Izklaide

22.feb
Ekonomikas ministrijas analīze parāda, ka Latvijā ir liels STEM, it īpaši IT jomas, speciālistu trūkums un šī tendence saglabāsies tuvākajā nākotnē. Viena no augstskolām, kas sagatavo konkurētspējīgus STEM jomas speciālistus, ir Transporta un sakaru institūts.
 
18.feb
Ukrainu šobrīd apdraud no 169 000 līdz 190 000 Krievijas karavīru un drošības spēku locekļu, kas atrodas Krievijas kontrolē, piektdien pavēstīja ASV diplomāts.
 
18.feb
ASV pārdos Polijai 250 tankus "Abrams", piektdien paziņojis ASV aizsardzības ministrs Loids Ostins.
 
18.feb
ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens ir pieņēmis uzaicinājumu nākamnedēļ tikties ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu, "ja nebūs tālāka Krievijas iebrukuma Ukrainā", ceturtdien paziņoja ASV Valsts departaments.
 
8.feb
Krievijas prezidents Vladimirs Putins un Francijas prezidents Emanuels Makrons pirmdien sarunās Maskavā fokusējās uz pastāvošajām Minskas miera vienošanām kā soli uz deeskalāciju Ukrainas krīzē.
 
7.feb
Valdībā topošajam Covid-19 pandēmijas ierobežojumu samazināšanas plānam ir jābūt pēc iespējas konkrētākam, lai būtu iespējams skaidri plānot darbu, sadzīvi un uzņēmējdarbību, uzskata Valsts prezidents Egils Levits.
 
2.feb
Amerikāņu aktrise Vūpija Goldberga otrdien uz laiku atstādināta no telekanāla ABC sarunu šova vadītājas amata, jo izteikusies, ka holokausts "nebija par rasi".
 
26.jan
ASV uzskata, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins joprojām ir apņēmies pielietot spēku pret Ukrainu līdz februāra vidum, neraugoties uz spiediena kampaņu, lai viņu apturētu, trešdien sacīja ASV valsts sekretāra vietniece Vendija Šērmena.
 
25.jan
ASV prezidents Džo Baidens pirmdien paziņoja, ka starp Rietumvalstīm pastāv "pilnīga" vienotība, lai atturētu Krieviju no iebrukuma Ukrainā.
 
22.jan
Brazīlijas lielpilsētas Riodežaneiro un Sanpaulu piektdien paziņoja, ka atliek karnevāla svētku parādes Covid-19 pandēmijas dēļ.
 
20.jan
Saeima šodien konceptuāli atbalstīja grozījumus Elektroenerģijas nodokļa likumā, kas no 2023.gada paredz elektroenerģijas nodokļa atbrīvojumu par elektrību, kas ir saražota un patērēta paša ražotāja elektroenerģijas ražošanas procesa nodrošināšanai.
 
10.jan
Lielbritānijā šogad atzīmēs karalienes Elizabetes II valdīšanas 70.gadadienu, un svētku kulminācija būs jūnija sākumā ar četru dienu svinībām.
 
5.jan
Pandēmijas dēļ otro gadu pēc kārtas atcelts Riodežaneiro karnevāls, otrdien pēc tikšanās ar karnevāla grupu pārstāvjiem sociālajos medijos pavēstīja mērs Eduardu Paess.
 
16.dec 2021
Nīderlandes karaliskā ģimene trešdien pauda nožēlu par to, ka pagājušonedēļ bija uzaicinājusi 21 cilvēku uz troņmantnieces Amālijas 18 gadu jubilejas svinībām, neraugoties uz Covid-19 pandēmiju.
 
15.dec 2021
Vācijas tiesa atzinusi Krievijas pilsoni Vadimu Krasikovu par vainīgu Gruzijas pilsoņa Zelimhana "Tornikes" Hangošvili slepkavībā, kas notika 2019.gada augustā vienā no Berlīnes parkiem.
 
9.dec 2021
Lielākais Aļaskā atrastais zelta tīrradnis, kas sver vairāk nekā deviņus kilogramus, trešdien tika pārdots izsolē par 750 000 ASV dolāru (662 000 eiro), paziņoja Teksasas štatā bāzētais izsoļu nams "Heritage Auctions".
 
8.dec 2021
Napoleona Bonaparta zobens, kuru viņš nēsāja 1799.gadā sarīkotā apvērsuma laikā, un piecas viņa pistoles ir pārdotas izsolē ASV par 2,87 miljoniem ASV dolāru (2,54 miljoniem eiro), otrdien paziņoja izsoles rīkotāji.
 
1.dec 2021
Sociālais tīkls "Twitter" otrdien pieņēma jaunus noteikumus, kas neļauj lietotājiem dalīties ar citu cilvēku privātām fotogrāfijām bez viņu piekrišanas.
 
25.nov 2021
Lielbritānijas latviešiem valsts svētku diena pagājušajā nedēļā izvērtās ļoti īpaša, jo Londonā uzstājās grupa "Prāta vētra". Taču tagad kļuvis zināms, ka pēc koncerta vairāki cilvēki saslimuši ar Covid-19, ziņo LTV Ziņu dienests.
 
25.nov 2021
Baltkrievijā Lietuvas robežas tuvumā pašlaik varētu atrasties aptuveni 1500 migrantu, ceturtdien paziņojis Valsts robežsardzes dienesta (VSAT) priekšnieks Rustams Ļubajevs.
 
22.nov 2021
Vācijā pirmdien tiks atklāti tradicionālie Ziemassvētku tirdziņi, taču ne visās pilsētās.
 
20.nov 2021
Uzņēmuma „Karavela” (kādreiz „Kaija”) īpašnieks Andris Bite TV24 raidījumā "Kārtības rullis" apgalvoja, ka vidējam latvietim vispār ir ļoti maz draugu.