Komentāri: Laiks iziet no politiskā purva uz stingras ceļa klātnes

viesis

Starp citu, kamēr visi cepās par mācību materiāliem skolās, tikmēr, izrādās, bērnudārzos izglītošana par bezdzimuma būtnēm un "pieskārienu tehniku" notiek jau tādā intensitātē, ka bērniem rodas bailes un nepatika pret bērnudārzu...... tas ir tas, ar ko mūs aplaimos jaunā valdība, nekas cits nav gaidāms.

19.sep 2023 Atbildēt
AB Skolotajs

Ja sabiedriibss trulaa pasivitaate pielaus beernu apstraadi no siiksiikaas lgbt agresiivaas, bet finansiaali un taapeec ietekmiigaas uzbruceeju puses, tad tas buus smags zaudeejums visai LV sabiedriibai naakotnee!

26.sep 2023 Atbildēt
jānis

ZZS nav konservatīva, bet prokrieviska. Kā tad tur īsti bija ar Lemberga izteicieniem par NATO un Krievijas slavēšanu?

19.sep 2023 Atbildēt
Valdis

Jāni, pilnīgi piekrītu, manuprāt tā ir visprokrieviskākā valdība pēdējā laikā. Sprūds, Kūtris, Lembergs un Co., progresīvā šļura, kur vairāk kā pusei saknes velk uz Saskaņu.

Tas es domāju, katram normāli domājušam ir skaidrs, un tur Latkovskis ar saviem raksteļiem neko daudz nespēs mainīt.

Bēdigi, ka mums vispār nav ideoloģiskas ievirzes partiju. Bija it kā NA, taču pēc epopejas ar P.Avenu, arī par viņiem viss skaidrs.

19.sep 2023 Atbildēt
Guntis Akmeņkalns

Naiva cerība! Nekāda iziešana no ideoloģiju purva nenotiks! Latvijā tā saucamās partijas ir kā hameleoni, piekrāsojas pēc mirkļa izdevīguma.

19.sep 2023 Atbildēt
EDGARS

"Maldini, un tu uzvarēsi!" (Sun Dzi, Kara māksla) "Bāze virsbūvei (saskaņā ar Marksu) pašlaik ir stabilāka nekā 1-ās Krievijas impērijas Valsts Domes laikos, kuru, ja kas, izveidoja pēc 1905.g. revolūcijas un neveiksmīgā RU kara ar Japānu. Lasiet "Neatkarīgo"!

"...vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti - Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija." Igors Zlotņikovs: Kļūsim reiz viena Latvijas tauta!

19.sep 2023 Atbildēt
EDGARS

Kurš lasa "Neatkarīgo", to nebaida ne vadātāji alvji, ne maldinātāji beni!

"Ekonomiste Karnīte: Uzlabojumi būs tad, kad Latvija neļaus sevi mīdīt kājām"

19.sep 2023 Atbildēt
Arturs Ozols

Kopumā teksts neatklāj Latvijas progresīvo īsteno politisko seju .Un ko šejienes izpratnē nozīmē apzīmējums kreisi - centriska valdība . Uzskatu ,ka Latvijā pārsvarā joprojām valda uzskati ,ka kreisi ir marksisti , rietumu domātāji visu to traktē citādāk ,var teikt - izteikti sociāli un pat konservatīvi . Ja šejienes progresīvie mēģina ienest pie mums 70-90 gadu rietumu idejas ,tad te cīnīsies par geju tiesībām un bagātāko ,faktiski mūsu plānā vidusslāņa, papildus aplikšanu ar nodokļiem, runās ,ka ar kuslo budžetu ir iespējams uzlabot veselības aprūpi .. Ekonomikas izaugsme būs otršķirīgs jautājums . Bet tad budžets ir jāveido ņemot ārējus aizņēmumus un tādi palielinot valsts parāda griestus . Nu ko , skatīsim kā te viss notiks .

19.sep 2023 Atbildēt
Madris

Tanī pašā dienā, kad Šuvajevs teica, ka šī būs pirmā kreisas ievirzes valdība, TV-24 raidījumā Šmidre teica, ka Latvijā līdz šim valdījušas tikai kreisas ievirzes valdības. Kam taisnība? Manā uzskatā, ka kopš Jaunā laika, ir valdījušas tikai populistiskas valdības. Par kalpošanu ASV un ES nemaz nerunājot.

19.sep 2023 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

"Kliedza divpadsmit saniknoti balsu un tās visas bija vienādas. Jautājums, kas noticis ar cūku sejām kļuva lieks. Ārpusē stāvošie laida skatienu no cūkas uz cilvēku, no cilvēka uz cūku un atkal no cūkas uz cilvēku; taču pateikt, kurš ir kurš, vairs nebija iespējams." (Džordžs Orvels "Dzīvnieku ferma")

19.sep 2023 Atbildēt
Andris Avots

Varbūt beidzot Latvijas vēlētājiem atvērsies acis un viņi saredzēs, kādus politiskos atkritumus ZZS un ''regresīvo'' personās viņi ir ievēlējuši???

19.sep 2023 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Es saprotu, ka tev netīk ZZS un Progresīvie, man arī tie nesimpatizē, tikai izstāsti ar ko visi pārējie būtu labāki.

19.sep 2023 Atbildēt
jānis atbilde Dzēsts lietotājs

Ja neskaita Roslikova un Šlesera partijas- mazāk zog un nekalpo Kremlim.

20.sep 2023 Atbildēt

Komentēt