Svētdiena, 24.septembris

redeem Agris, Agrita

Lasi ērtāk format_size

arrow_downwardRīgas domes vēlēšanas

Rīgas dome nākamajā gadā plāno neapmaksāt citu pašvaldību bērnu ēdināšanu Rīgas skolās.
21.sep Ziņu aģentūra LETA
Ukrainas un Latvijas bērni un jaunieši, kas ir deklarēti Rīgā vai apmeklē kādu no Rīgas izglītības iestādēm, ir aicināti izvēlēties kādu no atvērtajām nometnēm rudens brīvlaikā, kuras ar valsts budžeta finansējumu rīko nevalstiskās organizācijas un komersanti, vēsta Rīgas dome.
20.sep Portāls nra.lv
Rīgā sociālajam atbalstam plānots piešķirt papildu nepilnus 0,5 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļa.
20.sep Ziņu aģentūra LETA
Saistībā ar mūsu basketbolistu Pasaules kausā gūtajiem panākumiem, rīt, 6.septembrī sasaukta ārkārtas Rīgas domes finanšu un administrācijas lietu komitejas sēde, ziņo Rīgas dome.
5.sep Portāls nra.lv
Ceturtdien, 17.augustā, plkst.10 izsludināta Rīgas domes sēde, kurā plānots ievēlēt jauno Rīgas mēru.
15.aug Ziņu aģentūra LETA
Jaunveidojamai Rīgas domes koalīcijai varētu būt pat 33 domes deputātu atbalsts, noskaidroja aģentūra LETA.
9.aug Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes trīs pušu bloks - "Jaunā vienotība" (JV), "Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība" (NA/LRA) un "Kods Rīgai" (KR) - un "Latvijas attīstībai" (LA) šodien sarunā konceptuāli vienojušies virzīties uz sadarbību koalīcijas veidošanā, aģentūrai LETA pastāstīja KR politiķe, Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.
3.aug Ziņu aģentūra LETA
Atsaucoties uz izskanējušo informāciju, Rīgas domes frakcija Nacionālās apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un Latvijas Reģionu apvienība deputāts Valdis Gavars norāda, ka šāda veida rīcība ir nepieņemama, kā arī viņš personīgi ir pret dzīvnieku nogalināšanu, it īpaši to, kuri tikuši speciāli audzēti, lai pavairotu staltbriežu populāciju, vēsta frakcijas vecākā referente.
2.aug Portāls nra.lv
Rīgas domes koalīcijas izveides sarunās "Jaunā vienotība" (JV) kā kompromisu "Par/Progresīvajiem" (PP) piedāvā "atdot" Pilsētas attīstības komitejas vadītāja amatu, šodien žurnālistiem pēc divpusējām sarunām ar PP sacīja JV politiķis, galvaspilsētas priekšsēdētāja amata izpildītājs Vilnis Ķirsis.
31.jūl Ziņu aģentūra LETA
Trīs politisko spēku bloks vēl nesteidz formulēt oficiālu nostāju par "Jaunās vienotības" (JV) Rīgas domes politiķa, galvaspilsētas priekšsēdētāja amata izpildītāja Viļņa Ķirša izredzēm kļūt par Rīgas mēru.
25.jūl Ziņu aģentūra LETA
Lai pārmaiņu koalīcija spētu veiksmīgi turpināt darbu, ir jāatsakās no daudzajiem vicemēru amatiem, saglabājot tikai vienu šādu posteni, šādu pozīciju turpina uzturēt Rīgas domes "Par/Progresīvie" (PP) frakcija, lai arī potenciālie sadarbības partneri to ir noraidījuši.
25.jūl Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes jaunas koalīcijas izveides sarunās vēl nav atrasts "kompromisa gars", pēc otrdien notikušajām četrpusējām partiju sarunām pauda "Jaunās vienotības" (JV) politiķis, Rīgas domes priekšsēdētāja amata izpildītājs Vilnis Ķirsis.
25.jūl Ziņu aģentūra LETA
Bijušajiem Rīgas domes koalīcijas partneriem, kuri turpina sarunas par iespējām turpināt kopīgu darbu pašvaldībā, pagaidām ir atšķirīgs redzējums, kuram politiskajam spēkam pienāktos tiesības virzīt nākamo mēra amata kandidātu.
20.jūl Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes Satiksmes departamentā tiks veikts audits, lai sakārtotu remontdarbu uzraudzības sistēmu, šodien preses konferencē teica Rīgas vicemērs Vilnis Ķirsis (JV).
17.jūl Ziņu aģentūra LETA
Šodien Rīgas domes sēdē deputāti ilgi diskutējuši par nepieciešamību finansiāli atbalstīt festivālu "Positivus".
13.jūl Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome trešdien nolēma deleģēt pašvaldības uzņēmumam "Rīgas satiksme" vēl piecus gadus apsaimniekot galvaspilsētas maksas autostāvvietas.
12.jūl Ziņu aģentūra LETA
"Par!/Progresīvie" (PP) aicina "Jauno vienotību" (JV) turpināt koalīcijas atjaunošanas sarunas Rīgas domē, aģentūru LETA informēja partijas "Progresīvie" preses sekretārs Iļja Kozins.
11.jūl Ziņu aģentūra LETA
Rīgas dome šodien nolēma grozīt lēmumu par Satiksmes departamenta amatpersonu disciplinārlietas komisiju.
5.jūl Ziņu aģentūra LETA
Rīgas domes līdzšinējās koalīcijas pārstāvji "Jaunā vienotība" (JV), "Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība" (NA/LRA), "Kods Rīgai" (KR) un "Par/Progresīvie" (PP), neraugoties uz asajiem savstarpējiem apvainojumiem, ir gatavi diskutēt par iespējamo sadarbības turpināšanu, aģentūrai LETA pauda politiķi.
5.jūl Ziņu aģentūra LETA
Iespējams, trešdien, 5.jūlijā varētu notikt nākamā Rīgas domes līdzšinējās koalīcijas pārstāvju "Jaunā vienotība" (JV), "Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība" (NA/LRA) un "Kods Rīgai" (KR) un "Par/Progresīvajiem" (PP) tikšanās, aģentūrai LETA teica Rīgas domes PP frakcijas vadītājs Mārtiņš Kossovičs.
3.jūl Ziņu aģentūra LETA