U19 izlase pret Austriju pēdējā minūtē ielaiž un zaudē vērtīgu punktu

© Sportacentrs.com

Latvijas U19 futbola izlase šodien Jūrmalā uzsāka Eiropas čempionāta atlases turnīru. Visu spēli mūsējiem izdevās lieliski aizsargāties, tomēr pašā pēdējā mača minūtē austrieši izrāva uzvaru – 0:1.

Pirmā reālā iespēja atklāt mača rezultātu radās Latvijai jau 10. minūtē, kad pēc austriešu aizsarga Gluhakoviča rupjās kļūdas Sergejs Vasiļjevs izgāja viens pret vienu pret Austrijas vārtsargu, tomēr BFC ''Daugavpils'' uzbrucējam neizdevās raidīt bumbu vārtu tīklā. 17. minūtē spāņu tiesnesis piešķīra ļoti apšaubāmu 11 metru soda sitienu uz Latvijas vārtiem, tomēr austriešiem arī neizdevās atklāt rezultātu – pendeli lieliskā stilā izdevās atvairīt Vladislavam Kurakinam. Pēc nerealizētā vienpadsmit metru soda sitiena Austrija vairāk sāka kontrolēt bumbu, tomēr nevienu bīstamu momenta viņiem neizdevās izveidot, un pirmais puslaiks noslēdzās ar rezultātu 0:0.

64. minūtē viesi bija ļoti tuvu vārtu guvumam - pēc stūra austriešu spēlētājs bumbu raidīja pa vārtu pārliktni. Otrā puslaika otrajā pusē Latvija iesēdās vēl dziļāk aizsardzībā un Austrija sāka veidot vēl bīstamākus uzbrukumus. Taču, pateicoties lieliskajai vārtsarga spēlē, mazliet veiksmei, labajai spēlei aizsardzībā, mūsējiem izdevās nosargāt savus vārtus neskartus līdz pamatlaika beigām. Taču kompensācijas laika 3. minūtē uz maiņu nākošais Kvasins guva vārtus kārtējā austriešu uzbrukumā un Latvija piedzīvoja ļoti sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 0:1.

Nākamo maču Latvijas U19 izlase aizvadīs jau pēc divām dienām pret Vāciju, kas ir pašreizējie šī vecuma čempioni un šīs dienas pirmajā spēlē ar 6:0 sagrāva Kazahstānas vienaudžus. Lai turpinātu cerēt uz iekļūšanu nākamajā turnīra fāzē, Latvijas U19 izlasei būs jāpaveic brīnums – jāizcīna vismaz neizšķirts pret vāciešiem.

Visus mačus Jūrmalā un Jelgavā varēs vērot arī Sportacentrs.com tiešraidēs.

Latvija - Austrija 0:1 (Kvasins 93')

Latvijas U19 izlases sastāvs: Kurakins, Koļesovs, Bezuščonoks, Černomordijs, Jēkabsons, Tumanovs, Krušatins(Juhnevičs 66'), Kārkliņš, Jurkovskis, Dubrovskis(Cigaņiks 66'), Vasiļjevs(Kupčs 78')