Masu mediji

Vakar, 21:46
Biežākais mediju ētikas kodeksa pārkāpums, ko savos atzinumos konstatējusi Latvijas Mediju ētikas padome (LMĒP), bijis godprātības principa neievērošana, liecina LMĒP pārskats par mediju ētikas kodeksa piemērošanas praksi, izskatot piecu gadu laikā saņemtās sūdzības.
20.feb
Valdība otrdien atbalstīja Kultūras ministrijas (KM) virzītos Ministru kabineta noteikumus, kas ar 5,7 miljoniem eiro paredz sekmēt Latvijas mediju digitālo transformāciju un darbības pielāgošanu mūsdienu mediju patēriņa tendencēm digitālajā vidē, aģentūru LETA informēja KM pārstāve.
5.jūl 2011
Šodien Ministru kabinetā apstiprināts Aizsardzības ministrijas sagatavotais likumprojekts „Par ārkārtējo situāciju un izņēmuma stāvokli” un sagatavotie grozījumi Nacionālās drošības likumā, Civilās aizsardzības likumā, Veterinārmedicīnas likumā un Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā.
17.dec 2010
Kultūras ministres Sarmītes Ēlertes (Vienotība) darbakārtībā ir jautājumi, kas ne tikai tieši saistīti ar kultūras nozari. Viņa uzņēmusies iniciatīvu par integrācijas un mediju regulācijas jautājumiem.
22.okt 2010
Latvija ievērojami nokritusies starptautiskās preses un vārda brīvības organizācijas Reportieri bez robežām izveidotajā ikgadējā preses brīvības reitingā. Šogad reitingā Latvija ieņem 30. vietu, no pagājušā gada zaudējot 17 pozīciju. Savukārt divu gadu laikā Latvija preses brīvības reitingā nokritusies no 7. vietas uz 30. vietu.
13.jūl 2010
Lai arī Saeima formāli ir izpildījusi daļu no Valsts prezidenta Valda Zatlera otrreizējajai caurlūkošanai nodotajiem grozījumiem Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā, nozare joprojām paliek nesakārtota. Latvijas Raidorganizāciju apvienības (LRA) izpilddirektore Gunta Līdaka uzsver, ka jau drīzumā atkal ar jaunu sparu atsāksies diskusijas par sabiedrisko un komerctelevīziju nākotni.
16.jun 2010
Neziņa, ko šodien Saeimas deputāti iebalsos Elektronisko mediju likumā, māc vietējo komerctelevīziju prātus. Izdabāšana Eiropas direktīvām un vietējo politiķu vēlmēm noteikt visu televīziju (TV) raidījumu saturu tikai valsts valodā rada satraukumu komerctelevīzijām – kur rast līdzekļus, lai varētu dublēt iepirkto un tiešraižu produkciju.