Visinteresantākie TOP

29.mai
Portāls "Your Tango" nosaucis sešas horoskopa zīmes ar stiprākajām personībām.
 
28.mai
Ar katru dienu cilvēki patērē arvien vairāk planētas resursu – ar šī brīža patēriņu un dzīvesveidu cilvēcei, lai tā varētu dzīvot videi draudzīgi, būtu nepieciešama teritorija trīs planētu Zeme apmērā.
 
28.mai
Ārsti, uztura speciālisti un dietologi uzsver, cik nozīmīgi ir ikdienā ēst veselīgi. Bet, kas notiek ar mūsu organismu, brīdi, kad ilgstoši savā ēdienkartē iekļaujam vien veselīgu pārtiku?
 
27.mai
Pārveidošana un pielietošana vēlreiz ir spēcīgi bezatkritumu filosofijas balsti. Šie principi paver iespēju ne tikai samazināt radīto atkritumu apjomu, bet arī ļaut vaļu radošumam un spējai saskatīt jaunus apveidus pierastās lietās. Latvijas Zaļais punkts aicina pievienoties “Šķiratlona pieccīņai” un atgādina: ja vari izmantot atkal, izmanto, bet, ja nē, – neizmet, atrodi citu mērķi!
 
27.mai
Dažādi pārtikas produkti sniedz mums ne tikai sāta sajūtu, enerģiju, vitamīnus un citas vērtīgās uzturvielas, bet arī var palīdzēt paildzināt mūžu. Ēdot veselīgu un sabalansētu uzturu, tiks uzņemtas vērtīgās barības vielas, kas arī palīdzēs ilgmūžībai, taču eksperti īpaši izceļ šos piecus produktu, kurus vajadzētu iekļaut ikdienas ēdienkartē!
 
25.mai
Sievietēm ir īpaši jāpievērš uzmanība saviem ēšanas paradumiem, kas bieži vien var nebūt paši veselīgākie un organismam labākie. Neveselīgi ēšanas paradumi var kaitēt menstruācijai un pat auglībai. Izlasiet un noskaidrojiet no, kuriem paradumiem vajadzētu atteikties!
 
23.mai
Dziedātāja un dziesmu autore Elizabete Gaile aprīļa vidū laida klajā jaunu singlu «Rozā debesis». «Dziesmas stāsts ir par ilūziju pasauli – rozā debesīm, kurās pati esmu atradusies. Kad, šķiet, lēnām iemīlos otrā cilvēkā, redzu un saprotu, ka šīs attiecības nav uz ilgu laiku, bet gan skaistas, īslaicīgas sajūtas. Pirms man rodas apziņa, ka tomēr no šī visa jātiek prom, vēl nedaudz gribas uzkavēties un klausīties tajā, kas, visticamāk, nemaz nepiepildīsies.»
 
23.mai
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
22.mai
Latvijas iedzīvotāji arvien vairāk uzmanības velta savam uzturam, un šobrīd jau 65% sabiedrības uzskata, ka ēd veselīgi, liecina Rimi Labākai dzīvei pētījums.
 
21.mai
Sertificētā farmaceite Laila Zālīte iesaka piecas dabīgas drogas uzbudinātības mazināšanai un labam miegam.
 
20.mai
Tauriņi, sikspārņi, kolibri, un, it īpaši, bites ir svarīgāki nekā mums šķiet - bez šo apputeksnētāju darba pieejamā pārtika pasaulē samazinātos par trešo daļu un izzustu ap diviem simtiem tūkstošu dzīvnieku sugu. Atgādinot par bišu un citu apputeksnētāju svarīgo lomu un to aizsardzību, jau trešo gadu visā pasaulē 20. maijā svin Pasaules Bišu dienu.
 
19.mai
Nevajag atmest sapni par dārziņu, ja nav īpašūmā nepieciešamā zemes gabala. Ja ir balkons, tādu iespējams radīt uz tā. Lūk, eksperta ieteikumi iedvesmai.
 
18.mai
Banka "Citadele" vērš uzmanību, ka, uzdodoties par banku, aktivizējušies telefona krāpnieki.
 
16.mai
Sausa, plaisājoša āda ir tikai viena no nepatīkamām problēmām, kas vasarā var skart pēdas, tādēļ tieši siltajā sezonā, pēdām nepieciešamas īpašas rūpes un ikdienas kopšana. Stāsta ārstnieciskās pēdu aprūpes speciāliste podoloģe Egita Livmane.
 
16.mai
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
15.mai
Vērts redzēt, dzirdēt, apmeklēt: Garanča un Opolais, Pauls un Kalniņš, Zemītis un Loks
 
14.mai
Pirms pārtikas produktu iegādāšanās vai lietošanas mēs mēdzam pārbaudīt tā derīguma termiņu, lai pārliecinātos, ka ēdiens ir svaigs un labs. Tomēr ir neskaitāmas mājsaimniecības un skaistumkopšanas lietas, kurām arī ir derīguma termiņš, taču par tām neaizdomājamies. Lietojot preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš, tās var negatīvi ietekmēt gan veselību, gan apkārtējo vidi. Izlasi un noskaidro, kurām deviņām precēm ir jāpievērš lielāka uzmanība!
 
12.mai
Lai siltajā laikā izvairītos no organisma dehidrācijas, nepieciešams dienas laikā uzņemt daudz šķirduma. Citronūdens būs ne tikai garšīgs slāpju veldzētājs, bet sniegs organismam arī daudz laba. Dietalogi ir apkopojuši sešus iemeslus, kāpēc ikdienā ikvienam vajadzētu dzert citronūdeni! 
 
9.mai
Šīs nedēļas laikā lasītākie Neatkarīgās raksti – intervijas, komentāri, izpētes raksti un lasāmgabali par visdažādākajām tēmām.
 
7.mai
Izvēloties veselīgas augu izcelsmes uzkodas, iespējams ķermeni barot ar tam nepieciešamajām barības vielām katru dienu. Dažas idejas uzkodām, kas baros jūsu ķermeni un palīdzēs darbināt prātu!