Latvijas Nacionālajā teātrī notiks visiem mīlētājiem veltīti Shipsea solokoncerti

© Publicitātes foto

Līdz ar Ziemas saulgriežu tuvošanos, Jānis Šipkēvics izziņojis sava soloprojekta Shipsea koncertus “Siltā gaismā”, kas notiks nākamā gada 14. un 15. februārī Latvijas Nacionālajā teātrī, un, kā vēsta viņa menedžments, “klausītāju dvēselēs ielies siltu gaismu par godu visiem mīlētājiem un pēc mīlestības izslāpušajiem.”

Koncertprogrammā “Siltā gaismā” Jānis Šipkēvics apvienojis dziesmas, kas, pēc viņa domām, atspoguļo mīlestības temperatūras plašo diapazonu - no Raiņa “Meitenes ar ledus acīm” līdz karstai kvēlei paša sacerētajās dziesmās. Jaunā lasījumā stīgu kvarteta, klavieru un balsu salikumā izskanēs būtiskākās lappuses no Shipsea daiļrades - “Taviem ceļiem”, “Mežaparks” u.c., kā arī jaunākā albuma “Apgaismo mani” dziesmas “Tavi viļņi”, “Pie upes”, “Dunka” un “Siltā gaismā”. Programmā ietvertas arī skaistākās melodijas, ko savulaik radījuši Imants Kalniņš, Keita Buša, Pīters Geibriels u.c.

Šonedēļ izdota arī Shipsea dziesmas “Taviem ceļiem” video versija no augusta beigās notikušajiem trīs Jāņa Šipkēvica jubilejas koncertiem “Shipsea. Apgaimo mani”.

Izklaide

“Te ne tas ir – mans pirmais albums. 50 gadu vecumā,” ar šādu ierakstu sociālajos tīklos pagājušajā nedēļā pārsteidza Miks Niedra, uzreiz piebilstot, ka straumēšanas servisos albums tiks publicēts, kad būs pabeigts tā vāciņa dizains, jo pašreizējais esot tikai paša veidots uzmetums, par pamatu ņemot Tabitas Praškelēvičas uzņemto fotoattēlu. Taču vietnē Bandcamp gan šis darbs jau ir atrodams un noklausāms.