneļa pārbūves un estakāžu pārbūves laikā no 30.septembra līdz 30.novembrim tiks ierobežota satiksme Maskavas ielā un Lāčplēša ielā.
 
23.sep
Ventspils novadā apturēts kāds autovadītājs, kura spēkrats traucies ar ātrumu 168 kilometri stundā (km/h), tādējādi pārsniedzot atļauto ātrumu par 78 km/h, informēja Valsts policija (VP).
 
23.sep
Valsts policija (VP) akcijā "Roadpol Drošības dienas" kopumā konstatējusi 1647 transportlīdzekļu vadītājus par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.
 
21.sep
Vakar Valmieras novadā kāds automašīnas “Škoda” vadītājs nepakļāvās policistu likumīgajām prasībām apstāties un uzsāka bēgšanu. Zaudējot kontroli pār savu spēkratu, autovadītājs, kurš pie stūres bija sēdies 2, 54 promiļu reibumā, avarēja – nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca krūmos.
 
20.sep
Rīgā Marijas un Čaka ielā pabeigta transportlīdzekļus braukšanas joslu pārmarķēšana, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.sep
Saistībā ar tramvaju ceļu konstrukcijas avārijas remontdarbiem nakts laikā no šodienas līdz 1.oktobrim Rīgā, Gustava Zemgala gatvē, tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme, informē Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.
 
20.sep
Turpmāk autobusu maršrutos Rīga-Saurieši-Salaspils, Rīga-Ropaži, Rīga-Juglas iecirknis un Rīga-Kākciems reisos tiks iekļautas papildu pieturas, informē Autotransporta direkcija.
 
17.sep
Ceturtdien Vidzemē autovadītājs, kurš ar transportlīdzekli braucis ar ātrumu 161 kilometrs stundā (km/h), ticis pie 360 eiro soda, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes pārstāve Zane Vaskāne.
 
16.sep
Valsts policija no šodienas, 16. septembra, līdz 22.septembrim akcijā "Roadpol Drošības dienas" pastiprināti uzraudzīs satiksmes dalībniekus, informē Valsts policija.