"Bet tas taču nav obligāti"; iedzīvotāju satriec mediķes attieksme par balstvakcīnu

© F64

Kāda iedzīvotāja mikroblogošanas vietnē Twitter dalījusies pieredzē par balstvakcīnas saņemšanu pie ģimenes ārsta.

Kā atklāj sieviete, viņas vecvecākiem bija pagājuši seši mēneši kopš "AstraZeneca" kursa.

Sieviete pastāsta, ka vecvecāki interešejušies par balstvakcinācijas saņemšanu pie ģimenes ārstes, kurai gan šobrīd esot darba nespējas lapa, tāpēc komunikācija notikusi ar ārstes māsiņu, kura par balstvakcīnu teikusi, ka tā nav obligāta.

"Vecvecāki apmulst un neuzstāj. Ja nebūtu es ar savu "dzīvot arī nav obligāti", tā arī paliktu apmulsumā un bez 3.devas," sašutumu pauž iedzīvotāja.

"Jā, es arī esmu dzirdējusi, ka diez gan kūtri rekomendē 3. devu…īpaši cilvēkiem gados," pauž komentētāja pie ieraksta.

"Kūtruma iemesls varbut ir tāds ka nav vskcīnu vai nav pietiekoša daudxumā lai visus sapotētu kuri fi vēlas? Agrāk tak ziņoja par vakcīnu piegādēm, beidzamā laikā tajā frontē ir klusums," ar versiju dalās komentāra autors.

" Mammas ģimenes ārsts arī nesaprot vai ar vienu Jensenu plecā būs aršana pēc teju pusgada," raksta Twitter lietotāja.

"Precīzi! 'Nu kam jums tas vajadzīgs, kur tad jūs ejat?!'" - pauž komentētāja.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets š.g. 7. septembrī, lēma, ka arī Latvijā, līdzīgi kā citviet Eiropā un pasaulē tiks sākta trešo vakcīnu devu pret Covid-19 administrēšana. Kā pirmie primārās vakcinācijas kursā papildu vakcīnu devas pret Covid-19 sāka saņemt iedzīvotāji ar būtiski novājinātu imūno sistēmu, kuriem primārā vakcinācijas kursā nav izveidojusies pietiekama aizsardzība.

Sākums

Pirms 30 gadiem Ķīnas dzelzceļas stacijā pazuda četrus gadus vecs zēns. Viņam kopā ar vecākiem vajadzēja doties uz savas mātes dzimto pilsētu Sičuaņas provincē. Zēns stacijā nomaldījās no vecākiem. Bērna vecāki izmisīgi meklēja savu dēlu, bet viņš bija pazudis bez pēdām.

Svarīgākais