Šodien Valsts prezidents Valdis Zatlers tiksies ar valsts kontrolieri Ingunu Sudrabu un viņas Krievijas kolēģi Revīzijas palātas priekšsēdētāju Sergeju Stepašinu.
Šodien gan Valsts prezidentam Valdim Zatleram, gan premjeram Valdim Dombrovskim (JL) ir vārda diena, taču svinības būs ierobežotas, jo abi divi devušies komandējumos.
Turpinot Rīgas pilī iedibināto tradīciju, Valsts prezidents Valdis Zatlers un Lilita Zatleres kundze otrdien, 15.decembrī, aicinājuši 20 ģimenes no Latvijas pilsētām un novadiem iedegt Rīgas pils Ziemassvētku egli.
Šodien Valsts prezidents Valdis Zatlers Erevānā tiksies ar Armēnijas premjerministru Tigranu Sarkisjanu, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.
Apvienības "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK valdes loceklis un Saeimas deputāts Dzintars Rasnačs nosūtījis vēstuli Valsts prezidentam Valdim Zatleram, kurā pauž pārliecību, ka jēdzieni "okupācija" un "okupants" ir juridiski korekti un atbilst starptautisko tiesību normām, aģentūru LETA informēja TB/LNNK preses sekretārs Rolands Pētersons.
No 7. līdz 9.decembrim Valsts prezidents Valdis Zatlers un Lilita Zatleres kundze dosies valsts vizītē uz Gruzijas Republiku, bet pēc tam - no 9. līdz 11.decembrim - valsts vizītē uz Armēnijas Republiku.
Šodien svinīgā ceremonijā Jāņa Pāvila II Ļubļinas Katoļu universitātē Valsts prezidentam Valdim Zatleram tika piešķirts goda doktora tituls, aģentūru LETA informēja Prezidenta preses dienestā.
Valsts prezidenta atalgojums nākamgad nevarēs pārsniegt 3000 latus, bet tēriņi reprezentācijas izdevumiem - 600 latus, tas paredzēts nākamā gada valsts budžeta projektā.
Jau otro gadu decembra sākumā Valsts prezidents Valdis Zatlers kopā ar ģimeni nolēmis doties trīs dienu atvaļinājumā uz Alpiem Austrijā. Lai arī visi izdevumi, kas saistīti ar prezidenta atvaļinājumu, tiek segti no viņa paša kabatas, paliek neatbildēts jautājums, vai prezidentam krīzes laikā nevajadzētu solidarizēties ar tautu un izvēlēties kādu lētāku braucienu vai atpūsties Latvijā.
Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība neatbalsta valdības sagatavoto nākamā gada valsts budžeta projektu. Valdībai kompromisu ar sociālajiem partneriem neizdevās panākt ne vakar no rīta Nacionālās trīspusējās sadarbības padomes sēdē, ne arī vakarā, tiekoties ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru.
Šodien un rīt, 27.novembrī, Valsts prezidents Valdis Zatlers uzturēsies darba vizītē Polijā, kuras laikā viņš viesosies gan Polijas galvaspilsētā Varšavā, gan Ļubļinā.
Sociālie partneri - arodbiedrības un darba devēji - arī pēc šovakar Rīgas pilī notikušajām sarunām ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru un premjeru Valdi Dombrovski (JL) budžetu neatbalsta, bet dialogu ar valdību sola turpināt.
Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu, 4.maiju, varētu dēvēt par Neatkarības dienu, atsaucoties uz vakar Rīgas pilī izskanējušo iniciatīvu, šodien žurnālistiem sacīja Valsts prezidents Valdis Zatlers.
VakarValsts prezidents Valdis Zatlers, izskatot 31 notiesātās personas apžēlošanas lūgumu, apžēloja divas personas, tās daļēji atbrīvojot no pamatsoda izciešanas.
Lai arī Valsts prezidents Valdis Zatlers uzskata, ka 2010.gada budžeta veidošanas process ir gan sasteigts, gan haotisks, viņaprāt, iedzīvotāji nepietiekami novērtē labās lietas, ko budžeta izstrādē izdevies panākt valdībai.