“Google Maps” ir pievienojis funkciju, kas ļauj skenēt ekrānuzņēmumus tālrunī un saglabāt visas atrastās atrašanās vietas, balstoties uz “Google Gemini” neironu tīklu, raksta “limon.postimees.ee”.
Lai samazinātu viedtālruņa kaitīgo ietekmi uz jūsu redzi, ir jāmaina tikai daži iestatījumi, kas pēc noklusējuma ir iebūvēti Android un iPhone tālruņos, raksta unian.net.
Parasti viedtālruņa akumulators labi darbojas vismaz 2-3 gadus - tomēr tikai tādā gadījumā, ja ievērosiet norādījumus par tā pareizu uzlādi. Ar to, kā saudzēt viedtālruņa akumulatoru un kādi triki jāņem vērā, dalās unian.net.
Visiem Ķīnas viedtālruņu īpašniekiem vai Ķīnas sociālo tīklu lietotājiem jāzina, ka Ķīnai ir zināmi visi viņu dati, tostarp paroles, norādīja Ukrainas kiberdrošības speciālists Vitālijs Jakuševs. Eksperta paziņojumu publicēja telekanāls "Ukraina 365".
Ārste Debora Lī atklāja, ka pētījums apstiprināja zarnu vēža riska palielināšanos tiem pacientiem, kuri naktīs aktīvi lieto viedtālruņus. Par to raksta The Mirror.
Pērnā gada nogalē Kuldīgas slimnīcas Reanimācijas un anestezioloģijas nodaļa (RAN) saņēma dāvinājumu no SIA "Latvijas Mobilais Telefons" (LMT) - viedtālruni pacientu saziņai ar tuviniekiem, informē SIA "Kuldīgas slimnīca" sabiedrisko attiecību speciāliste Signeta Lapiņa.
Šodien viedtālrunis jau kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu un tas vairs nav tikai saziņas līdzeklis, bet to izmantojam arī darbam, izklaidei un citiem mērķiem. Portāls "Brightside" apkopojis dažādus trikus, kurus atklājuši un izmanto viedtālruņu lietotāji.
Latvijā 20% aptaujāto vecāku interesējās par jauniešu dienas gaitām internetā, liecina programmas "Skolēna digitālais IQ 2019" aptauja par jauniešu un ģimenes digitālās komunikācijas paradumiem.
Mūsdienās, kad tehnoloģijas ir aizpildījušas mūsu brīvo laiku, cilvēkiem ir daudz nevajadzīgu lietu, kas novērš uzmanību un nepārtraukti nodarbina mūsu prātu. No tā cieš mūsu veselība - paaugstinās stresa līmenis, zaudējam koncentrēšanās spējas un radošumu, kļūstam atkarīgi no tehnoloģijām. "Huffpost" ir apkopojis piecus iemeslus, kāpēc mūsdienu tehnoloģiju pārblīvētajā vidē mums ir pat nepieciešams ļauties garlaicībai.
Dienvidkorejas elektronikas kompānija "Samsung" ceturtdien paziņoja, ka septembrī tirgū laidīs salokāmo viedtālruni, neskatoties uz tirdzniecības strīdu starp Dienvidkoreju un Japānu.
Mobilie telefoni kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu un, šķiet, ka to piedāvātās iespējas tikai paplašinās. Lai atšķirtos no citiem, piedāvājam 4 radošas idejas tavam tālrunim.
Viedtālruņa akumulators vienmēr ir pilnībā jāizlādē pirms katras uzlādes un telefonu nevajadzētu atstāt pie lādētāja visu nakti – mēs visi esam dzirdējuši šos un citus padomus, ko parasti iesaka saistībā ar tālruņa uzlādi. Taču kas no tā visa ir patiesība un kas ir tikai mīts? Piecus plaši izplatītus mītus par telefona uzlādi izskaidro Huawei.
Katrs otrais jeb 53% Latvijas iedzīvotāju lieto tiešraides video saturu viedtālrunī, bet katrs piektais - planšetdatorā, liecina aptaujas dati, informē BITES vadītājs Kaspars Buls.
Izlaidumi, ceļojumi, festivāli, ballītes un pārgājieni - vasarā netrūkst skaistu mirkļu, kurus nevēlamies palaist garām vai aizmirst. Lai skaisti iemūžinātu savus piedzīvojumus un dalītos tajos ar draugiem un ģimeni, ir vērts padomāt par viedtālruņa papildināšanu ar dažādiem aksesuāriem, tā pārvēršot telefonu par visnotaļ cienījamu foto ierīci.
Ja esi nolēmis šogad savu viedtālruni lietot nevis mazāk, bet gan produktīvāk, tev noderēs dažādas darbam, atpūtai un neparedzētiem gadījumiem radītas aplikācijas. "Samsung" apkopojis tās lietotnes, kas pērn iekarojušas lietotāju atzinību un kurām viedtālrunī noteikti būtu jābūt arī 2018. gadā.
Uzņēmuma "Huawei" jaunākais flagmanis - "Huawei Mate 10 Pro", kas pirmais piedāvā izmantot mākslīgā intelekta sniegtās iespējas plašākai sabiedrībai, saņēmis tehnoloģiju portāla "Android Authority" novērtējumu kā "Labākais 2017. gada Android tālrunis", kā arī tehnoloģiju portālā "Android Headlines" tika novērtēts kā "2017. gada tālrunis ar noturīgāko bateriju".