ZooSargs

Vakar, 10:12
Suņi nevar runāt un nebrīdinās bērnu, ka šobrīd viņiem ir neērts jebkāds kontakts vai viņi nevēlas spēlēties. Ir ļoti svarīgi, lai bērni spētu nolasīt mājdzīvnieka sniegtos signālus un zinātu, kādās situācijās ar suni kontaktēties labāk nevajag. Kad jums nevajadzētu tuvoties sunim?
16.jūl
Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Pierīgas Ziemeļu iecirkņa amatpersonas skaidro attēlā redzamās personas par iespējamu dzīvnieku turēšanas noteikumu pārkāpumu, kas noticis Upesciemā, Garkalnes pagastā.
16.jūl
Britu īsspalvainais mincis vārdā Miša pierāda: viņam ir deviņas dzīvības.
14.jūl
Vismaz 200 krokodili no ASV Teksasas štata iekļuvuši pilsētās Meksikas Tamaulipasas štatā pēc viesuļvētras Berila izraisītajām spēcīgajām lietusgāzēm reģionā, vēsta CBS News.
13.jūl
Kādam var patikt, kādam ne, bet tāda nu ir mūsdienu realitāte – arvien vairāk cilvēku ikdienas gaitās, arī iepērkoties, dodas kopā ar savu četrkājaino draugu. Lai astainis nebūtu jāatstāj piesiets pie veikala durvīm vai vēl ļaunāk – piekarsušā mašīnā, lielveikali cits pēc cita lauž līdzšinējās normas un ļauj ienākt savās telpās kopā ar suni, vēsta “360TV ZIŅneši”.
12.jūl
Šonedēļ, kāda Grifitas un Ziemeļarizonas universitāšu kopīgā pētījuma ietvaros, ir dokumentēts divu lauvu brāļu rekordliels peldējums pāri krokodilu pārņemtai upei Āfrikā.
12.jūl
Kāds lasītājs sazinājās ar “Neatkarīgās” redakciju un izstāstīja, ka Ludzā tiekot likvidēta dzīvnieku patversme un dzīvnieki tiekot eitanazēti – jo neesot līdzekļu patversmes uzturēšanai. Sazinājāmies ar Ludzas novada pašvaldību.
11.jūl
Latvijā pirmdien, 15.jūlijā, sāksies vilku un zeltaino šakāļu medību sezona, aģentūru LETA informēja Valsts meža dienesta (VMD) pārstāvji.
11.jūl
Daudzi zina, ka suņiem ir labvēlīga ietekme uz cilvēku labsajūtu. Tomēr tagad tam ir zinātniski pierādījumi. Suņu terapija: jauns pētījums apstiprina, ka četrkājainie draugi var palīdzēt mazināt sāpes.
10.jūl
Gleznaino Fēru salu Hvannasundas ciemā senā festivāla “Grindadrap” laikā, ik gadu nežēlīgi cieš simtiem delfīnu, vēsta “Vinegret.cz”
9.jūl
Šā gada 7. jūlijā Rīgā, Jāņa Asara ielā, dega dzīvojamā māja, nodega četras automašīnas un motocikls, kā arī bojā gāja mājdzīvnieki. Par ļaunprātīgu dedzināšanu uzsākts kriminālprocess, 8. jūlijā aizturēts un šodien, 9. jūlijā, apcietināts 1986. gadā dzimis vīrietis.
6.jūl
Zinātnieki ir atklājuši milzu salamandrai līdzīga zvēra fosilijas ar asiem ilkņiem, kas valdīja ūdeņos pirms pirmo dinozauru ierašanās, vēsta abc.com
2.jūl
Sadzīvē notiek nepatikšanas, piemēram, kaut kas izlīst uz grīdas. Ja ir koka grīda, tad to var diezgan viegli notīrīt. Bet kā ar paklāju? Tas ir cits stāsts, jo katram traipam ir nepieciešams atšķirīgs tīrīšanas process.
2.jūl
Vai meklējat pūkainu draugu, kas ir saderīgs ar jums, pamatojoties uz jūsu zodiaka zīmi?
2.jūl
Kāds pekiniešu šķirnes suns ar izkārtu mēli beidzot ir piepildījis savas saimnieces sapni un ticis atzīts par neglītāko suni pasaulē, ziņo "NBC News".
30.jun
Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskais institūts "Bior" no šī gada 1.jūlija līdz 31.oktobrim institūta laboratorijā veiks bezmaksas antivielu noteikšanu suņiem pret boreliozes ierosinātāju, liecina Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) publiskotā informācija.
29.jun
Dānija ir paziņojusi par plāniem, sākot ar 2030. gadu, ieviest pasaulē pirmo oglekļa nodokli par mājlopu emisijām.
28.jun
Dienvidāfrikas zinātnieki ievadījuši radioaktīvu materiālu dzīvu degunradžu ragos, lai tos būtu vieglāk atklāt robežpunktos novatoriskā projektā, kura mērķis ir ierobežot malumedniecību.
28.jun
Karstuma viļņi ir pazīstami kā klusie slepkavas — tie izraisa vairāk nāves gadījumu nekā jebkurš cits ārkārtējs laikapstākļu notikums. Lai gan mēs, cilvēki, varam aiziet uz telpām ar gaisa kondicionētāju vai izģērbties, lai atvēsinātos, mums lielajā karstumā jāņem vērā mūsu pūkaini draugi — gan mājdzīvnieki, gan apkārtējie savvaļas dzīvnieki.
19.jun
Gaileņu laiks ir sācies. Brīvdienās uz mežu dodas neierasti daudz cilvēku. Tas priecē, jo sēņošana ir viena no labākajām lietām, ko cilvēks var darīt. Tomēr vēlamies atgādināt dažas vienkāršas lietas, kuras nemeža cilvēkiem var būt nezināmas, raksta tūrisma aģentūra Redzēt Debesis.