Turpinās kandidātu pieteikšana akcijai "Labā zvaigzne Rīgā 2009"

Arī šogad norisinās Rīgas domes akcija „Labā zvaigzne Rīgā 2009”. Akcijā iespējams pietekt cilvēku, kurš ārpus darba laika un pienākumiem ir izdarijis labu darbu vai vienkārši bijis nesavtīgs savā rīcībā. Jau pirmajā nedēļā saņemtas 51 pieteikuma anketas, savukārt pieteikumus iespējams iesniegt līdz 17. decembrim.

Kā nra.lv paskaidroja Rīgas domes pārstāvis Dzintars Zaļūksnis, no visiem kandidātiem, kuru skaits nereti sniedzas pat līdz pusotram simtam balvu iegūst tikai 9 cilvēki, tomēr ik katrs dalībnieks saņemt pateicības rakstu un tiek ielūgts uz svinīgo pasākumu.

Darba grupa katru pieteikumu izskata individuāli, jo pieteikumi ir dažnedažādi, sākot no skolnieka, kas palīdzējis draugam mācīties diendienā apmeklējot to slimnīcā, līdz namsaimniekam, kas sniedzis palīdzīgu roku īrniekiem.

"Labās zvaigznes" noslēguma pasākums tradicionāli notiks Zvaigznes dienā, 2010.gada 6. janvārī.

Latvijā

Kādēļ akciju sabiedrība “Rīgas siltums” vēlējās būtiski lielākus tarifus siltumenerģijai, pēc tam pārdomāja un pēkšņi vēlējās mazākus, uz kā rēķina tika prasīti zemāki tarifi, vai alkas pēc lielākiem tarifiem mazinātos, ja sabiedrībā neraisītos sašutums, interesi par notiekošo neizrādītu ekonomikas ministrs un akcionārs Rīgas dome; vai mazajiem siltuma ražotājiem ir pamats sūdzēties par grūto dzīvi; kādēļ nedrīkst pieļaut TEC radītā siltuma izkūpināšanu gaisā, kādēļ par nozari atbildīgajām ministrijām un arī Tieslietu ministrijai būtu sabiedrībai jāizskaidro, kā valsts raugās uz iniciatīvu tiesas ceļā no valsts atprasīt miljardus par OIK; kādēļ nepieciešams izmaiņas likumdošanā par ūdens apriti; ko darīt ar izmaksām par abonētās preses izplatīšanu; vai varam prognozēt tarifus pakalpojumiem tuvākajā nākotnē – “nra.lv” saruna ar Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) priekšsēdētāju Aldu Ozolu.

Svarīgākais