Kuldīga

9.dec 2021
Vakar SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca", uzlabojot pakalpojumu pieejamību, atklājusi Kuldīgas ambulatoro centru, kur sākotnēji darbosies Kurzemes acu centrs un būs pieejami otolaringologa pakalpojumi, aģentūru LETA informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rudzroga.
20.nov 2021
Skaista dāvana Latvijas 103. dzimšanas dienā – tā var teikt par bērniem, kas par savu dzimšanas dienu izvēlējušies tieši šo dienu. Kuldīgas slimnīcā 18. novembris bijis īpaši ražens – pasaulē nākušas četras meitenes, turklāt viena no mazulītēm ir 500. šogad šajā slimnīcā dzimušais bērniņš, ziņo LTV Ziņu raidījums.
20.nov 2021
14. augustā daudzviet Latvijā, arī Skrundā un Kuldīgā notika protesta akcijas pret piespiedu vakcināciju. Pēc pasākuma atklājās, ka Kuldīgas novada dome apmētāta ar olām un tomātiem, raksta kurzemnieks.lv.
15.nov 2021
Kuldīgas slimnīcas Ilgstošas sociālās aprūpes nodaļā turpmāk atļauts apciemot seniorus, informēja SIA "Kuldīgas slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Anda Šlakorciņa.
15.nov 2021
AS "Attīstības finanšu institūcija "Altum"" ("Altum") piešķīrusi vairāk nekā 400 000 eiro aizdevumu jauno uzņēmēju atbalstam, kas startējuši Kuldīgas novada LEADER projektu konkursā, pavēstīja "Altum" pārstāvji.
18.mai 2014
Vakar Kurzemē kāds jaunietis, būdams alkohola reibumā, ar automašīnu BMW iebrauca kokā, traumējot trīs pasažierus.
10.jūl 2013
Lauksamniecības tehnikas pārdošanas uzņēmuma SIA Amazone tapšana un darbība nu jau 20 gadu garumā ir patiess Latvijas veiksmes stāsts, kas apliecina, ka ar gribu strādāt un vēlmi dzīvot labāk var paveikt neiespējamo – sapņus pārvērst realitātē. Saruna ar SIA Amazone valdes locekli Baibu Mikāli.
10.jūl 2013
Kopš marta Kuldīgas slimnīca valsts apmaksātās programmas ietvaros uzsākusi medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu. Šā pakalpojuma kvalitatīvai nodrošināšanai ir izveidota viena no Latvijā modernākajām rehabilitācijas nodaļām, kurā strādā septiņi fizioterapeiti, ergoterapeits un masiere.
10.jūl 2013
Labo ielas un iebrauktuves, tīra novadgrāvjus, labiekārto daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmus, izdaiļo Kuldīgas parkus un skvērus – tie ir tikai daži piemēri no SIA Kuldīgas komunālie pakalpojumi (KKP) šā pavasara un vasaras paveikto un iesākto darbu bilances.
10.jūl 2013
Pēdējo gadu laikā arvien izteiktāka ir tendence studentiem no citurienes atgriezties savā dzimtajā pusē un turpināt izglītību Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) Kuldīgas filiālē.
10.jūl 2013
Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma profesionālajā vidusskolā tiek piedāvātas ļoti pamatīgas un plašas profesionālās izglītības apguves iespējas.
10.jūl 2013
Mācību gada izskaņā, pasākumā Skolas lepnums, notika Pelču speciālās internātpamatskolas – attīstības centra (turpmāk tekstā – Pelču speciālā internātskola) himnas pirmatskaņojums.
10.jūl 2013
Kuldīgā nevar neiemīlēties – tās vide atraisa pozitīvo domāšanu, liek saposties un skatīties uz procesiem ar sirdi, aizmirstot par urbanizāciju, straujo dzīves tempu un negācijām. Saruna ar Kuldīgas novada domes priekšsēdētāju Ingu Bērziņu, kas šajā amatā ievēlēta atkārtoti.
7.jūl 2013
No šā gada 1.jūlija Kuldīgas slimnīcā slēgta Asins sagatavošanas nodaļa, tāpēc turpmāk Kuldīgas donori asinis varēs ziedot tikai Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētajos izbraukumos, aģentūra LETA uzzināja VADC.
28.nov 2012
Kuldīgas vecpilsētā, veicot rakšanas darbus, atrasti viduslaiku apbedījumi, informē Kuldīgas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Zvingule.
21.jūl 2012
No 19. līdz 22. jūlijam Kuldīgā notiek festivāla "Dzīres Kuldīgā 2012" pasākumi, un šogad Kuldīga svin 770. jubileju.
19.jūl 2012
No šodienas līdz 22.jūlijam Kuldīgā notiks festivāla "Dzīres Kuldīgā 2012" pasākumi, un šogad Kuldīga svin 770.jubileju. Par godu Kuldīgas pilsētas svētkiem no 19.jūlija līdz 22.jūlijam Kuldīgas novada pašvaldība aicinājusi kuldīdzniekus izkārt valsts un pilsētas karogus.
18.jūl 2012
Latvijā ir daudz cilvēku, kuri zina, ka izglītība ir vērtība, ko nevar pazaudēt. Topošie studenti ir informēti, ka starp bezdarbniekiem vismazāk ir cilvēku ar augstāko izglītību, tāpēc mērķtiecīgi dodas uz augstākajām mācību iestādēm Rīgā un to filiālēm Latvijas pilsētās, lai uzsāktu vai turpinātu mācības pilna vai nepilna laika studijās. Stāsta Rīgas Pedagoģijas un vadības akadēmijas Kuldīgas filiāles vadītāja Ruta Karloviča.
18.jūl 2012
Labākā nedēļas nogale šovasar ir klāt! Kuldīgas pilsētas svētki, ko pamatoti dēvē par dzīrēm četru dienu un nakšu garumā, šķiet, kļuvuši par populārāko vasaras pasākumu Latvijā. Arī šogad no 18. līdz 21. jūlijam pilsēta gatavojas uzņemt ap 20 tūkstošiem viesu un svētku dalībnieku, lai kopā atzīmētu Kuldīgas 770. jubileju.
18.jūl 2012
Jebkuram nav pa spēkam strādāt ar smagi slimiem bērniem – vajadzīga milzīga pacietība un sirds siltums. Pelču speciālās internātpamatskolas attīstības centrā dzīves prasmes un arodu apgūst 180 bērnu.
18.jūl 2012
Līdz ar vasaras sezonas pilnbriedu un svētku tuvošanos, šķiet, uzziedējusi arī pati Kuldīga. Rosīgi darbojas rekonstruētais Kuldīgas pārtikas preču tirgus, tiek labiekārtoti daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pagalmi un īstenota virkne citu projektu.
18.jūl 2012
Pārmaiņas un pārstrukturēšanās ir jebkuras nozares, tostarp izglītības, neatņemama sastāvdaļa, jo nedz globālie procesi, nedz mūsu ikdiena nav konstanti. Aizvien mainās skolēnu izglītības vajadzības un prasības – zināšanām jābūt ne tikai teorētiskām, bet praktiskām, tādām, kas attīsta pašiniciatīvu un personības izaugsmi.