Bauska

23.mai 2012
Šodien Jelgavas novada Dome apstiprināja lēmumprojektu, izsniedzot atļauju otrās kategorijas šautuves izveidei un darbībai Valgundes pagasta Kalnciema vidusskolā, vēsta portāls zz.lv
 
2.mai 2012
19. un 20.maijā jau sesto reizi norisināsies Mežotnes pilskalna svētki - seno zemgaļu vēsturei, tradīcijām un dzīvajām kultūras vērtībām veltīts sarīkojums. Šogad svētki norisināsies abās Lielupes pusēs - Rundāles un Mežotnes pagastos.
 
8.feb 2012
Ap vēsturiskā rātsnama atjaunošanas ideju runas ir vijušās jau vismaz gadus piecus sešus – beidzot tas ir tapis un pievērš sev uzmanību, līdzko iebraucam Bauskā.
 
8.feb 2012
Mēs katrs esam individualitāte ar saviem plusiem un mīnusiem, ar savām stiprajām un vājajām pusēm, taču izglītības sistēma veidota, pamatojoties uz vidējo statistisko bērnu.
 
8.feb 2012
«Lai arī pilna ēkas renovācija vēl nav pabeigta – atlicis nosiltināt vienu ārsienu, jau tagad jūtam siltuma ekonomiju. Konkrēti manā dzīvoklī, lai nodrošinātu komfortablu dzīvošanu, nepieciešamais siltuma daudzums samazinājies apmēram par 25%,» informē baušķenieks Jānis Mičulis, kurš ir viens no iniciatoriem Kareivju ielas 3. nama pilnai renovācijai.
 
8.feb 2012
Ir jāievēro trīs priekšnoteikumi, lai saglabātu labu mutes veselību: jāapmeklē zobārsts un zobu higiēnists, regulāri un pareizi jātīra zobi, profilaktiski jāsaņem fluorīdi, jo Latvijā dzeramajā ūdenī tie ir nepietiekamā daudzumā.
 
19.dec 2011
21.decembrī plkst. 18:30 Bauskas pils drupās kopā ar folkloras kopu „Dreņģeri” tiks svinēti Ziemas Saulgrieži − pēc senlatviešu tradīcijām tie ir īstie Ziemassvētki. Vēl pirms kristietības tradīciju ieviešanas, Ziemeļu tautas īpašā godā turējušas Ziemas Saulgriežu laiku, kas tiek dēvēts arī par Ziemas vidus laiku.
 
1.nov 2011
Aizvadītajā vasarā organizētajās ekspedīcijās, ar kultūrvēsturiskā mantojuma ekspertu piedalīšanos, secināts, ka Zemgales plānošanas reģionā visvairāk svētvietu ir Aizkraukles, Bauskas un Jēkabpils apkaimē, bet mazāk - Dobeles un Jelgavas pusē.
 
31.okt 2011
Oktobra pēdējā dienā Bauskā sasniegts jauns maksimālās gaisa temperatūras rekords - termometra stabiņš novērojumu stacijā pakāpās līdz +13,7 grādiem, pavēstīja Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.
 
27.okt 2011
Ugunsgrēkā naktī no 26. uz 27. oktobri nodegusi dzīvojamā ēka Vecumniekos, raksta portāls "bauskas dzive.lv".
 
8.okt 2011
Reorganizētajā Balvu un Gulbenes slimnīcas apvienībā trūkst ārstu speciālistu, un mediķiem nav skaidrības par savu nākotni šajā ārstniecības iestādē, sestdien vēsta Gulbenes novada laikraksts "Dzirkstele".
 
30.sep 2011
Bauskas novadā pagājušajā naktī kārtējo reizi uzdarbojušies tālbraucēju šoferu piekabju apzadzēji, un šoreiz zagļu ķēriens bijis 15 kastes ar apaviem.
 
17.sep 2011
Pēcpusdienā Bauskas 343.iecirknī, kas atrodas Bauskas 2.vidusskolā, trīs iereibuši jaunieši centušies pensionāru pārim ieskaidrot, par ko jāatdod savas balsis 11.Saeimas vēlēšanās, ziņo vēlēšanu iecirkņa sekretāre Mārīte Dābola.
 
17.sep 2011
Vēlēšanu iecirknī Bauskā, kas atrodas Bauskas Valsts ģimnāzijā, sestdien vēlēšanu pirmajā stundā ieradās balstot arī četru tūrisma autobusu pasažieri, kas dodas uz Eiropu.
 
21.jūl 2011
20. jūlija negaiss vislielākos postījumus izdarījis Zemgalē – AS „Sadales tīkls” Dienvidu reģionā Bauskas apkaimē, informē Ilvija Līvmane, AS “Latvenergo” Ārējās komunikācijas daļas projektu vadītāja.
 
11.jūl 2011
Valsts policija (VP) nedēļas nogalē Bauskas pilskalnā notikušā kantrimūzikas festivāla laikā pieķērusi sešus nepilngadīgos alkohola reibumā.
 
7.jūl 2011
Pēc rekonstrukcijas šodien atklās Rīgas Motormuzeja filiāli Bauskā. Filiāles paplašinātajās telpās būs iespējams parādīt seno spēkratu daudzveidību.
 
31.mai 2011
Lai arī Veselības ministrija (VM) noraidījusi Bauskas novada iedzīvotāju bažas par pakalpojumu apmēra samazināšanu vietējā traumpunktā, savākts jau vairāk nekā tūkstotis parakstu pret izmaiņām tā darbībā.
 
19.mai 2011
Bauskas iedzīvotāji, bažījoties par pakalpojumu samazināšanu vietējā traumpunktā, sākuši vākt parakstus, tomēr Veselības ministrijā (VM) pavēstīja, ka šīm bažām nav pilnīgi nekāda pamata.
 
11.apr 2011
Pašlaik Bauskas iedzīvotāju parādi par piegādāto siltumu uzņēmumam "Bauskas siltums" ir apmēram 300 tūkstoš latu.
 
14.feb 2011
Bauskā pagājušajā piektdienā policija aizturējusi dēlu par mātes slepkavību.
 
9.feb 2011
"Es vairākkārt esmu teicis, ka neesmu teritoriālās reformas atbalstītājs, taču situācija ir tāda, kāda tā ir, un tagad ir jādomā, kā šo sistēmu sakārtot un pilnveidot, lai vienādi labi apstākļi tiktu nodrošināti gan lauku, gan pilsētas iedzīvotājiem," uzsver Bauskas novada domes priekšsēdētājs Valdis Veips.