Samoilovs un Šmēdiņš Hāgā spēlēs pusfinālā

FIVB "Grand Slam" posmā Nīdrelandes pilsētā Hāgā sestdien Latvijas pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš ceturtdaļfināla spēlē ar rezultātu 2:0 apspēlēja Austrijas pāris Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu, iekļūstot pusfinālā.

Hāgā notiekošā "Grand Slam" grupu turnīrā Samoilovs un Šmēdiņš uzveica poļus Gžegožu Fijaleku un Mariušu Prudelu (7.), brazīliešus Vitoru Felipi un Evandro Gonsalvesu (23.), kā arī Filipu Gabatūleru un Jonasu Veingartu (26.) no Šveices. Pirmā vita grupā ļāva automātiski kvalificēties labāko 16 duetu pulkam.

Astotdaļfinālā Latvijas duetam pirmo reizi nācās aizvadīt trīs setus - ar 13. numuru izliktos vāciešus Sebastianu Dolingeru un Stefanu Vindšeifu izdevās pieveikt ar 2:1 (21:19, 19:21, 15:12).

Ceturtdaļfinālā Samoilovam un Šmēdiņam pretī stājās Austrijas pāris Klemenss Doplers un Aleksandrs Horsts, kuri bija izsēti ar 18. numuru. Pirmajā setā mūsu duets uzvarēja ar 21:19, bet otrajā panākums izdevās pārliecinošāks (21:17), un otro "Grand Slam" pēc kārtas Samoilovs un Šmēdiņš spēlēs vismaz pusfinālā.

Tajā pretinieki būs Hūbera/Seidla 922., Austrija0 un Kadziolas/Šalankievica (11., Polija) dueļa uzvarētāji. Spēles sākums 18:00.

Andrejs Siliņš autors 2013-06-15 12:56

Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs

Pasaules kausa tūre 2013

Samoilovs/J.Šmēdiņš iekļūst ceturtdaļfinālā (102)

T.Šmēdiņš/Sorokins cīnās vareni, taču zaudē un izstājas (9)

Samoilovs/J.Šmēdiņš uzvar arī poļus un iekļūst "Top 16" (18)

Sorokins/T.Šmēdiņš trijos setos uzveic brazīliešus un norvēģus (16)

Pļaviņam un Pēdam Hāgā trešais zaudējums trīs spēlēs (25)

Pļaviņš/Pēda ar zaudējumu sāk turnīru Hāgā (9)

Pļaviņš un Šmēdiņš izcīna 3. vietu Pasaules kausa finālposmā

Šmēdiņš: ''Grūtajam darbam ziemā jau redzami pirmie rezultāti'' (4)

Samoilovs un Šmēdiņš apbalvošanas ceremonijā Argentīnā (2)

Šmēdiņš un Samoilovs iekļūst "Grand Slam" finālā (5)

Pļaviņš: "Nospēlējām cienīgi" (5)

Abi pārējie Latvijas dueti dalību turnīrā jau noslēguši - Ruslans Sorokins un Toms Šmēdiņš Hāgā ierindojās 17. vietā, bet Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Pēda, grupu turnīru noslēdzot bez uzvarām, ieņēma 25. vietu.