Visinteresantākie TOP

4.feb
«Lai arī dzīvniekus dāvināt ir stulbi un ģimene droši vien neļaus, es gribētu dzimšanas dienā runājošu papagaili. Kāpēc runājošu? Tāpēc, ka papagailim ir jārunā. Filmās viņš runā,» smaidot saka populārais šefpavārs un uzņēmējs Mārtiņš Sirmais. Piektdien, 29. janvārī, viņš svinēja savu 40. dzimšanas dienu.
 
31.jan
Balss ikdienā pilda ļoti svarīgu funkciju, jo cilvēks pēc dabas ir sociāla būtne, kam nepieciešams komunicēt ar apkārtējiem. Tāpēc brīžos, kad balss aizsmok vai “pazūd pavisam”, jūtams izteikts diskomforts un pat ikdienišķas darbības kļūst grūtāk paveicamas. Visbiežāk aizsmakums ir simptoms kādai no elpceļu saslimšanām, un to pavada arī sauss klepus, taču tas nav vienīgais aizsmakuma cēlonis. Vairāk par to, kas rada aizsmakumu un ko darīt, lai balsi pēc iespējas ātrāk atgūtu, skaidro farmaceite Līga Cīrule.
 
31.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
31.jan
Jauns gads ir sācies, un nu laiks īstenot savas Jaungada apņemšanās! Daudzi solījušies šogad ēst veselīgāk, vairāk sportot un kopumā ievērot veselīgāku dzīvesveidu. Kā to panākt, izvairoties no skarbām diētām, bet neatsakoties no gardām maltītēm, stāsta sertificēta uztura speciāliste Olga Ļubina.
 
30.jan
2020.gadā "EIT Health" atbalstīja vairāk nekā 120 jaunuzņēmumus jaunajos Eiropas reģionos, tostarp arī Latvijā. Sagaidāms, ka šiem produktiem un risinājumiem varētu būt liela ietekme uz medicīnas un veselības aprūpes nākotni, ziņo "EIT Health" pārstāve Ieva Prauliņa.
 
30.jan
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Kalniņš un Liepiņa, Sīlis un Kalita, «Karmena» un «Apburtā princese»
 
27.jan
Ziema pie mums ir viltīga - te vienu dienu ir piesalis, bet jau nākamajā - atkusnis, tāpēc braukšana ziemas apstākļos var būt izaicinājums kā jauniem, tā arī pieredzējušiem autovadītājiem.
 
24.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
23.jan
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Piņķis un Gāga, Pāvuls, Franks un Okonovs, Rainis un Aspazija.
 
22.jan
Augstākā līmeņa personāla atlases kompānijas ASTRAL Executive Search (IRC Latvia), kas ir pasaulē lielākās augstākā līmeņa personāla atlases kompāniju alianses biedrs, konsultanti ir izpētījuši kādas ir 2021. gada vadītāju TOP 7 kompetences.
 
20.jan
Jo zemāks ir termometra stabiņš un garāka nedēļas nogale, jo vairāk problēmu transportlīdzekļu īpašniekiem. Sals ietekmē ne tikai braukšanas, bet arī transportlīdzekļa motora un elektronikas kvalitāti.
 
20.jan
Ir daudz sarežģītu ieteikumu, kā investēt naudu un vairāk nopelnīt. Taču lielākoties tie ir efektīvi tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir uzņēmējdarbības talants. Taču tas nenozīmē, ka citiem nav cerību dzīvot pārticīgāk - jāapgūst tikai daži triki. Portāls "Bright Side" apkopojis vienkāršus likumus, kas palīdzēs uzlabot dzīves kvalitāti.
 
18.jan
Kā liecina Eiropas Patērētāju informēšanas centra un SIA "Gemius Latvia" veiktais pētījums "Latvijas iedzīvotāju preču pirkšanas un atgriešanas pieredze", 56% aptaujāto pēdējā pusgada laikā iegādājušies preces ārzemju tiešsaistes veikalos, infortmē PTAC Patērētāju atbalsta un komunikācijas daļas vadītāja.
 
17.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
16.jan
Jaunā gada iesākums daudziem ir laiks, kurā tiek izvēlētas jaunas apņemšanās. Bieži vien to sarakstā ir arī sportošana, bet, ja iepriekš nav pastāvīgi sportots vai ir ieturēta ilgāka pauze, piemēram, valstī spēkā esošo ierobežojumu dēļ, regulāru fizisko aktivitāšu atsākšana var šķist biedējoša. Jebkurš treniņš liek justies labāk – gan fiziski, gan emocionāli, taču, kas jāņem vērā, atsākot fiziskās aktivitātes, lai nenodarītu organismam pāri un nezaudētu vēlmi to darīt arī turpmāk, skaidro farmaceite, “Gada farmaceite 2020” Mārīte Šukele.
 
15.jan
Pandēmija viennozīmīgi ir ieviesusi korekcijas mūsu dzīvē, izmainot ikdienas paradumus. Farmaceite aicina uz lietām skatīties pozitīvi, jo tas, cik mierīga būs tava diena, lielā mērā ir atkarīga no paša cilvēka – kā uztvert notikumus un kā uz tiem reaģēt. Šajā laikā mums ir iespēja ne tikai pierast pie jaunās dienas kārtības, bet arī ieviest jaunus paradumus, uzlabojot gan garīgo, gan fizisko veselību. Kā izmantot ārkārtējo situāciju valstī, lai īstenotu tradicionālās Jaunā gada apņemšanās, farmaceite Zane Melberga.
 
10.jan
Vēsā temperatūra, vējš un iekštelpu sausais gaiss ir izaicinājums ādai, jo šo faktoru ietekmē tā zaudē mitrumu un zūd tās aizsargspējas. Tas, savukārt, var izraisīt nepatīkamas izjūtas – apsārtumu, jutīgumu un kairinājumu. Kas jāņem vērā, rūpējoties par sejas ādu gada aukstajā periodā, un kādus kopšanas līdzekļus labāk izvēlēties, skaidro kosmētiķe Ieva Strautkalne.
 
10.jan
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
10.jan
Pat daudzus gadus pēc nāves princese Diāna joprojām tiek pieminēta un dievināta sava brīvā gara un personības dēļ. Tas bija manāms arī Diānas unikālajā stilā. Portāls "Bright Side" apkopojis Diānas stila trikus, kas būs noderīgi arī mūsdienu modes dāmām.
 
8.jan
Iespējams, ikdienā to nemanām, bet "melnā" tirdzniecība ir mums visapkārt - nelegālais cigarešu un alkohola imports, narkotikas, naudas viltošana un aizsargātu vai bīstamu dzīvnieku neatļauta turēšanu privātīpašumā un tā joprojām.