Visinteresantākie TOP

21.mar
Lielākie kafijas patērētāji pasaulē ir somi, tomēr arī Latvijā kafija ir visnotaļ iecienīts dzēriens, kas lielākoties ietekmē cilvēka ķermeni pozitīvi. Farmaceite Ivanda Krastiņa uzskaita vairākus ieguvumus, ko sniedz smaržīgais dzēriens, kā arī norāda situācijas, kad no kafijas lietošanas būtu jāizvairās. Lai saglabātu enerģiju visas dienas garumā, kafijai ir iespējamas arī vairākas citas veselīgas alternatīvas.
 
21.mar
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
21.mar
Bailes un satraukums var izraisīt spēcīgas emocijas ne tikai pieaugušo, bet arī jauniešu vidū. Ilgstoša izolēšanās, ko radījusi pandēmija, vairumam jauniešu ir radījusi stresu un satraukumu. Par to, kā atpazīt signālus, kas liecinātu par nepieciešamību vērsties pie speciālista pēc palīdzības un ar kādiem veidiem, nodarbēm būtu iespējams mazināt trauksmainību, depresiju un emocionālo nelīdzsvarotību, plašāk stāsta Biznesa augstskolas Turība asociētā profesore Daina Škuškovnika. Savā viedoklī viņa skaidro, ka trauksmes un stresa mazināšanai palīdz problēmas atzīšana, apzināta spriedzes mazināšana ar fiziskām aktivitātēm, plāna izstrāde un realizācija, iesaistot tajā sev tuvos cilvēkus.
 
20.mar
Vērts redzēt, dzirdēt, izlasīt: Geka un Saulītis, Jansone un Eņģele, Butāns un Šipkēvics, Makss un Morics
 
19.mar
Avoti atklājuši vairākus incidentus, kuri raisījuši nesaskaņas starp Meganu Mārklu un Ketrīnu Midltoni, raksta "The Mirror".
 
18.mar
Šodien, 18.martā, svinīgā attālinātā ceremonijā tika apbalvoti aptaujas "TOP darba devējs" labākie un populārākie aizvadītā gada darba devēji, pie kuriem darba ņēmēji visvairāk vēlētos strādāt.
 
18.mar
Veikalu tīkls "top!" apņemas līdz ar 2025.gadu atteikties no sprostos dēto vistu olu tirdzniecības.
 
18.mar
Gaidot pavasari, ne vien mūsu acis ilgojas pēc pirmā košā zaļuma dabā! Arī mūsu organismam ļoti noderētu uzņemt vērtīgās vielas un dabas spēku, ko satur jaunie zaļumi. Ienest pavasara sajūtu mājās un sarūpēt organismam svarīgos vitamīnus un mikroelementus var palīdzēt diedzētie graudi un sēklas.
 
18.mar
«Ja tā padomā, tā ir liela laime, ka nav baigi jāmokās – vienkārši ņem un dari. Laime ir ikdienā,» uzskata spilgtā modes māksliniece un gleznotāja Elita Patmalniece. Un tā viņa arī dzīvo – nenogurstoši iet un dara. Un ar savu košumu padara pasauli dzīvespriecīgāku.
 
17.mar
Izrādās, ka ne vienmēr svaigs nozīmē veselīgāks. Šie ir daži no augļiem un dārzeņiem, kuri būs vērtīgāki sasaldētā veidā.
 
16.mar
Viena no nozīmīgākajām nominācijām Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons" balvu pasniegšanas ceremonijā ir balva "Radio hits", kuru tradicionāli piešķir Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA).
 
14.mar
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
14.mar
Mēs visi zinām, ka rieksti ir veselīgi un tos vērts biežāk iekļaut ikdienas ēdienkartē. Taču ne visiem kārojas tos grauzt tāpat vien, un ja citu ideju to izmantojumam arī nenāk prātā, rieksti tā arī paliek kā veselīgs produkts veikala plauktā. "Zelta Rieksts" nāk talkā ar idejām, kā ikdienā biežāk iekļaut uzturā tik vērtīgos produktus.
 
11.mar
«Dzīvei ir jēga tikai vienā gadījumā – kad tā dod prieku. Esmu par to pilnīgi pārliecināts,» saka rakstnieks Miks Zandis, strauji popularitāti iekarojušā vēsturiskā romāna «Livonijas slazdā» autors. «Cenšos dzīvot tā, lai varētu izbaudīt katru dienu. Novērot, piedalīties, apdomāt un darīt to pēc iespējas visās dzīves jomās. Vēl man patīk pielaikot dažādus tēlus, tostarp – arī mistiskus. Jā, tas prasa zināmu piepūli, taču šie pūliņi sevi attaisno.» Jāpiebilst, ka rakstnieks ir patiešām ļoti noslēpumaina persona – to, kas slēpjas zem šī pseidonīma, neizdevās noskaidrot arī »Vakara Ziņām«. Skaidri zināms ir vien tas, ka autors, pirmā romāna panākumu iedvesmots, strādā pie nākamās grāmatas, kas klajā nāks, iespējams, jau šogad.
 
9.mar
No teju 186 tūkstošiem Latvijā reģistrēto uzņēmumu, trešdaļā (32,5%) vismaz viens no dalībniekiem ir sieviete, liecina Lursoft apkopotā informācija. Teju tikpat lielā skaitā uzņēmumu sievietes ieņem amatus valdēs un padomēs. Pēdējos gados sieviešu īpatsvars uzņēmumu valdēs un dalībnieku vidū nav būtiski mainījies.
 
7.mar
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
6.mar
Neticami, bet fakts - klēpjdatora klaviatūra mēdz būt pat 20 000 reizes netīrāka par tualetes poda vāku, liecina CBT Nugget veiktais pētījums.
 
5.mar
Daudzi no mums mēdz pēkšņi pamosties nakts vidū, kad nemanot prātu pārņem ikdienas problēmas, ka neļauj atkal aizmigt. Miega eskperti dalījušies ar 8 padomiem, kas palīdzēs "atslēgties" smadzenēm un iegūt tik ļoti nepieciešamo miegu, raksta CNN.
 
4.mar
Vai nebūtu lieliski, ja pastāvētu "restartēšanās" poga, kas attīrītu organismu no liekajām kalorijām, kuras ķermenis uzņēmis ziemas laikā? Līdzīgu efektu var sniegt šie produkti, kas palīdzēs veicināt vielmaiņu, kontrolēt iekaisumu organismā, palīdzēt zarnu veselībai un iegūt vairāk enerģijas, raksta "Eat This, Not That".
 
4.mar
«Tā nu ir sanācis, ka savas lielās, skaistās lomas uz operas skatuves neesmu dziedājusi vairāk nekā gadu. Protams, ir liels prieks par kamermūzikas koncertiem, kuri šajā smagajā laikā darīja laimīgu manu sirdi,» saka operdziedātāja, Latvijas Nacionālās operas vadošā soliste Evija Martinsone.