Teniss

29.sep 2009
Ar uzvaru Taizemes pilsētas Bangkokas ATP tenisa turnīru šodien iesācis Latvijas tenisa līderis Ernests Gulbis. Neskatoties uz nesekmīgo mača sākumu, Ernests ar 7:6(7), 6:2 pieveica labāko Indijas tenisistu Somdevu Devarmanu un 2. kārtā tiksies ar galveno favorītu Žo-Vilfrīdu Tsongu.
29.sep 2009
Šodien ap pusdienlaiku pirmo spēli Bangkokas ATP turnīrā aizvadīs Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis, kurš tiksies ar Indijas pirmo raketi Somdevu Devarmanu. Uzvaras gadījumā Gulbim otrajā kārtā pretī stāsies pagājušā gada čempions Žo-Vilfrīds Tsonga.
28.sep 2009
Jaunākajā WTA tenisa rangā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova savu vietu uzlabojusi par divām pozīcijām, sasniedzot pasaules 81. raketes godu. Šī vieta jau atkal ir Sevastovas labākais sasniegums karjerā.
26.sep 2009
Notikusi Taizemes pilsētas Bangkokas ATP turnīra pamatsacensību izloze, kura lēmusi, ka Ernesta Gulbja pirmais pretinieks būs šī brīža labākais Indijas tenisists Somdevs Devarmans (ATP 131.). Šī mača uzvarētājs 2. kārtā tiksies ar turnīra galveno favorītu un pērnā gada čempionu Žo-Vilfrīdu Tsongu.
24.sep 2009
Šorīt 2. kārtas maču Seulas (Dienvidkoreja) WTA „International” tenisa turnīrā aizvadīs Latvijas sportiste Anastasija Sevastova. Viņas pretiniece būs ar 7. numuru izliktā krieviete Vera Duševina, kura WTA rangā atrodas 33 pozīcijas augstāk.
23.sep 2009
Šodien Šveicē notikušajā Deivisa kausa izlozē nolemts, ka Latvijas pretinieki Eiropas Āfrikas zonas pirmajā grupā vispirms būs Ukrainas tenisisti. Šī cīņa notiks Ukrainā nākamā gada martā.
22.sep 2009
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šorīt spējusi pārvarēt Korejas pilsētas Seulas WTA „International” sacensību pirmo kārtu. Divos setos 19 gadus vecā liepājniece ar 6:2, 7:5 pārspēja Francijas pārstāvi Matildi Johansoni un ieguva 30 reitinga punktus.
21.sep 2009
Publicēts jaunākais WTA tenisa rangs, kurā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova pakāpusies par 12 pozīcijām sasniedzot jaunu rekordvietu – 83. Šo kāpumu Anastasijai nodrošināja pagājušajā nedēļā sasniegtais Guangžu WTA turnīra ceturtdaļfināls.
20.sep 2009
Tenisa centrā ''Lielupe'' šodien noslēdzās Deivisa kausa Eiropas - Āfrikas zonas 2. grupas mačs starp Latviju un Slovēniju. Latvijai izšķirošo uzvaru guva Andis Juška, kurš trīs setos pieveica Blažu Kavčiču, izcīnot mūsējiem 3:2 uzvaru.
18.sep 2009
Deivisa kausa Eiropas - Āfrikas zonas 2. grupas mača starp Latviju un Slovēniju rezultāts pēc piektdienas vienspēlēm ir 1:1. Otrajā vienspēlē, atspēlējoties no 0:2, Ernests Gulbis piecos setos pārspēja Luku Gregorču, kuram izšķirošajā setā bija breika pārsvars.
18.sep 2009
Deivisa kausa izcīņas Eiropas - Āfrikas zonas otrās grupas izšķirošajā mačā starp Latvijas un Slovēnijas komandām pirmajā cīņā Lielupē šodien Andis Juška piekāpās Gregam Zemļam 1:6, 1:6, 4:6.
18.sep 2009
Guangžu WTA ''International'' turnīrs Latvijas labākajai tenisistei Anastasija Sevastovai beidzies ar zaudējumu ceturtdaļfinālā Itālijas tenisistei Albertai Brianti – 4:6, 2:6.
17.sep 2009
Latvijas labākā tenisiste Anastasija Sevastova pirmo reizi iekļuvusi WTA ceturtdaļfinālā, šodien Guangžu (Ķīna) WTA ''International'' sērijas vienspēļu turnīra otrajā kārtā trīs setos ar 3:6, 6:3, 6:1 pārspējot turnīra pirmo raketi Anabelu Medinu Garigesu no Spānijas.
15.sep 2009
Divas nedēļas tenisa līdzjutēju uzmanība bija pievērsta ASV atklātajam čempionātam, bet jau šonedēļ (no 18. līdz 20. septembrim) gaidāmas Deivisa kausa cīņas.
15.sep 2009
Negaidīti par ''US Open'' vīriešu vienspēļu turnīra uzvarētāju kļuvis argentīnietis Huans Martins Del Potro, kurš finālā piecu setu drāmā ar 3:6, 7:6(5), 4:6, 7:6(4), 6:2 pieveica pēdējo piecu gadu čempionu Rodžeru Federeru. Del Potro tas ir pirmais ''Grand Slam'' tituls.
4.sep 2009
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien piedzīvoja zaudējumu „US Open” sieviešu vienspēļu turnīra 2. kārtas mačā, ar 4:6, 2:6 zaudējot WTA ranga 6. raketei un šī turnīra 2004. gada čempionei Svetlanai Kuzņecovai. WTA rangā Latvijas sportiste nopelnījusi 100 reitinga punktus.
2.sep 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šonakt nespēja pārvarēt „US Open” vīriešu vienspēļu turnīra pirmo kārtu, trīs setu spēlē zaudējot ATP ranga vicelīderim Endijam Marejam – 5:7, 3:6, 5:7. Lai arī zaudēts tika trijos setos, tomēr Gulbja parādītais sniegums iepriecināja.
1.sep 2009
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien guvusi pirmo panākumu "Grand Slam" sērijas turnīru mačos. "US Open" turnīra pirmās kārtas spēlē 19 gadus vecā liepājniece ar 6:3, 7:5 pārspēja taizemieti Tamarini Tanasugarnu, bet nākamo spēli aizvadīs pret Svetlanu Kuzņecovu no Krievijas.
1.sep 2009
„US Open” vīriešu vienspēļu turnīra otrajā spēļu dienā kā noslēdzošā spēle centrālajā „Arthur Ashe” kortā izvēlēta starp ATP ranga vicelīderi Endiju Mareju un latvieti Ernestu Gulbi. Gulbja cerības uzvarēt šajā spēlē tiek vērtētas kā ļoti niecīgas, bet kā būs realitātē redzēsim jau nākamajā naktī – spēles sākums ap pusčetriem pēc Latvijas laika.
4.aug 2009
Apritējis jau gads, kopš Ernestam Gulbim nav izdevies vienā ATP vienspēļu turnīrā uzvarēt divos mačos pēc kārtas.