VIDEO. Noskaidrots pasaulē neglītākais suns

© Pixabay

Kāds pekiniešu šķirnes suns ar izkārtu mēli beidzot ir piepildījis savas saimnieces sapni un ticis atzīts par neglītāko suni pasaulē, ziņo "NBC News".

Astoņus gadus vecais suns vārdā Mežonīgais Ilknis piektdien tika kronēts Sonomas-Marinas gadatirgū Petalumā Kalifornijā. Iepriekšējos piecus gadus zvērs bija ieguvis otro vietu.

Nepilnīgajam sunim un viņa saimniecei Annai Luisai no Oregonas štata pirmās vietas iegūšana atnesusi naudas balvu 5000 ASV dolāru vērtībā.

Mežonīgais Ilknis, neatkarīgi no tā, vai viņš vēlas būt bezkaunīgs, vienmēr ir izlaidis mēli suņu mēra gadījuma dēļ, kas kavēja viņa žokļa un vienas kājas augšanu.

Otro vietu ieguva mopsis ratiņkrēslā, vārdā Roma, bet bronzas medaļa tika piešķirta jauktas šķirnes glābējai Deizijai Mejai.

Konkurss, kas tiek rīkots kopš 1976. gada, palielina izpratni par dzīvnieku glābšanu un adopciju. Organizatoru mērķis nav ņirgāties par neglītiem suņiem, bet gan priecāties par suņu daudzveidību.

Mīluļi

Mežacūka Olainē kļuvusi par sensāciju vietējiem iedzīvotājiem. Tā ne tikai brīvi pastaigājas gar vilciena sliedēm un bērnudārzu, bet arī ļaujas iedzīvotāju uzmanībai un pat pieskārieniem, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais