Sākums

7:45
Vai esat kādreiz domājuši, kāpēc jums nemitīgi kārojas sāļi un pikanti ēdieni? Dietalogi izceļ piecus iemeslus, kāpēc tā notiek.
Vakar, 20:00
Laikam ejot, skaisti baltās flīžu šuves virtuvē vai vannasistabā var kļūt pelēkas. Tas var šķist visai kaitinoši. Tāpēc, lai padarītu flīžu šuves atkla sniegbaltas, tīriet tās ar cepamo sodu, etiķi un vēl divām citām sastāvdaļām.
Vakar, 7:45
Piena produkti ir viena no tām produktu kategorijām, kas mēdz uzkavēties mūsu ledusskapjos ilgāk un nereti pat pazust plauktu dziļumā. Tiem ir lielāks risks ātri sabojāties, tāpēc ir noderīgi apzināt to plašo izmantošanas spektru. Rimi Gardēdis, šefpavārs Normunds Baranovskis sniedz padomus piena produktu uzglabāšanā un izmantošanā, lai produktu pārpalikumi neietu zudībā.
Vakar, 4:30
Uzziniet, kādu labumu veselībai var sniegt ķirši un kāpēc tos šobrīd ieteicams ēst ikvienam!
16.jūl
Vasaras garša tavā glāzē! "AlkOutlet" aicina izmēģināt vasarīgu alus kokteili  ar rabarberiem un zemenēm vai krēmīgu persiku – proseko sorbertu.
16.jūl
Saldie kartupeļi jeb batātes ir ļoti barojošs un daudzpusīgs tīteņu dzimtas augs. Šis dārzenis ir labs A un C vitamīna, mangāna avots. Kas notiks ar organismu, ja savā ēdienkartē iekļausim saldos kartupeļus?
15.jūl
Ja jūs mēdzat izmantot mutes skalojamo līdzekli, pamēģiniet to pagatavot pats. Lai pagatavotu dabīgu mutes skalojamo līdzekli nepieciešamas tikai dažas sastāvdaļas.
15.jūl
Sāpes ir problēma, ar kuru sastopas cilvēki visās vecuma grupās. Centrālās statistikas pārvaldes dati liecina, ka fiziskas sāpes ikdienā izjūt 46,9% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 15 gadiem, no tiem 52,3% sieviešu un 40,4% vīriešu. Neatkarīgi no tā, kāds ir sāpju raksturs vai forma, tās nedrīkst ignorēt, jo tā ir pirmā pazīme, ka organismam kaut kas nav kārtībā. Visizplatītākās sāpes ir muguras lejasdaļā, pēc tam seko locītavu un galvassāpes. Kas ir sāpes, kāds ir to raksturs un kad ir jāvēršas pie speciālista, sarunā ar farmaceiti Zani Melbergu skaidro sāpju speciālists Dr. Mihails Arons.
14.jūl
Lai koka mēbeles izskatītos kā jaunas un tās būtu spīdīgas, izmantojiet olīveļļu!
14.jūl
Nereti cilvēki mēdz uzskatīt, ka tie, kuri regulāri uzņem pašportretus jeb selfijus, ir iedomīgi. Tomēr, pēc zinātnieku domām, regulāra pašportretu uzņemšana katram ir nepieciešama. Kāpēc zinātnieki iesaka katru dienu uzņemt pašportretus?
13.jūl
Ja arī jums pēc pamošanās mēdz būt zili riņķi, pagatavojiet šo masku! Jums būs nepieciešama tikai viena sastāvdaļa!
13.jūl
Iemesls, kāpēc cilvēki ir vieni jeb viņiem nav otrās pusītes, var būt dažādi. Vieniem vienkārši negribas attiecības, bet citiem atkal ir grūtības, neizdodas izveidot ciešu savienību ar otru cilvēku. Var šķist, ja nemitīgi neveicas mīlas jomā, jūsos ir kāda vaina. Taču tā nav! Izrādās, ka pievilcīgiem cilvēkiem ir grūti atrast mīlestību dažādu iemeslu dēļ!
12.jūl
Vai jūsu māju ir apsēdušas skudras? Tad jums noderēs šie četri padomi, kā atbrīvoties no skudrām iekštelpās, izmantojot dabiskas sastāvdaļas!
12.jūl
Karstajās vasaras dienās pat bez lielas piepūles varam sasvīst. Dažiem cilvēkiem sasvīstot, izdalās nepatīkams aromāts. Kā cīnīties ar šo problēmu, lai visas dienas garumā smaržotu labi? Izrādās, ka var pielietot dažādas metodes, ne tikai izmantot dezodorantu un smaržas!
11.jūl
Daudzi cilvēki nespēj savu ikdienu iedomāties bez karsti kūpošas kafijas tases. Kafija sniedz mums enerģiju un mundrumu, tieši tāpēc to nav ieteicams dzert vēlu vakaros, lai neietekmētu miega kvalitāti un spētu aizmigt.
11.jūl
Ja jūti, ka banānus vairs nevēlies ēst svaigā veidā, tad no tiem iespējams pagatavot patiesi gardu desertu – banānmaizi, kas būs pa spēkam kā ēdiena gatavošanas entuziastiem, tā arī cilvēkiem, kas pirmo reizi izmēģinās roku maltītes gatavošanā.
11.jūl
Tikpat kā neviena nevēlas novecot, kur nu vēl izskatīties vecāka par saviem gadiem. Tomēr reizēm pavisam nejauši citu acīs sevi varam padarīt vecākas, tas tieši attiecas uz mūsu izvēlēto apģērbu un aksesuāriem. Noskaidrojiet, kādas kļūdas nepieļaut, lai nepadarītu sevi vecāku citu acīs!
10.jūl
Siltajās jūlija dienās, kad gribās baudīt visus vasaras priekus, virtuvē vienmēr būs aizķēries kāds arbūzs. Kā saka recepšu portāla “Lidl Virtuve” šefpavārs Uģis Veits, arbūzus var ne tikai ēst svaigus vai grilēt, bet tie ir arī lieliski veldzējošas sulas avoti.
10.jūl
Visbiežāk, kad mums kārojas kaut kas gards, roka sniedzas pēc neveselīgiem našķiem. Tomēr ir lērums dažādu veselīgu našķu, kurus iesaka ēst uztura speciālisti, jo tie ir ne tikai veselīgi, bet arī ļoti gardi!
9.jūl
Kāds varbūt jau ir sācis konservēt, bet kādam vēl viss tikai priekšā. Bieži vien šim darbam mēs izmantojam burkas, kurās iepriekš bijis iekšā kāds cits produkts, bet tagad dodam tām jaunu dzīvi. Lai konservējumi izskatītos glītāk, nepieciešams atbrīvoties no etiķetēm. Reizēm šis darbiņš nemaz nav tik viegls, bet ir trīs veidi, kā pavisam vienkārši burkas padarīt tīras un skaistas!
8.jūl
Kādam jābūt īstam chili con carne jeb asajam meksikāņu sautējumam ar malto gaļu un pupiņām? Uz šo jautājumu atrast atbildi pie Rimi Gardēža, šefpavāra Normunda Baranovska devās DJ un ētera personība Magnuss Eriņš. Rezultāts – izdevīga un sātīga maltīte, ko baudīt kopā ar mīļoto cilvēku, kura klātbūtnē nav jākaunas sasmērēt rokas, kad chili con carne tiek servēta uz paštaisītām tortiljām.
8.jūl
Arvien biežāk medicīnā – gan diagnostikā, gan ārstniecībā – pielieto starpdisciplināru pieeju un komandas darbu. Jaunākie krustpunkti savieno neiroloģiju un oftalmoloģiju. Ko, raugoties acīs, var uzzināt par mūsu smadzenēm un kāpēc rūpes par vienu palīdz saglabāt arī otra veselību?