Pirmdiena, 22.aprīlis

redeem Armanda, Armands

arrow_downwardRīgas domes vēlēšanas

Piektdien, 29.septembrī, oficiāli tiks atklāts jaunizbūvētais veloceļš starp Imantu un Daugavgrīvu, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
27.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Finanšu ministrija (FM) izstrādājusi un nodevusi saskaņošanai Rīgas pašvaldības obligāciju izlaišanas noteikumus, liecina informācija Tiesību aktu portālā.
27.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien nolēma aizņemties 25,6 miljonus eiro no Valsts kases veloinfrastruktūras izveidei virzienos Rīga-Babīte-Piņķi, Rīga-Ulbroka un Rīga-Ķekava.
27.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien atļāva Vilnim Ķirsim (JV) savienot Rīgas domes priekšsēdētāja amatu ar Rīgas plānošanas reģiona attīstības padomes locekļa amatu.
27.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domē turpmāk plānots rīkot regulāras preses konferences par plānotajiem domes lēmumiem, šodienas preses konferencē informēja Rīgas mērs Vilnis Ķirsis (JV).
27.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Lai cik konservatīvi tas izklausās, bet daudzus vēl arvien mulsina, ja vietā, kur jāieraksta dzimums, kā alternatīvas tiek piedāvāts: vīrietis, sieviete, cits.
24.sep 2023 tautaruna.lv
Rīgas dome nākamajā gadā plāno neapmaksāt citu pašvaldību bērnu ēdināšanu Rīgas skolās.
21.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas un Latvijas bērni un jaunieši, kas ir deklarēti Rīgā vai apmeklē kādu no Rīgas izglītības iestādēm, ir aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm rudens brīvlaikā, kuras ar valsts budžeta finansējumu rīko nevalstiskās organizācijas un komersanti, vēsta Rīgas dome.
20.sep 2023 Portāls nra.lv
Rīgā sociālajam atbalstam plānots piešķirt papildu nepilnus 0,5 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
20.sep 2023 Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar mūsu basketbolistu Pasaules kausā gūtajiem panākumiem, rīt, 6.septembrī sasaukta ārkārtas Rīgas domes finanšu un administrācijas lietu komitejas sēde, ziņo Rīgas dome.
5.sep 2023 Portāls nra.lv
Ceturtdien, 17.augustā, plkst.10 izsludināta Rīgas domes sēde, kurā plānots ievēlēt jauno Rīgas mēru.
15.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Jaunveidojamai Rīgas domes koalīcijai varētu būt pat 33 domes deputātu atbalsts, noskaidroja aģentūra LETA.
9.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes trīs pušu bloks - "Jaunā vienotība" (JV), "Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība" (NA/LRA) un "Kods Rīgai" (KR) - un "Latvijas attīstībai" (LA) šodien sarunā konceptuāli vienojušies virzīties uz sadarbību koalīcijas veidošanā, aģentūrai LETA pastāstīja KR politiķe, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.
3.aug 2023 Ziņu aģentūra LETA
Atsaucoties uz izskanējušo informāciju, Rīgas domes frakcija Nacionālās apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Latvijas Reģionu apvienība deputāts Valdis Gavars norāda, ka šāda veida rīcība ir nepieņemama, kā arī viņš personīgi ir pret dzīvnieku nogalināšanu, it īpaši to, kuri tikuši speciāli audzēti, lai pavairotu staltbriežu populāciju, vēsta frakcijas vecākā referente.
2.aug 2023 Portāls nra.lv
Rīgas domes koalīcijas izveides sarunās "Jaunā vienotība" (JV) kā kompromisu "Par/Progresīvajiem" (PP) piedāvā "atdot" Pilsētas attīstības komitejas vadītāja amatu, šodien žurnālistiem pēc divpusējām sarunām ar PP sacīja JV politiķis, galvaspilsētas priekšsēdētāja amata izpildītājs Vilnis Ķirsis.
31.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA
Trīs politisko spēku bloks vēl nesteidz formulēt oficiālu nostāju par "Jaunās vienotības" (JV) Rīgas domes politiķa, galvaspilsētas priekšsēdētāja amata izpildītāja Viļņa Ķirša izredzēm kļūt par Rīgas mēru.
25.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA
Lai pārmaiņu koalīcija spētu veiksmīgi turpināt darbu, ir jāatsakās no daudzajiem vicemēru amatiem, saglabājot tikai vienu šādu posteni, šādu pozīciju turpina uzturēt Rīgas domes "Par/Progresīvie" (PP) frakcija, lai arī potenciālie sadarbības partneri to ir noraidījuši.
25.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes jaunas koalīcijas izveides sarunās vēl nav atrasts "kompromisa gars", pēc otrdien notikušajām četrpusējām partiju sarunām pauda "Jaunās vienotības" (JV) politiķis, Rīgas domes priekšsēdētāja amata izpildītājs Vilnis Ķirsis.
25.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA
Bijušajiem Rīgas domes koalīcijas partneriem, kuri turpina sarunas par iespējām turpināt kopīgu darbu pašvaldībā, pagaidām ir atšķirīgs redzējums, kuram politiskajam spēkam pienāktos tiesības virzīt nākamo mēra amata kandidātu.
20.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Satiksmes departamentā tiks veikts audits, lai sakārtotu remontdarbu uzraudzības sistēmu, šodien preses konferencē teica Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).
17.jūl 2023 Ziņu aģentūra LETA