Simona Andersone / Autori

29.nov 2023
Ļoti daudzas sievietes cieš no saspringtas iegurņa muskulatūras, kam ne vienmēr pamatā ir pārmērīga fiziskā slodze. Pētījumi liecina, ka tieši stresa dēļ sievietēm bieži vien rodas saspringumi tieši iegurņa rajonā.
21.nov 2023
Menopauze - pārsvarā par šo sievietes sāk domāt pēc 40 vai pat 50 gadiem. Jo cilvēka psiholoģija tā uzbūvēta, kamēr jūtamies labi,dzīvojam uz “pilnu klapi, neko sev neliedzot, un tad, kad parādās pirmās fiziskās sūdzības, tad,protams, sākam to risināt.
31.okt 2023
Sievietes, uzsākot treniņu procesu, reti kā mērķi liek stingras rokas. Rokas daudzām liekas “mazsvarīgas”, tāpat kā krūšu muskuļi. 
29.sep 2023
Piecus gadus esmu strādājusi tieši sporta zāle kā privātā un grupu trenere. Un interesantākais, ko es novēroju. Kad atnāk kāda jauna kliente trenēties un es jautāju: “Kāds ir tavs mērķis?”, 90% atbild - dibens un prese.
13.sep 2023
Somatikas prakses maina mūsu muskuļu sistēmu - caur nervu sistēmu. Somatika ļauj cilvēkam izmantot smadzenes un ķermeni, lai pārvarētu stresu, traumas, sasprindzinājumu, kā arī novecošanas negatīvo ietekmi.
12.aug 2023
“Dibens ir sievietes rota”- tas nav fakts, bet tā daudzi domā. Es personīgi uzskatu, ka sievietes galvenā rota ir sievietes enerģija un mirdzums acīs, bet fiziskais arī nav mazsvarīgs. Vai sievietei ir 18 vai 50 gadi - mēs visas vēlamies patikt sev un justies iekārojamas un sievišķīgas.
1.jūl 2023
Vai tu bieži aizdomājies par savu stāju? Cik reizes pēdējā gada laikā tu esi apstājusies pie spoguļa un pavērojusi, kā tu stāvi, kā jūtas tavi pleci un cik taisna ir tava stāja? Šajā rakstā es pastāstīšu, kādēļ ir svarīgi pievērst uzmanību stājai gan no veselības, gan psihoemocionālā viedokļa. 
28.jun 2023
Esmu strādājusi kā trenere ar klientēm sievietēm jau 7 gadus, un esmu apkopojusi interesantus un nestandarta secinājumus par tievēšanas procesu. Savā ziņā viss ir ļoti vienkārši, ja mūsu organisms ir puslīdz harmonijā. Jo viens ļoti svarīgs aspekts ir tava mentālā pasaule, kas arī ietekmē tavu izskatu un pat aprises. Tavu ķermeni var ietekmēt ļoti daudz faktori, par kuriem vairāk pastāstīšu šajā rakstā.
18.mai 2023
Man šķiet, ka vairumam cilvēku, kas ar sportu ir uz jūs, ir radies maldīgs priekšstats par spēka treniņiem, kardio un svara nomešanu. Kad pie manis, treneres, vēršas pēc palīdzības klientes, kas vēlas nomest svaru, man katru reizi nākas atkārtoti stāstīt šo informāciju kā Tēvreizi, ko tūdaļ pastāstīšu arī jums, jo man šķiet šis ir jāzina, kā dzīves pamati katram, kurš vēlas ne tikai labi izskatīties, bet arī justies.
23.apr 2023
Man šķiet, ka motivācijas tēma ir pārrunāta no visām iespējamām šķautnēm jau tik daudzos avotos, tomēr tā vēl aizvien daudziem ir ļoti aktuāla. Arī es, kā trenere, bieži saņemu jautājumus - kur es iegūstu un “ņemu” motivāciju, kā palikt motivētam utt.
23.mar 2023
Ar pārēšanos vai nekontrolējamu kāri pēc našķiem mūsdienās saskaras teju katra trešā sieviete un arī ļoti daudzi vīrieši. Speciālisti to sauc par emocionālo ēšanu. Par to runā un meklē risinājumus gan uztura speciālisti, gan psihologi.
7.mar 2023
Ja es tev pajautātu, vai tu pirms sava ikmēneša cikla jūties citādāk nekā pārējo mēnesi, droši vien vairums sieviešu atbildētu apstiprinoši. Un es tev pastāstīšu – kāpēc?