Tauta sūdzas

Vakar, 7:00
Mārupes novada Spilvē iedzīvotājiem ikdienā jāosta nepatīkama smaka. Kā norāda iedzīvotāji, gadu no gada situācija aizvien pasliktinoties, vēsta "Bez Tabu".
13.jūl
Rīdziniece Diāna “Skanstes virsotnēs” dzīvo aptuveni divus gadus. Neilgi pēc pārcelšanās viņa ar vīru naktī modusies, jo sajutusi dzīvoklī nepatīkamu, pat kodīgu smaku, vēsta "Bez Tabu".
7.jūl
2013. gadā kāda Ķengaraga nama iemītnieki vienojušies uzsākt kanalizācijas sistēmas remontdarbus, jo tā bijusi avārijas stāvoklī. Dzintra atminas, ka piedalīties remonta izmaksu segšanā piedāvāts arī blakus kaimiņiem, tomēr visi kā viens atteikušies. Šobrīd viens no kaimiņiem jau ilgstoši ierīkojis nelegālu kanalizāciju un tās saturu iztukšo savā dārzā, vēsta "Bez tabu".
28.jun
Vadošais uzņēmums Latvijā jonizējošā starojuma avotu pārbaudēs un operatoru konsultēšanā jautājumos, kas skar radiācijas drošības kvalitātes nodrošināšanu, SIA "INLAB" aicina atkāpties no amata Valsts vides dienesta (VVD) Radiācijas drošības centra vadītāju Daci Šatrovsku, aģentūru LETA informēja SIA "INLAB" laboratorijas vadītājs Maksims Poļakovs.
27.jun
Vietnē "TikTok" populārs kļuvis video, kurā redzams, kādu skatu ierauga tūristi, ierodoties Rīgā.
25.jun
Ceļš izraibots aptuveni 300 metru garumā, un tas ved uz Mežaparka estrādi, sastaptie iedzīvotāji smejas, ka darbu veicējam bijis ļoti radošs skatījums uz dzīvi, vēsta "Bez Tabu".
22.jun
Ogrēnieši, kuri dzīvo Brīvības ielas privātnamu apkaimē, sūdzas par nepatīkamu smaku, ko jūt bieži, kad pūš valdošais dienvidaustrumu vējš, vēsta "Bez tabu".
27.mai
Lidmašīnu ražotājs „Boeing” 2024. gada pirmajos divos mēnešos, salīdzinot ar to pašu periodu pērn, saņēmis sešas reizes lielāku sūdzību skaitu no darbiniekiem, kas bažījas par uzņēmuma produktu kvalitāti un drošību, teikts „Boeing” ikgadējā ziņojumā.
13.mai
“360TV ZIŅneši” saņēmuši jautājumu no kādas skatītājas – kāpēc visiem pakomātiem izmēros lielākie nodalījumi atrodas tieši augšpusē? Ērtāk būtu smagās pakas ņemt no lejas plauktiem, nevis no augšas, sevišķi, ja cilvēks ir īss.
30.apr
Kopš Zāļu valsts aģentūras (ZVA) sāktās sabiedrības informēšanas kampaņas "Lieto zāles? Novēro blaknes? Ziņo!" būtiski pieaudzis saņemto ziņojumu skaits par medikamentu blaknēm, aģentūru LETA informēja ZVA sabiedrisko attiecību speciāliste Tanita Tamme-Zvejniece.
30.apr
Čehijas personu apvienība "Škoda Transportation-Škoda Vagonka" ("Škoda") ir atsaukusi sūdzību Autotransporta direkcijas (ATD) iepirkumā par deviņu akumulatoru bateriju elektrovilcienu piegādi, liecina informācija Iepirkuma uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā.
27.apr
Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) aizliedzis atkritumu poligona "Getliņi" apsaimniekotājam SIA "Getliņi eko" slēgt līgumu iepirkumā par sociālo kampaņu bioloģisko atkritumu jomā, liecina IUB tīmekļvietnē publiskotā informācija.
27.apr
Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) iesniegta sūdzība Rīgas brīvostas pārvaldes iepirkumā par autoceļa posma izbūvi no konteineru termināla līdz kravas transportlīdzekļu stāvlaukumam Kundziņsalā, liecina informācija IUB mājaslapā.
29.mar
Iedzīvotāji arvien biežāk sūdzas par dažādu ārstniecības personu rīcību, pārbaudot personas datus vienotajā veselības sistēmā bez jebkāda tiesiski pamatota iemesla, proti, personas dati nav aplūkoti ārstniecības epizodes ietvaros, liecina Datu valsts inspekcijas pagājušā gada darbības pārskats.
21.mar
Pērn Tiesībsarga birojā palielinājies iesniegumu un konsultāciju skaits, un visvairāk iesniegumi saņemti par labas pārvaldības principa neievērošanu un tiesībām uz taisnīgu tiesu, Saeimas sēdē ziņojis tiesībsargs Juris Jansons.
8.jun 2023
Mobilo sakaru operators SIA "Bite Latvija" iesniedzis sūdzību Eiropas Komisijā (EK) par sistemātisku Eiropas Savienības (ES) tiesību normu pārkāpšanu publisko iepirkumu jomā Latvijā, vēsta kompānijas pārstāvji.
14.mai 2023
Vairāku daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji Lēdurgas ielas rajonā, Vecmīlgrāvī jau ilgstošu laiku cieš no trokšņa.
22.mar 2023
Pagājušajā gadā Veselības inspekcija (VI) saņēmusi 18 iesniegumus par higiēnas režīma neievērošanu ārstniecības iestādēs, intervijā aģentūrai LETA pavēstīja iestādes vadītāja Anita Slokenberga.
15.mar 2023
Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) 2022.gadā ir izskatījis 3563 patērētāju sūdzības un sniedzis 29 444 konsultācijas, un, salīdzinot ar 2021.gadu, ir vērojams neliels to skaita samazinājums.
18.feb 2023
Mikroblogošanas vietnē Twitter aktīvi tiek diskutēts par kāda lietotāja ierakstu, kas veltīts veikala apsargam Āgenskalnā.