Savas 18. dzimšanas dienas priekšvakaru grupas Carnival Youth mūziķi Emīls un Edgars Kauperi aizvadīja, koncertējot Jaunās Teikas pagalmā un priecējot vairāk nekā 400 Baltās nakts apmeklētājus.
Pēdējā laikā Carnival Youth pulcē aizvien vairāk piekritēju. Ja sākotnēji, ko tur slēpt, šī brigāde cilvēku interesi piesaistīja ar to, ka «tur taču spēlē Prāta vētras Renāra puikas», tad nu jau kādu laiciņu tā vairs nav – uz Carnival Youth dodas tāpēc, ka tā spēlē diezgan kvalitatīvu un interesantu mūziku. Neatkarīgās apskatnieks uz viņiem trāpījās festivālā Laba daba, kur sastaptais producents Modris Skaistkalns ieteica šo blici paklausīties un ne jau tikai tādēļ, ka tur muzicē brāļi Kauperi. Sākotnēji skeptisko noskaņojumu ātri vien nomainīja atzinība par dzirdēto – un tas nekas, ka skaņa bija briesmīga, turklāt uzstāšanās laikā tika pārrauta stīga. Paši Carnival Youth propagandē, ka spēlē indierock un neofolk, taču tas ir visnotaļ diskutabli. Četrotnes mūziku iespējams paklausīties draugos, pietiks ar dziesmu Brown Eyes And All The Rest, lai gūtu kādu priekšstatu.
Ja par vēsturi, tad sensenos laikos Radio SWH BB Brokastu topu uz pāris mēnešiem bija iekarojusi tolaik 11 gadus jaunu vīru grupa Žirafes, kurā miniatūrās bungas un ģitāru spēlēja Emīls un Edgars. Taču nopietnāk puiši ar mūziku sāka nodarboties 2011. gadā, kad kopā ar klasesbiedru Robertu, kurš darbojās ar taustiņiem, nolēma kopā paspēlēt par prieku sev un citiem. 2011. gada septembri varot uzskatīt par grupas pirmsākumu. 2012. gada aprīlī, divas dienas pirms pirmā koncerta, pievienojās basģitārists Aleksis, kurš vēlāk sniedza daudzas interesantas idejas, kuras īsteno arī pie ģitāras. Šobrīd Carnival Youth pamazām strādā pie debijas albuma.
Kas attiecas uz minēto koncertu Jaunās Teikas pagalmā, Carnival Youth nepilnu stundu ilgajā koncertā spēlēja savus lielākos hitus, tostarp Never Have Enough un Imanta Ziedoņa piemiņai sarakstīto Akmentiņi. Īsi pirms koncerta beigām grupas ģitārists Edgars Kaupers, sakot paldies skatītājiem, publiski pateicās arī savam dvīņu brālim Emīlam – labākajam brālim pasaulē, ar kuru kopā nodzīvoti septiņpadsmit neaizmirstami gadi. To, cita starpā, viņš darīja arī Labā dabā, tātad tas laikam ir kā savdabīgs rituāls. Starp citu, nevajadzētu domāt, ka šī grupa ir tikai brāļi Kauperi – arī taustiņnieks Roberts un basists (arī ģitārists) Aleksis te dara tikpat lielu darbu. Interesanti, ka te pat nav īsti skaidrs, kurš ir vadošais vokālists, kurš – ģitārists, jo koncertos lomas mainās. Ja šiem pausaudžiem nesakāps galvā (mazāk tas attiecas uz Kauperiem, drīzāk uz abiem pārējiem, jo, ar Aleksi apskatniekam telefoniski sazinoties, jau radās problēmas...) un ja, kļūstot vecākiem, nemainīsies arī muzikālā uztvere, tad Carnival Youth var kļūt par nopietnu spēku latvju mūzikā. Gan jau redzēsim.