Traģēdija "Google Maps" dēļ: iet bojā trīs vīrieši

© Vladislavs Proškins/F64

Pirms nedēļas trīs vīrieši Indijā gāja bojā, sekojot maršrutam, ko viņiem noteica lietotne "Google Maps". Ceļš gāja cauri nepabeigtam tiltam - bet navigatorā par to nebija nekādas informācijas, vēsta BBC.

Sestdien trīs vīrieši Indijā, Utarpradešas štatā, atgriezās no kāzām. Viņi sekoja maršrutam, ko viņiem bija paredzējusi lietotne "Google Maps", kad viņiem ceļā parādījās nepabeigts tilts.

Automašīna uzņēma ātrumu un, neesot brīdinājumam ne navigatorā, ne uz ceļa, iekrita Ramgangas upē. Visi trīs vīrieši gāja bojā.

Izmeklēšanas ietvaros vietējā policija plāno runāt ar sabiedrisko darbu nodaļas amatpersonām (kāpēc uz ceļa nebija norāžu un barjeru?) un "Google Maps" reģionālajiem pārstāvjiem.

Pagaidām "Google" ir izteikusi tikai “dziļāko līdzjūtību” upuru ģimenēm un solījusi cieši sadarboties ar varas iestādēm un sniegt atbalstu incidenta izmeklēšanā.

Citi

Amerikāņu aktieris un komiķis, kurš filmējies slavenajā komēdiju seriālā "Draugi", Stīvens Pārks atklāja nelāgu faktu par seriālu, kas šokēs pat viskvēlākos seriāla fanus. Aktieris pastāstīja, ka seriāla "Draugi" uzņemšanas laukumā valdīja toksiska atmosfēra.

Svarīgākais