NHL

18.jun 2013
Nacionālās hokeja līgas finālsērijs trešajā spēlē uzvaru svinējusi Bostonas „Bruins”, kura ar 2:0 pieveica Čikāgas „Blackhawks” un izvirzījās vadībā sērijā ar 2:1. Kaspars Daugaviņš šajā sev ne pārāk veiksmīgajā spēlē izcēlās ar divām soda minūtēm un vienu metienu pa vārtiem.
17.jun 2013
Latvijas hokeja valstsvienības un Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" uzbrucējs Miks Indrašis saņēmis uzaicinājumu piedalīties Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Vankūveras "Canucks" ikgadējā jauno hokeja talantu treniņnometnē, ziņo portāls TVNET.
16.jun 2013
Nacionālās hokeja līgas finālsērijā pirmo uzvaru guvusi Bostonas „Bruins”, kura papildlaikā ar 2:1 pieveikusi Čikāgas „Blackhawks”.
8.jun 2013
Ar pārliecinošu uzvaru sērijā (4:0) NHL finālā iekļuvusi Bostonas „Bruins”, kura šonakt ar 1:0 atstāja sausā Pitsburgas „Penguins”. „Bruins” sastāvā bija atgriezies Kaspars Daugaviņš, kurš otrajā periodā arī trāpīja pa vārtu stabiņu
7.jun 2013
Latviešu hokejista Kaspara Daugaviņa izredzes doties laukumā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) pusfinālsērijas ceturtajā spēlē ir ievērojami palielinājušās, sarunā ar portālu Sportacentrs.com atklāja pats hokejists.
6.jun 2013
Latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētās Nacionālās Hokeja līgas (NHL) komandas Bostonas "Bruins" uzbrucējs Gregorijs Kempbels Austrumu konferences finālsērijas trešajā spēlē salauzis kāju un šosezon vairs nespēlēs.
6.jun 2013
Ja kādam pēc pirmajām divām„Penguins” un „Bruins” spēlēm bija ienācis prātā, ka šeit liela intriga vairs nav gaidāma, tad viņš smagi kļūdījās. Šonakt „Bruins” bija nepieciešamas veselas 95 spēles laika minūtes, lai otrajā pagarinājumā ar 2:1 svinētu uzvaru pār viesiem no Pitsburgas.
4.jun 2013
Bostonas „Bruins” NHL Austrumu konferences finālsērijā ar 6:1 sagrāvusi Pitsburgas „Penguins”. Šī un iepriekšējā uzvara viesos ļauj „Bruins” doties uz sērijas trešo spēli Bostonā ar pārsvaru 2:0.
3.jun 2013
NHL izslēgšanas spēlēs savu otro uzvaru sērijā pret Losandželosas „Kings” izcīnījusi Čikāgas „Blackhawks”, kura pirmo spēles 30 minūšu laikā iemeta četras ripas Džonatana Kvika vārtos, kopā uzvarot ar 4:2. Šī uzvara „Blackhawks” arī ļāvusi sērijā panākt rezultātu 2:0.
1.jun 2013
Šonakt Pitsburgā un Čikāgā tiks ievadītas NHL konferenču finālcīņas, kurās spēkosies pēdējo visas pēdējo četru sezonu Stenlija kausa ieguvējas – „Kings”, „Blackhawks”, „Bruins” un „Penguins”.
22.mai 2013
Bostonas „Bruins” NHL izslēgšanas spēļu turnīrā sērijā pret Ņujorkas „Rangers” izcīnījusi jau savu trešo uzvaru, šonakt ar 2:1 izcīnot panākumu viesos. Uzvaras vārtus trīsarpus minūtes pirms spēles beigām guva Daniels Paijē, kurš to izdarīja pēc tam, kad ripa bija atsitusies pret vārtsarga Henrika Lundkvista ķiveri.
20.mai 2013
Nacionālās hokeja līgas izslēgšanas spēlēs savu otro uzvaru sērijā pret Ņujorkas „Rangers” izcīnījusi Bostonas „Bruins”, kura šonakt izrādījās pārāka par ņujorkiešiem ar 5:2. Savukārt Otavas „Senators” pamatlaika pēdējā minūtē izlīdzināja rezultātu pret „Penguins” un vēlāk, otrajā pagarinājumā, arī izrāva uzvaru ar 2:1.
17.mai 2013
Nacionālās hokeja līgas izslēgšanas spēlēs uzvaru izcīnījusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins”, kura papildlaikā ar 3:2 uzvarēja Ņujorkas „Rangers”. Daugaviņš šajā mačā palika rezervē, bet uzvaras vārtus guva Breds Maršāns.
14.mai 2013
Šonakt tika aizvadītas NHL play-off pirmās kārtas pēdējās spēles. Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins” vēl 50. minūtē atradās iedzinējos ar 1:4, taču spēja rezultātu izlīdzināt un pagarinājumā ar 5:4 pieveikt „Maple Leafs”.
10.mai 2013
Nacionālās hokeja līgas izslēgšanas spēļu otrajā kārtā iekļuvušas Čikāgas „Blackhawks” un Otavas „Senators” vienības, kuras no cīņas par Stenlija kausu ar sagrāvēm izslēdza attiecīgi „Wild” (5:1) un „Canadiens” (6:1) komandas.
2.mai 2013
Šonakt Stenlija kausa izcīņas pirmo spēli aizvadīja latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins”, kas visnotaļ vieglā cīņā ar pārliecinošo 4:1 pārspēja Toronto „Maple Leafs” hokejistus.
29.apr 2013
Ar zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulāro čempionātu noslēgusi Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Bostonas „Bruins” komanda, kas savā laukumā ar 2:4 piekāpās bijušajai latvieša komandai Otavas „Senators”. Daugaviņš pret savu bijušo komandu guva pirmo rezultativitātes punktu „Bruins” sastāvā.
25.apr 2013
Jaunais latviešu hokejists Roberts Lipsbergs šodien publicētajā Nacionālās Hokeja līgas (NHL) 2013. gada oficiālajā drafta pretendentu sarakstā noslīdējis par 24 vietām un šobrīd Ziemeļamerikā spēlējošo vidū ieņem 85. vietu.
13.apr 2013
Nacionālās hokeja līgas kluba Bufalo "Sabres" uzbrucējs Stīvs Ots pazīstams kā ass spēlētājs un labs provocētājs.
12.apr 2013
Nacionālas Hokeja līgas (NHL) čempionāta spēlē aizvadītajā naktī zaudējumu piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētais Bostonas "Bruins", kas savā laukumā ar 1:2 atzina Ņujorkas "Islanders" pārākumu.