PTAC aicina neveikt pasūtījumus internetveikalā "babystore.lv"

© pixabay.com

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) aicina neveikt pasūtījumus internetveikalā "babystore.lv", kuru pašreiz uztur SIA "Colla-S", aģentūru LETA informēja PTAC.

PTAC kopš 2025.gada februāra ir saņēmis 38 patērētāju iesniegumus par problēmām, iegādājoties preces šajā internetveikalā.

Tostarp pēc preču pasūtīšanas un apmaksas patērētāji saņēmuši ziņu, ka prece vairs nav pieejama, naudas atmaksa par nepiegādātajām precēm tiek kavēta, netiek sniegtas atbildes uz patērētāju pieprasījumiem, kā arī tiek saņemtas sūdzības par iespēju pasūtīt preces, kuras nav pieejamas.

Šobrīd no visām iesniegtajām sūdzībām ir atrisināti 25 gadījumi.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "Colla-S" reģistrēta 1993.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 7100 eiro. Uzņēmums pieder Anastasijai Švidko.

Kompānija 2024.gadā strādāja ar 17 992 eiro apgrozījumu un 20 773 eiro zaudējumiem.

Latvijā

Balvu novada pašvaldība saskaņā ar administratīvās teritorijas plānošanas dokumentiem plāno veikt grozījumus Balvu un ciemu robežās, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Svarīgākais