volejbols

1.jun 2014
Pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Aleksandrs Solovejs izcīnījuši uzvaru Krievijā notiekošā Anapas "Open" turnīra finālā. Tajā Latvijas duets trīs setu cīņā pārspēja ar pirmo numuru izlikto Krievijas pāri Konstantīnu Semjonovu un Vjačeslavu Krasilņikovu - 2:1 (21:16, 24:26, 15:13).
30.apr 2014
Grand Slam pludmales volejbola turnīrā Šanhajā kvalifikācijas barjera par augstu bija abiem Latvijas duetiem, bet savstarpējā cīņā pārāks izrādījās Mārtiņš Pļaviņš ar Aleksandru Soloveju. Šodien pamatturnīrā cīņas uzsāks Jānis Šmēdiņš ar Aleksandru Samoilovu.
23.apr 2014
Ar divām uzvarām jauno pludmales volejbola sezonu izdevies iesākt Mārtiņam Pļaviņam un Aleksandram Solovejam, kuri šorīt „Fuzhou Open” pamatturnīra pirmajā apakšgrupas spēlē ar 2:0 pieveica Šveices duetu Sebastianu Ševeljē un Alekseju Pravdžiču, bet otrajā mačā sarūpēja pārsteigumu, apspēlējot arī ASV spēcīgāko pāri Dalhauzeru un Rozentālu - 2:1.
7.apr 2014
Latvijas volejbola čempionāta finālsērijas ceturtajā mačā ar 3:1 uzvarēja "RTU/Robežsardze", tādējādi nodrošinot uzvaru arī visā sērijā. Savukārt pagājušās sezonas uzvarētāja "Biolars/Jelgava" bija spiesta samierināties ar otro vietu.
7.okt 2013
Pludmales volejbolists Mārtiņš Pļaviņš jaunajā sezonā plāno spēlēt kopā ar vienu no Latvijas klasiskā volejbola izlases līderiem Hermanu Egleskalnu. Abi ir vienojušies, ka nākamo vasaras sezonu uzsāks vienā komandā.
6.sep 2013
Strauji tuvojas Latvijas čempionāta pludmales volejbolā finālposms, kas notiks no 13. līdz 15.septembrim Pludmales sporta centrā "Brazīlija". Sacensībās grasās piedalīties arī pasaules ranga līderi Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.
16.jun 2013
Notikusi pasaules čempionāta pludmales volejbolā grupu izloze. Sacensībās, kas no 1. līdz 7.jūlijam notiks Polijas pilsētā Stare Jablonki, piedalīsies arī četri Latvijas pāri, no kuriem divi ielozēti vienā grupā.
15.jun 2013
FIVB "Grand Slam" posmā Nīdrelandes pilsētā Hāgā sestdien Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 2:0 apspēlēja Austrijas pāris Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, iekļūstot pusfinālā.
15.jun 2013
Šodien FIVB "Grand Slam" posmā Hāgā (Nīderlande) ceturtdaļfinālu sasniedza Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kuri trijos setos pārspēja Vācijas duetu Dolingeru un Vindšeifu.
28.jan 2013
Joprojām neuzvarēti Turcijas ziemas čempionātā pludmales volejbolā ir Mārtiņš Pļaviņš un viņa turku pārinieks Murats Giginoglu. Aizvadītajā nedēļas nogalē abu pārstāvētā „Halkbank” komanda tikusi pie vēl piecām uzvarām, turnīra tabulā vēl vairāk nostabilizējoties līderpozīcijās.
10.dec 2012
Savu ziemas pludmales volejbola sezonu veiksmīgi turpina Mārtiņš Pļaviņš, kurš duetā ar Muratu Giginoglu aizvadītajā nedēļas nogalē ticis vēl pie pieciem panākumiem Turcijas ziemas čempionātā, turnīru turpinot bez zaudējumiem.
7.sep 2012
Francijas volejbolisti par saviem nodomiem šodienas mačā lika noprast jau ar pirmajām minūtēm, uzvarot četras izspēles pēc kārtas. Lai arī Raimona Vildes vadītajai komandai izdevās panākt izlīdzinājumu, seta turpinājumā mūsu apakšgrupas favorītes pārākums šaubas neradīja, un franči pirmo partiju uzvarēja ar 25:18.
29.aug 2012
43 gadu vecumā aizsaulē aizgājis Krievijas sieviešu volejbola izlases galvenais treneris Sergejs Ovčiņņikovs, informējis Krievijas Volejbola federācijas ģenerālsekretārs Aleksandrs Jaremenko.
26.aug 2012
Mārtiņš Pļaviņš duetā ar Krievijas pludmales volejbolistu Juriju Bogatovu izcīnījuši uzvaru Krievijas kausa izcīņā, kas vienlaicīgi bija arī Austrumeiropas Zonālās asociācijas (EEVZA) noslēdzošais posms.
18.aug 2012
Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš Polijā (Stare Jablonki) notiekošajā FIVB "Grand Slam" šodien izcīnīja kārtējo uzvaru, sasniedzot turnīra ceturtdaļfinālu.
16.aug 2012
Stare Jablonki (Polija) ceturtdien startēja sezonas noslēdzošā "Grand Slam" posma vīriešu sacensību pamatturnīrs. Abu Latvijas duetu savstarpējā mačā uzvaru svinēja Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, kuri Aleksandru Samoilovu un Ruslanu Sorokinu uzveica divos setos – 21:18, 21:15.
10.aug 2012
Pludmales volejbolā, kas Latvijai dāvāja pirmo medaļu Londonas olimpiskajās spēlēs, būtu nepieciešams piešķirt naudu jaunajiem sportistiem, aģentūrai LETA atzina Latvijas Volejbola federācijas (LVF) prezidents Almers Ludviks un sportisti Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš.
2.aug 2012
Kad vakar Aleksandram Samoilovam pajautāja, kas vajadzīgs Pļaviņam un Šmēdiņam, lai uzvarētu nīderlandiešu, viņš bija lakonisks: vajadzīgs brīnums... Šodien tas piepildījās, un kā pēc mača atzina Mārtiņš - olimpiāde brīnumiem ir īstā vieta!
2.aug 2012
Pateicoties Brazīlijas dueta Kerutī un Rego uzvarai divos setos pār spēcīgāko Itālijas pāri Nikolai un Lupo, noskaidrojies, ka Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins Londonas Olimpiādē spēlēs 1/8 finālā bez papildus mačiem.
2.aug 2012
Lielisku sniegumu Londonas olimpiskajās spēlēs pludmales volejbola sacensībās turpina rādīt Latvijas duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Šodien mūsējie izcīnīja trešo uzvaru tikpat spēlēs, divos setos ar 21:14 un 21:18 apspēlējot Nīderlandes duetu Nummerdoru un Šuilu, triumfējot arī E grupā.