Mīluļi

13.jūl
4. jūlijā amerikāņi svin ASV Neatkarības dienu. Šajā dienā amerikāniete Emīlija Svifta bija devusies šo nozīmīgo notikumu atzīmēt uz Rodailendu, lai savām acīm skatītu "WaterFire" jeb uguns priekšnesumu uz ūdens, bet viņas uzmanību novērsa kādas sievietes rīcība, raksta "UPI". 
12.jūl
Šonedēļ, kāda Grifitas un Ziemeļarizonas universitāšu kopīgā pētījuma ietvaros, ir dokumentēts divu lauvu brāļu rekordliels peldējums pāri krokodilu pārņemtai upei Āfrikā.
12.jūl
Ilze vietnē "X" publicējusi fotogrāfiju, kurā iemūžināta kāda neparasta aina Rīgā, Kurzemes prospektā.
8.jūl
ASV noticis neticamais. Pēc diviem gadiem mājās pārradies pazudušais mājdzīvnieks, raksta UPI.
7.jūl
Mikroblogošanas vietnē "X" Ēriks Stendzenieks pārpublicējis video, kas liecina, ka dabas draugi albīnu grizli lāci noturējuši par leduslāci un, glābdami nabaga dzīvnieku, aizveduši uz Arktiku. Tomēr ar to vien lāča ceļojums nav noslēdzies.
7.jūl
Vietnē "X" Kristians pastāsta par kādu negaidītu satikšanos - sākotnēji domājis, ka ūdenī peld cilvēks, taču patiesība izrādījās cita.
6.jūl
Nesen veikts pētījums parādīja, ka suņi var saskaņot noteiktus vārdus ar priekšmetiem. Tas liek domāt, ka viņi var saprast vārdus tāpat kā cilvēki, vēsta CNN.
2.jūl
Kāds pekiniešu šķirnes suns ar izkārtu mēli beidzot ir piepildījis savas saimnieces sapni un ticis atzīts par neglītāko suni pasaulē, ziņo "NBC News".
1.jūl
Lai gan publiskajās pludmalēs lielākoties ir aizliegts doties pastaigā ar suņiem, ne vienmēr tas tiek ievērots, turklāt liela daļa suņu tiek palaisti skriet bez pavadas.
29.jun
Sieviete, kuras pārvietošanās spējas ir tiešā veidā atkarīgas no suņa/asitenta, netika ielaista Rehabilitācijas centrā Vaivari.
28.jun
Līgo dienā tika ziņots, ka kaķītis, kurš mājās bija atstāts viens, mēģinot tikt pie svaiga gaisa malka, bija iesprūdis un nomiris vēdināšanas režīmā atstātā loga šķirbā.
28.jun
Rudenī un ziemā vairāki gulbji guva traumas vai bija novārguši, kas visticamāk viņus novestu līdz nāvei. Protams, ne visiem, bet tomēr daudziem no šiem gulbjiem ir dota otrā iespēja.
28.jun
Lielu popularitāti ieguvis kāds vietnē "Facebook" publicēts video, kur redzamas stārķa izdarības kādas mājas pagalmā.
26.jun
Pirms aizveriet durvis uz nakti, kārtīgi pārliecinieties, vai visi, kam jābūt, ir mājās un nav ieklīdis kāds, kuram šī mājvieta nav paredzēta.
22.jun
Veterinārārsti brīdina suņu īpašniekus par potenciāli nāvējošu infekciju, ar kuru mājdzīvnieks šovasar varētu nejauši saskarties, spēlējoties ārā. Runa ir par plaušu tārpu, kas ļoti bieži sastopams dārzos daudzās valstīs, raksta "Vets4Pets".
22.jun
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests dalījies ar stāstu, kas neatstās vienaldzīgu. Runa ir par kādu zēnu, kas piezvanīja glābējiem un pateica, ka mājā izcēlies ugunsgrēks, bet viņa istabā ir dūmi.
20.jun
"Zootēka" savos soctīklu kontos publicējusi patiesi aizkustinušu video. Tajā redzāms, ka cilvēki pavada pīļu ģimeni no satikmes pārbrīvēlētās Tērbatas ielas līdz kanālam.
15.jun
Dāņu dogs, kas nosaukts Makolija Kalkina varoņa vārdā no filmas “Viens pats mājās”, Ginesa rekordu grāmatā ir kronēts par pasaulē garāko suni.
15.jun
Nereti dārzkopjiem raizes sagādā dzīvās dabas pārstāvji - kurmji, zemesvēži, Kolorādo vaboles un citi insekti, kā arī putni. Šoreiz dārzkopis vēršas pie vārnām.
14.jun
Saskaņā ar jaunu pētījumu, kas šonedēļ publicēts žurnālā „Nature Ecology and Evolution”, Āfrikas ziloņi sauc viens otru un reaģē uz atsevišķiem vārdiem – ko tādu dara vien retais dzīvnieks savvaļā.
12.jun
Saka, ka putni ne vienmēr rīkojas izdzīvošanas vārdā - ir pierādīts, ka arī putni mēdz spēlēties un priecāties. Ir redzēts, ka vārnas slidinās pa apsnigušu jumtu, kā arī citas putnu everģēlības prieka pēc.
10.jun
Zirgus izjādēm terapijai un izklaidei Latvija'var ieraudzīt visai bieži. Savvukārt zirgu, kurš tāpat kā pirms 100 gadiem Latvijas laukos veic uzticēto darbu - velk arkļu, pļaušanas izkapti un siena grābekli, Latvijā ieraudzīt vairs praktiski nav iespējams.