Futbols

26.jun 2014
Šodien Pasaules kausa izcīņas finālturnīra E grupas noslēdzošajā spēlē Francijas izlase, gandrīz visu 2. puslaiku spēlējot vairākumā, nespēja uzveikt Ekvadoru - 0:0. Francijai gan tāpat 1. vieta grupā, kamēr Ekvadorai turnīrs beidzies.
26.jun 2014
Pasaules kausa E grupas pēdējā kārtā Šveice, pateicoties Džerdana Šačiri trīs gūtajiem vārtiem, ar 3:0 pieveica Hondurasu. Tā kā grupas otrajā mačā Ekvadora cīnījās 0:0 ar Franciju, Šveice ar iegūtajiem sešiem punktiem ieņēma otro vietu un kvalificējās 1/8 finālam. Tajā gan priekšā stāv pamatīgs pārbaudījums - Argentīna.
25.jun 2014
Brīnumainā kārtā Pasaules kausa izcīņas 1/8 finālā iekļuva Grieķija, kas 74. minūtē šķietami izlaida tik nepieciešamo uzvaru, taču kompensācijas laika trešajā minūtē tomēr izrāva trīs punktus pret Kotdivuāru - 2:1. Uzvaras vārtus no 11 metru atzīmes guva Jorgoss Samarass, kurš pats arī nopelnīja pendeli. Grieķija astotdaļfinālā spēlēs pirmoreiz vēsturē un tiksies ar D grupas uzvarētāju Kostariku. Vēl pirms pēdējās kārtas grupas pastarīte Grieķija ieņēma pēdējo vietu.
23.jun 2014
Pasaules kausa B grupas mačā tikās Spānija un Austrālija - komandas, kuras jau pirms pēdējās kārtas bija zaudējušas cerības tikt 1/8 finālā. Iepriekšējā Pasaules kausa uzvarētāja Spānija šajā turnīrā piedzīvoja pamatīgu fiasko, taču pirms došanās mājās prata nedaudz uzlabot noskaņojumu, uzvarot ar 3:0. Uzvaras vārti izlases visu laiku rezultatīvākajam futbolistam Davidam Viljam, kurš šodien noslēdza savu karjeru valstsvienībā.
23.jun 2014
Pasaules kausa izcīņā sāksies grupu turnīra pēdējā kārta. Vispirms plkst. 19:00 pēc Latvijas laika norisināsies spēles B grupā, kurā jau ir zināmas abas astotdaļfinālistes – Nīderlande un Čīle savstarpējā duelī sadalīs pirmo vietu un potenciālo iespēju izvairīties no mājinieces Brazīlijas. Pašai Brazīlijai gan vēl jāsper pēdējais solis pretī izslēgšanas spēlēm – cīņas A grupā norisināsies plkst. 23:00.
23.jun 2014
Ukrainas televīzijas komentētājs sajūsminās par Krievijas futbola izlases zaudētajiem vārtiem pret Beļģijas izlasi
23.jun 2014
ASV izlase kompensācijas laika piektajā minūtē izlaida no rokām uzvaru pār Portugāli, kad neizšķirtu nesošos vārtus guva Silvestrs Varela. Spēles gala rezultāts (2:2) saglabā abām izlasēm izredzes iekļūt astotdaļfinālā, tiesa, daudz labākā situācijā ir ASV.
22.jun 2014
Kad notiek pasaules vai Eiropas čempionāts futbolā, tad pie TV ekrāniem kā pielipuši visdažādāko profesiju un vecumu vīri (un dažkārt arī sievas) – futbols vieno! Protams, visiem ir savi favorīti, visiem – savas prognozes par iespējamajiem čempioniem.
20.jun 2014
Pasaules kauss futbolā joprojām tupinās un kamēr Latvijās līst, tikmēr planētas spēcīgākie futbolsiti turpina mūs priecēt ar lieliskām spēlēm. Septiņos vakarā pragmatiskie itāļi stāsies pretī Kostarikas izlasei, desmitos vakarā gaidāms interesants mačs starp Šveici un Franciju, bet vienos naktī divu pastarīšu duelis – Hondurasa pret Ekvadoru.
20.jun 2014
2010. gada Pasaules kausa pusfināliste Urugvaja sīvā cīņā uzvarēja Angliju (2:1) un krietni uzlaboja savas cerības uz izkļūšanu no grupas. Abus vārtus guva komandas uzbrukuma līderis Luiss Svaress, kuram tā bija pirmā spēle pec atgriešanās no savainojuma. Anglijai tā bija otra neveiksme divās spēlēs, taču vēl nav zaudējuši izredzes uz otro vietu grupā.
19.jun 2014
Ar Brazīlijas un Horvātijas izlašu spēli ceturtdien vēlu vakarā sākās kārtējais Pasaules kausa izcīņas finālturnīrs futbolā – sacensības, kas notiek reizi četros gados un popularitātes ziņā atpaliek vien no vasaras olimpiskajām spēlēm. 32 izlašu futbolisti, kuri piedalās finālturnīrā, jau nedēļām dzīvo gaisotnē, kas ir «kaujas apstākļiem pietuvināta», un atkarībā no treneru štāba izpratnes par disciplīnu spiesti samierināties ar dažādiem ierobežojumiem.
19.jun 2014
Pasaules kauss futbolā šodien piedāvā trīs aizraujošas izrādes, septiņos vakarā laukumā dosies Kolumbija un Kotdivuāra, desmitos Urugvaja un Anglija, bet vienos naktī par pirmo uzvaru cīnīsies Japānas un Grieķijas izlases.
19.jun 2014
Pasaules kausa izcīņas D grupā ļoti svarīga spēle notiks starp Angliju un Urugvaju, kuras pirmajā kārtā zaudēja attiecīgi Itālijai (1:2) un Kostarikai (1:3). Ja abas vienības vēlas savu likteni izšķirt pašas, nevis visu atstāt konkurentu rokās, šovakar ne viena, ne otra zaudēt vairs nedrīkstēs atļauties. Mača sākums Sanpaulu plkst. 22:00 pēc Latvijas laika.
19.jun 2014
Horvātijas izlases pussargs Ivans Rakitičs pēc vakar gūtās Pasaules kausa uzvaras pār Kamerūnu (4:0) uzskatīja, ka viņa izlasei bijis pa spēkam gūt vēl vismaz trīs vārtus, bet Kamerūnas treneris par sakāves iemeslu norādīja palikšanu mazākumā.
19.jun 2014
Pasaules kausa A grupas mačā Horvātija, lielāko mača daļu pavadot vairākumā, ar 4:0 sagrāva Kamerūnu. Divi precīzi sitieni Mario Mandžukičam, bet horvāti ar trim punktiem saglabā izredzes iekļūt 1/8 finālā. Kamerūnai šis bija otrais zaudējums, kas šajā gadījumā nozīmē, ka jau tagad ir skaidrs, ka kamerūniešiem pēc grupu turnīra pēdējā mača čempionāts būs beidzies.
18.jun 2014
Pasaules kausa izcīņa Brazīlijā turpinās, un šovakar savā starpā tiksies Nīderlande – Austrālija, kā arī Spānija – Čīle. Vienos naktī savu pirmo uzvaru turnīrā centīsies izcīnīt Horvātijas izlase, kurai pretī stāsies Kamerūna.
18.jun 2014
SMScredit.lv futbola Virslīgā šodien tiks aizvadītas četras spēles - "Ventspils" centīsies saglabāt līderpozīcijas mačā pret savu sīvāko konkurenti "Skonto", bet Jūrmalas "Spartaks" un Rīgas "Daugava" noskaidros spēku samērus tabulas vidusdaļā.
18.jun 2014
Ar neizšķirtu starp Krievijas un Dienvidkorejas izlasēm (1:1) noslēgusies Pasaules kausa grupu turnīra pirmā kārta. Abu komandu labā izcēlās uz maiņu izgājušie uzbrucēji Kinho Lī un Aleksandrs Keržakovs, kurš 74. minūtē izcēlās tikai sešas minūtes pēc Lī vārtiem un tikai trīs minūtes pēc paša iziešanas laukumā. Dienvidkorejas gūtajos vārtos rupju kļūdu pieļāva krievu vārtsargs Igors Akinfejevs.
18.jun 2014
Šovakar ar Brazīlijas un Meksikas spēli sākās Pasaules kausa grupu turnīra 2. kārta. Abām komandām bija daudz iespēju, jo īpaši Brazīlijas rindās šajā izceļoties izceļoties Neimāram, taču lielisks Meksikas vārtos bija Giljermo Očoja, kurš bieži glāba savu komandu no vārtu zaudējumu, tostarp arī mača beigās - 0:0. Brazīlijai un Meksikai pēc diviem mačiem ir pa četriem punktiem.