Futbols

7.jūl 2014
SMScredit.lv Virslīgas 20.kārtas noslēdzošajā spēlē Daugavpils "Daugava" ar 3:2 uzvarēja "Jūrmalu". Vārtus Daugavpils komandas labā guva Vladimirs Volkovs, Jevgēņijs Kosmačovs un Kiris Ševeļovs.
4.jūl 2014
Dāmas un kungi, lielais futbols atgriežas - Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā šovakar piedāvā divas lieliskas izrādes, septiņos vakarā (19.00) savā starpā tiksies Francijas un Vācijas izlases, bet vienapdsmitos (23.00) mājiniekiem būs jārāda sava labāka spēle pret stabilo Kolumbijas izlasi.
4.jūl 2014
Pieklājīgi aizvadījusi pirmās 25 minūtes, UEFA Eiropas līgas pirmās kvalifikācijas kārtas pirmajā spēlē smagu zaudējumu piedzīvoja "Jelgava", kas izbraukumā ar 0:4 atzina pazīstamā Norvēģijas kluba Tronheimas "Rosenborg" pārākumu. Atbildes spēle pēc nedēļas notiks Jelgavā.
4.jūl 2014
Ātrslidotājs Haralds Silovs vasaru pavada, uzkrājot sev enerģiju ziemā gaidāmajām sacensībām. Šobrīd sportistam no aktīvās treniņu ikdienas ir nedaudz iespējas atpūsties, ko Silovs arī labprāt izmanto.
3.jūl 2014
Pasaules čempionātā futbolā otrdienas vēlā vakarā noskaidrojās pēdējais ceturtdaļfinālists, un par to kļuva Beļģijas izlase. Tagad čempionātā ir divas brīvdienas, bet jau rīt tiks aizvadīti pirmie divi ceturtdaļfināli. Priekšsacīkstēs un astotdaļfinālos bija varoņi un antivaroņi, bija daudz interesantu notikumu, rekordu un faktu.
3.jūl 2014
Šovakar Eiropas kampaņu sāks trīs Latvijas futbola klubi – UEFA Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtas pirmās spēles viesos aizvadīs „Jelgava”, Daugavpils „Daugava” un Rīgas „Daugava”. Nopietnākais pretinieks jelgavniekiem, kam 20:00 jāsāk mačs pret norvēģu „Rosenborg”. Rīdziniekiem 21:45 jāuzsāk spēle pret skotu „Aberdeen”, bet daugavpiliešiem 21:00 viesošanās Fēru salās pie „Vikingur”.
2.jūl 2014
ASV izlase vakar piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret Beļģijas izlasi, vārtus ielaižot vien papildlaikā. Fantastisku spēli amerikāņu vārtos demonstrēja vārtsargs Tims Hovards, pa kura vārtiem tika izdarīti 27 sitieni. Pēc spēles vārtsargs saņēma neviltotu cieņu pat no pretinieku komandas spēlētājiem.
1.jūl 2014
Šovakar Pasaules kausa finālturnīrā pēdējās divas astotdaļfināla spēles. Vācu speciālista Otomāra Hicfelda vadītā Šveices izlase centīsies ierobežot Argentīnas zvaigzni Lionelu Mesi, bet vakara otrā mačā Beļģijas izlasei pretī stāsies organizētā ASV komanda.
1.jūl 2014
Pasaules kausa izcīņā tiks aizvadītas abas atlikušās astotdaļfināla spēles. Līdz šim dueļu favorītēm klājies diezgan smagi, tomēr visu sešu grupu uzvarētājas spēja iekļūt ceturtdaļfinālā. Vai G grupas uzvarētāja Argentīna un H grupas uzvarētāja Beļģija spēs turpināt tradīciju? Argentīna un Šveice tiksies plkst. 19:00 pēc Latvijas laika, bet Beļģija un ASV cīkstēsies plkst. 23:00.
1.jūl 2014
Kamerūnas Futbola federācija savā mājaslapā paziņoja, ka tā ir instruējusi Ētikas komiteju sīkāk izmeklēt masu medijos parādījušās baumas par to, ka Kamerūnas izlases spēles Pasaules kausa izcīņā varētu būt sarunātas. Īpaša aizdomu ēna esot pār Kamerūnas zaudējumu Horvātijai (0:4) grupu turnīra otrajā kārtā.
30.jun 2014
Šovakar Pasaules kausa izcīņā gaidāmas divas lieliskas futbola izrādes, pulksten 19.00 Francija centīsies apturēt Nigērijas izlasi, bet pulksten 23.00 Alžīrijai būs iespēja pret Vāciju.
30.jun 2014
Šovakar Pasaules kausa izcīņā futbolā, kas risinās Brazīlijā, norisināsies divi nākamie astotdaļfināla dueļi - 19:00 Francija tiksies ar Nigēriju, savukārt vēlajā spēlē 23:00 Vācija eksaminēs Alžīriju.
30.jun 2014
Pirmo reizi Pasaules kausa vēsturē ceturtdaļfinālā spēlēs Kostarikas futbolisti, kas naktī uz pirmdienu astotdaļfināla mačā spēlēja neizšķirti 1:1 pret Grieķiju, bet pēcspēles sitienu sērijā izrādījās nedaudz veiksmīgāka - 5:3.
29.jun 2014
Kamēr gandrīz visā Latvijā līst lietus, Brazīlijā turpinās lielākais sporta forums – Pasaules Kausa finālturnīrs futbolā. Pulksten 19.00 laukumā dosies Nīderlandes un Meksikas izlases, bet pulksten 23.00 savā starpā uzvarētāju noskaidros Kostarika un Grieķija.
29.jun 2014
Šīs dienas pirmajā SMScredit.lv Virslīgas spēlē Latvijas čempione "Ventspils" beidzot pārtrauca bezuzvaru sēriju (tā bija sasniegusi sešus mačus) un ar 6:1 sagrāva pastarīti "Jūrmalu". Jūrmalnieki labi cīnījās 1. puslaikā, pelnīti to noslēdzot neizšķirti 1:1, taču pēc pārtraukuma apstājās, ļaujot sevi sasist. Uzvarētāju labā pa diviem vārtiem Ndujem Muječi un Kasparam Svārupam.
28.jun 2014
Pasaules kausā Brazīlijā sākas izšķirošās cīņas, jeb astotdaļfināli. Septiņos (19.00) laukumā tiksies Brazīlijas un Čīles izlases, bet vakara otrā mačā Kolumbijas un Urugvajas vienības.
27.jun 2014
Brazīlijas izlases treniņspēles laikā uzbrucējs Freds jokojot atdarinājis Urugvajas futbola izlases spēlētāja Luisa Suaresa kodienu, Viņš sagrābis sava komandas biedra roku un mēģinājis iekost.
27.jun 2014
Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā ir uzņēmis apgriezienus, un tas nozīmē ievērojamu rosību arī zooloģiskajos dārzos, dabas parkos un citviet, kur sastopami dzīvnieki. Kopš 2008. gadā par pasaules mēroga slavenību kļuva futbola spēļu prognozētājs astoņkājis Pauls, modes lieta ir uzticēt maču iznākumus pareģot dzīvniekiem. Iespējams, ka arī šis turnīrs atklās kādu jaunu orākulu – bruņrupuci, ziloni, pandu, ēzeli, kamieli, pingvīnu vai pat akvārija zivtiņu.
27.jun 2014
Pēc Pasaules kausa finālturnīra H apakšgrupas pēdējās spēļu kārtas mača starp Krieviju un Alžīriju (1:1) savas domas izteica komandu treneri un spēlētāji.