Teniss

19.jan 2010
Parādot ļoti bālu sniegumu un pieļaujot vairāk nekā 70 nepiespiestās kļūdas, dalību šī gada „Australian Open” beidzis Latvijas tenisists Ernests Gulbis. Triju setu spēlē viņš ar 3:6, 6:7(5), 1:6 piekāpās turnīra 30. numuram, argentīnietim Huanam Monako.
18.jan 2010
Noslēgusies “Australian Open” pirmā spēļu diena. Lietus dēļ izdevās izspēlēt tikai mazāko daļu no paredzētajām spēlēm, bet galvenie favorīti to izdarījuši bez sevišķām problēmām – ne Rafaels Nadals, ne Endijs Marejs un Endijs Rodiks 1. kārtā nezaudēja ne seta. Tikmēr Ernests Gulbis spēlēs rīt ap 7:00 no rīta.
18.jan 2010
Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova šodien ar zaudējumu debitējusi „Australian Open” sieviešu vienspēļu turnīra pamatsacensībās. Nespējot uzvarēt lielāko daļu geimu pie pašas serves, 19 gadus vecā liepājniece ar 2:6, 4:6 piekāpās divkārtējai šī turnīra junioru čempionei, krievietei Anastasijai Pavļučenkovai.
7.jan 2010
Ar zaudējumu pret ATP ranga līderi Rodžeru Federeru dalību Dohas ATP tenisa turnīrā beidzis latvietis Ernests Gulbis. Ceturtdaļfināla mačā Šveices sportists bija pārāks tikai sīvā triju setu spēlē – 6:2, 4:6, 6:4. Turnīrā Gulbis nopelnīja 45 reitinga punktus un 30 090 ASV dolāru prēmiju.
18.nov 2009
Joprojām turpina neveikties Latvijas tenisistam Denisam Pavlovam. Šodien Meksikas pilsētas Kankunas „Challenger” tenisa vienspēļu turnīra 1. kārtā viņš nespēja pabeigt mācu pret vācieti Marku Zīberu, izstājoties pie rezultāta 6:3, 0:3.
8.nov 2009
Tenisists Andrea Agasi, kuram nācies taisnoties par savu vaļsirdību, memuāros aprakstot metamfetamīna lietošanu, ir lūdzis saviem kritiķiem mazliet līdzjūtības.
2.nov 2009
Jaunākajā ATP tenisa rangā labākais no latviešiem Ernests Gulbis pakāpies astoņas vietas augstāk, ieņemot 92. pozīciju. Tikmēr Andim Juškam un Denisam Pavlovam samērā lieli kritumi, jo nākas zaudēt pērn iegūtos punktus.
30.okt 2009
Sanktpēterburgas ATP tenisa turnīra ceturtdaļfinālā šodien zaudējumu cietis Latvijas tenisists Ernests Gulbis, kurš divu setu mačā ar 6:7(8), 4:6 piekāpās Argentīnas pārstāvim Orasio Sebaljosam. Tā kā Ernests turnīra laikā paziņoja, ka pēc Sanktpēterburgas vairs nespēlēs, tad šī spēle viņam bija pēdējā šajā sezonā ATP tūrē.
28.okt 2009
Sanktpēterburgas ATP tenisa turnīra vienspēļu ceturtdaļfinālu šodien sasniedzis Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis, kuram divu setu cīņā izdevās pieveikt turnīrā ar 4. numuru izlikto francūzi Žeremī Šardī – 7:6(7), 6:3. Ceturtdaļfināla pretinieks Gulbim vēl nav zināms.
24.okt 2009
Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis uzzinājis savu pirmo pretinieku Sanktpēterburgas ATP 250 turnīrā. Par to kļuvis vācietis Florians Majers, kurš pasaules rangā ieņem 67. vietu.
24.okt 2009
Šis rudens jau ir 42., kad viņi ir laulāts pāris. Mūsdienās daudziem tas nez kādēļ šķiet kaut kas neticams, citiem liekas brīnums, ka iespējams tik ilgi vienam otru paciest, pieciest, izprast un piedot.
18.okt 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis Sanktpēterburgas ATP ''World Tour 250'’vienspēļu turnīru sācis ar panākumu, svētdien pirmajā kārtā ar rezultātu 6:3, 7:6 (3) apspēlējot Vācijas pārstāvi Florianu Maijeru.
12.okt 2009
Latvijas tenisistam Ernestam Gulbim Šanhajas ATP „Masters Series” tenisa turnīrs noslēdzies jau pēc pirmās kārtas cīņas. Divos setos ar 6:7(3), 3:6 viņš piekāpās itālietim Fabio Fonīni, turnīru noslēdzot bez reitinga punktu iegūšanas.
12.okt 2009
Tenisa centra "Lielupe" valdes priekšsēdētāja Mārīte Miķelsone cer, ka valdība tomēr nolems arī no nākamā gada budžeta turpināt finansēt tenisa centra rekonstrukciju.
12.okt 2009
Pateicoties sekmīgam startam pagājušajā nedēļā Tokijā, Latvijas labākais tenisists Ernests Gulbis šodien publicētajā jaunājā ATP vienspēļu rangā ticis augšup par 18 vietām un tagad atrodas 80.vietā. Pirmo vietu nemainīgi saglabā šveicietis Rodžers Federers.
8.okt 2009
Pēc 14 mēnešu pārtraukuma Latvijas tenisistam Ernestam Gulbim beidzot izdevies pārvarēt ATP tenisa turnīru pamatsacensību 2. kārtu. Tokijas turnīra 2. kārtas spēlē viņš ar 6:3, 4:1 atradās vadībā pret argentīnieti Huanu Monako, kad pretinieks nolēma no cīņas izstāties.
7.okt 2009
"Sezonai tuvojas beigas, bet vismaz tagad esmu sācis spēlēt cerētajā līmenī. Pat, ja vēl nāksies vairākkārt zaudēt, smagi strādāšu sezonu starplaikā, lai gūtu panākumus 2010. gadā," pēc ATP Tokijas turnīrā uzvarētā mača pār čehu Radeku Štepaneku atzina Ernests Gulbis.
7.okt 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien ar drošu uzvaru uzsācis Japānas pilsētas Tokijas ATP pamatturnīru. Pirmās kārtas cīņā viņam ar 6:4, 6:4 izdevās apspēlēt ATP ranga 16. numuru un šī brīža labāko Čehijas tenisistu Radeku Štepaneku.
4.okt 2009
Latvijas tenisists Ernests Gulbis šodien smagā spēlē nodrošinājis vietu Tokijas ATP Tour 500 pamatsacensībās. Ar 6:7(3), 6:3, 6:4 viņam izdevās uzveikt vācieti Dominiku Mefertu. Latvieša pirmais pretinieks pamatturnīrā būs čehs Radeks Štepaneks (ATP 17.)
1.okt 2009
Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis šodien nespēja sarūpēt pārsteigumu Bangkokas ATP tenisa turnīrā. Dramatiskā triju setu spēlē viņš ar 7:6(3), 6:7(4), 6:7(2) piekāpās turnīra galvenajam favorītam un pērnā gada čempionam Žo Vilfrīdam Tsongam (Francija).