Praktiski

19.mai 2014
Jaundzimušo bērnu ārste Ilze Eglīte ar vīru Jāni pirms septiņiem gadiem nolēma uzsākt savas mājas būvniecību Valmierā. Ģimene no divistabu dzīvokļa uz jauno mājvietu pārcēlusies tikai nedaudz vairāk kā pirms mēneša.
 
18.mai 2014
AS "Sadales tīkls" aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem un ievērot drošību negaisa laikā, kas, iespējams, šonakt sasniegs Latviju.
 
18.mai 2014
Trīs dažādu salātu receptes, kuros izmantoti rabarberi.
 
18.mai 2014
Šodien Latvijā gaidāmas pērkona lietusgāzes, vietām tās būs stipras, brīdina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi.
 
17.mai 2014
Iesaka restorāna Vincents šefpavārs Mārtiņš Rītiņš.
 
16.mai 2014
Dārza gliemeži nespēj atrast atpakaļceļu, ja tos aiznes vai aizmet vismaz 20 metru attālumā, noskaidrojuši britu pētnieki.
 
16.mai 2014
A/s Spodrība patērētājiem ik gadu piedāvā plašu augu mēslošanas līdzekļu sortimentu ar preču zīmi VITO. Šo līdzekļu izstrādes posmā ir veikti augsnes pētījumi, līdz ar to var droši apliecināt, ka mēslošanas līdzekļi VITO ir īpaši piemēroti Latvijas klimatiskajiem un agroķīmiskajiem apstākļiem.
 
15.mai 2014
Viens no veselīgākajiem un arī senākajiem ēdiena gatavošanas veidiem ir tvaicēšana. Izmantojot tvaicējamo katlu, produkti gatavojas vienmērīgi, visu laiku nav jāstāv pie plīts, lai pieskatītu ēdienu, – tas nozīmē, ka tiek ietaupīti gan laiks, gan spēks.
 
14.mai 2014
Veikalu tīkls SIA "Maxima Latvija" sadarbojas ar SIA "Leversa", kuras izplatīto konservēto gurķu tirdzniecību šodien apturēja Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), biznesa portālu "Nozare.lv" informē SIA "Maxima Latvija" komunikāciju speciālists Jānis Beseris.
 
14.mai 2014
Rīgas pašvaldības policija (RPP) saskaņā ar likuma „Par tabakas izstrādājumu realizācijas, reklāmas un lietošanas ierobežošanu” 14.2 pantu kontrolē smēķēšanas aizliegumu un ierobežojumu ievērošanu. Veicot šos pienākumus, RPP saskaras ar dažāda veida situācijām un cilvēku sūdzībām.
 
14.mai 2014
Rīdzinieces Laumas mājvieta 100 kvadrātmetru platībā dažādos laika posmos ir izskatījusies atšķirīgi, jo sākotnēji tagadējā saimniece tajā dzīvojusi kopā ar vecākiem un māsu.
 
13.mai 2014
Pavasara mēnešos, arī maijā, Latvijā ir vismazākais lietaino dienu skaits, taču šogad maijā lietaino dienu bijis jau divas reizes vairāk par ilggadējiem vidējiem rādītājiem, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra veiktie aprēķini.
 
13.mai 2014
«Mamma man asociējas ar izjūtu, ka viņa vienkārši ir kaut kur tepat blakus un sasniedzama,» atzīst TV3 raidījuma Bez tabu un Latvijas radio 1 raidījuma Ģimenes studija vadītāja, Friča (15), Līnas (11), Rūtas (gads un 8 mēneši) māmiņa Agnese Drunka.
 
12.mai 2014
Ar modernām tehnoloģijām veiktas pretnovecošanas procedūras, plastiskās operācijas un prasmīgu skaistumkopšanas meistaru pakalpojumi var efektīvi palīdzēt cilvēkam izskatīties jaunākam.
 
10.mai 2014
Maigais ābeļziedu sniegs un dabas veldzējošo smaržu mākonis ik gadu pašā maija plaukumā atgādina par Mātes dienu.
 
10.mai 2014
Dakstiņu jumta segums ir viens no tradicionālākajiem segumu veidiem Eiropā. Svarīgākā to priekšrocība ir ilgais mūžs un dižciltīgais izskats, taču, izvēloties tos par sava nama rotu, jārēķinās, ka dažiem dakstiņiem nepieciešams salīdzinoši liels slīpums.
 
10.mai 2014
Ja vēlies, lai tevis dāvātais puķu pušķis kādu no sirds iepriecinātu un ilgāk par nedēļu būtu svaigs, dāvini rozes! Tās izskatīsies gluži kā īstas, turklāt būs arī kārdinoši garšīgas.
 
9.mai 2014
Cik lielu kabatas naudu bērnam dot? Kad to sākt darīt? Vai naudu dot tāpat vai tikai pēc kāda labi paveikta darba? Šādi un līdzīga veida jautājumi kņudina daudzu vecāku prātus.
 
6.mai 2014
«Lai sieviete izskatītos labi, viņai vispirms ir jājūtas labi,» uzskata Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska. Viņa nedomā, ka skaistas ir tikai tās sievietes, kuras atbilst kaut kādiem 21. gadsimtā mākslīgi radītiem standartiem, – aktrise ievērojusi, ka skaistākas ir tās sievietes, kuras ir laimīgas un apmierinātas.
 
3.mai 2014
Man labpatiktos Tomu Alsbergu (27) dēvēt par fiksīšu karali. Vienu viņš pavisam noteikti zina – kā savaldīt riteni. Vēl pirms pāris gadiem, kad nejauši iepazinos ar Tomu, viņš tik tikko bija sācis aizrauties ar fiksīšiem.
 
3.mai 2014
Iekopjot un apzaļumojot pagalmu pilsētvidē, ļaudis visbiežāk izvēlas pie savas mājas iekopt līdzenu, rūpīgi pļautu zālienu, kurā dominē graudzāles un nav piemaisījumu.
 
29.apr 2014
Lai gan vairākas naktis pēc kārtas Latvijā reģistrētas salnas, pagaidām lielus kaitējumus augļu dārziem un ogulājiem tās nav nodarījušas, tomēr sausā laika dēļ dārzkopjiem vēlams ziedošos augļu kokus pietiekami laistīt, informēja Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) eksperts Imants Missa.