Sākums

17:48
Šodien Rīgas Biķernieku trasē norit (WRC) Pasaules čempionāta posms rallijā.
16:30
Jauns medikaments ir pagarinājis peļu dzīves ilgumu par gandrīz 25 procentiem un zinātnieki cer, ka tam varētu būt tāda pati ietekme uz cilvēkiem.
15:15
Ieteikums visiem, kuri kaut reizi ir lietojuši aplikāciju "Mobilly" - pievērsiet uzmanību visiem paziņojumiem, jo var nākties maksāt par pakalpojumu, ko neesat izmantojis.
14:15
"Braucu no kāzām un uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema”. Kukaiņu sniegs. Kaut ko šādu nekad nebiju redzējis," sociālajā vietnē "Facebook" raksa aculiecinieks Mārtiņš Purmalis.
12:15
Kāda tramvaja pasažieriem nācās apvienot spēkus ar tā vadītāju, lai aizkavētu kādu vīrieti, kurš maršruta laikā uzmācās nepilngadīgai meitenei. Tramvaja kustība Juglas virzienā tika apturēta piecpadsmit minūtes, līdz ieradās likumsargi un cilvēku aizturēja, vēsta "Degpunktā".
11:30
Tautā iemīļotais dziedātājs Žoržs Siksna atklāj, ka Krievijā ir bijis vien pāris reizes, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Žoržs Siksna: "Es daru labu darbu!"" izdevumā "Kas Jauns".
10:30
Paša meita Madara Straume bija pēdējais cilvēks, ar ko kontaktējās kādreizējais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, kurš 10. jūlija rītā izlēma izbeigt dzīvi, metoties zem vilciena, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Viņš aizgāja no mājām neatvadījies" izdevumā "Kas Jauns".
9:20
Dziedātāja Laima Vaikule nesen koncertā Lietuvā dziedāja ukraiņu valodā. Kamēr Ukrainas pilsoņi izsaka pateicību māksliniecei par atbalstu, ko viņa paudusi kopš kara sākuma, krievi velta neglaimojošus vārdus Laimai.
7:00
Talseniece Vēsma 18. jūnijā sociālajā portālā “Facebook.com” pasūtījusi vannas ziedu pušķi, tomēr saņēmusi to nav vēl aizvien.
5:00
Pirms diviem gadiem bija stāsts Āriju no Pārolaines brīdī, kad seniorei reiba galva un bija nepieciešama steidzama ārsta palīdzība. Kā kundzei klājas tagad, skaidroja raidījums "Bez Tabu".
2:30
Raidījuma "Ģimene burkā" dalībnieku Kuģu mājās mamma Linda gatavojas autoskolas teorētiskajam eksāmenam. Sagatavošanās procesa laikā atklājas ka ne Uģis, ne Linda nemaz nezina, kāds drošības aprīkojums ir viņu ģimenes automašīnā.
1:20
Latviešu žurnāliste Inese Supe sociālajā tīklā Facebook stāsta, kā norit viņas cīņa ar vēzi.
0:20
Kāda sociālā tīkla Facebook lietotāja publiski dalījusies ar ziņu, ko saņēmusi no "Raimonda Paula". Kamēr ieraksta autore to utzvēra kā joku, komentētāju reakcija gan bija dažāda.
Vakar, 16:30
Šī nozare ir radījusi vienu no konsekventākajiem negatīvo rezultātu kopumiem zinātnes vēsturē. Vairāk nekā 60 gadus pētnieki ir mēģinājuši atrast vienu pārliecinošu pierādījumu, lai atbalstītu domu, ka mēs dalāmies Visumā ar citām saprātīgām būtnēm. Neskatoties uz šiem gadu desmitiem ilgajiem pūliņiem, viņiem nav izdevies izveidot nekādu kontaktu.
Vakar, 15:15
Zane Gržibovska vietnē "Facebook" vērsusies ar lūgumu pie līdzcilvēkiem.
Vakar, 14:15
Šodien darbu sāk jaunais Eiropas Parlamenta (EP) sasaukums, kurā Latviju pārstāvēs deviņi deputāti, tostarp Mārtiņš Staķis. Viņš ziņo, ka Strasbūrā pamanījis Tatjanu Ždanoku, nodēvējot to par "nepatīkamu pārsteigumu".
Vakar, 12:15
Draugi un tuvinieki negrasās padoties un turpina meklēt pazudušo Sergo Tvauri, kurš sestdien kopā ar vēl bariņu cilvēku ar ūdens motocikliem devās izbraucienā no Kaltenes uz Roņu salu un pazuda. Iepriekš jau ziņots, ka izbrauciena laikā pazuda divi vīrieši, vienam no braucējiem izdevās paša spēkiem izpeldēt krastā, bet otru vīrieti diemžēl vēl nav izdevies atrast, vēsta "Degpunktā".
Vakar, 11:30
Paša meita Madara Straume bija pēdējais cilvēks, ar ko kontaktējās kādreizējais Saeimas priekšsēdētājs Jānis Straume, kurš 10. jūlija rītā izlēma izbeigt dzīvi, metoties zem vilciena, vēstīts Intas Mengišas materiālā "Viņš aizgāja no mājām neatvadījies" izdevumā "Kas Jauns".
Vakar, 10:30
Pagājušajā sestdienā 65 gadu vecumā mūžībā devās bijusī Saeimas priekšsēdētāja Ingrīda Latimira, kuru sabiedrība savulaik iepazina kā Ingrīdu Ūdri. Tuvākie draugi zinājuši par viņas veselības likstām, taču Ingrīdas pēkšņā nāve ir smags trieciens visiem, vēstīts Evijas Kalnbērzas materiālā "Sieviete, kas prata svinēt dzīvi" izdevumā "Privātā Dzīve".
Vakar, 9:20
“Ticam, ka viss ir kārtībā!” Draugi nepadosies un turpinās jūrā pazudušā ūdens motociklista Tvauri Sergo meklēšanu, bet viņiem nepieciešama palīdzība.
Vakar, 8:20
Rakstnieks Jurģis Liepnieks sociālaja vietnē "X" komentējis traģēdiju Baltijas jūrā, kuras rezultātā bezvēsts pazudis Latvijas ūdens motociklists.
Vakar, 7:00
Mārupes novada Spilvē iedzīvotājiem ikdienā jāosta nepatīkama smaka. Kā norāda iedzīvotāji, gadu no gada situācija aizvien pasliktinoties, vēsta "Bez Tabu".