NASA inženieris ieteicis veidu, kā atkausēt automašīnas vējstiklu tikai dažu sekunžu laikā - tās ir tikai četras ļoti ātras darbības, raksta mirror.co.uk.
ASV Nacionālā Aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) piektdien nosūtījusi zondi uz metāliem bagāto asteroīdu Psīhi, kas varētu būt nelielas planētas atliekas vai, iespējams, pavisam jauna, zinātnei nezināma veida debesu ķermenis.
Citplanētieši jau ir kā klišeja - mazi, pelēki (vai zaļi) vīriņi ar lielām galvām, melnām acīm un spīdīgu kostīmu brauc ar lielu, šķīvja formas kuģi uz Zemi nolaupīt cilvēkus.
Satriecošais zvaigznes Eta Carinae sprādziens, iespējams, ir dramatiskākais astronomiskais notikums, kādu cilvēce jebkad ir pieredzējusi, vēsta unian.net.
Nacionālā aeronautikas un kosmosa administrācija jeb NASA, izmantojot īpaši spēcīgu kosmosa teleskopu "Hubble", kosmosā atklājusi jaunu, milzīgu melno caurumu, vēsta "Daily Star".
Iespējams, ka mūsu planētu laiku pa laikam patiešām apmeklē kādas citas civilizācijas pārstāvji, bet tikpat labi var būt, ka Zemes atmosfērā notiek reti un neparasti procesi, līdz kuru izskaidrojumam mūsdienu zinātne vēl nav tikusi. Nepieciešams vairāk datu, tiem jābūt precīzākiem, tādēļ vajadzīgas arī labi kalibrētas novērošanas ierīces. Tāds secinājums izriet no Neidentificēto lidojošo objektu (NLO) izpētei veltītās ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa administrācijas (“NASA”) ekspertu sēdes, ko pirmo reizi internetā bija iespējams vērot ikvienam.
Ukrainas galvaspilsētā Kijivā trešdienas vakarā nogāzās ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) kosmosa satelīts, paziņoja Kijivas pilsētas kara administrācijas vadītājs Serhijs Popko.
ASV Nacionālā Aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) līdz nākamā gada beigām plāno nosūtīt lidojumā gar Mēnesi kosmosa kuģi ar četriem astronautiem, tai skaitā vienu sievieti.
NASA ir atjauninājusi Zemes satelītkarti NASA Worldview. 17.decembrī uzņemtajos attēlos redzams, ka gandrīz visa Ukrainas teritorija ir bez elektrības.
ASV Nacionālā Aeronautikas un kosmosa pārvalde (NASA) veiksmīgi turpina projektu, kura mērķis ir amerikāņu astronautus pēc vairāk nekā 50 gadu pārtraukuma atkal nogādāt uz Mēness. Šim nolūkam desmitiem miljardi dolāru ieguldīti misijā Artemis, kuras pirmā lielā fāze veiksmīgi noslēdzās svētdienas vakarā, kad uz Zemes atgriezās kosmosa kuģis Orion, kas kādu laiku bija pavadījis Mēness orbītā. Šajā kapsulā atradās vien ar sensoriem aprīkoti manekeni, un pēc visu lidojuma datu analīzes tiks izlemts, vai nākamajā lidojumā, kas ieplānots 2024. gadā (tad gan vēl nosēšanās uz Zemes dabiskā pavadoņa nenotiks) iespējams sūtīt cilvēkus.
ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) bezpilota kosmosa kuģis "Orion" svētdien sekmīgi piezemējies Klusajā okeānā, pabeidzot Mēness misiju "Artemis I".
ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldes (NASA) misijas "Artemis I" bezpilota kosmosa kuģis "Orion" pirmdien veiksmīgi sasniedzis Mēnesi, palidojot tam garām 130 kilometru attālumā.