Diāna Gulbe / Autori

24.apr 2023
Smaržām ir milzīga nozīme mūsu dzīvē. Atcerieties, kāds šoks daudziem no mums bija ožas zudums korona vīrusa laikā – bez smaržām un smakām dzīve it kā zaudēja krāsu, tā bija kļuvusi melnbalta.
17.apr 2023
Krēmu bundžiņas, matu ieveidošanas līdzekļi, dekoratīvā kosmētika – visas šīs jaukās lietiņas tagad vairs nav domātas tikai sieviešu izklaidēm vien.
11.apr 2023
Jau vairāk nekā desmit gadus medicīnas tūrisms ir viens no nozīmīgākajiem Latvijas ekonomikas sektoriem. Daudzās lielajās klīnikās ir speciālas nodaļas ārvalstnieku ārstēšanai, un 2012. gadā tika izveidots Latvijas veselības tūrisma klasteris — vadošās privātās un valsts klīnikas apvienojās, lai piedāvātu kvalitatīvus medicīnas pakalpojumus ārvalstu pacientiem.
6.apr 2023
Mēs dzīvojam bodipozitīvisma laikmetā, bet cilvēki joprojām tiecas notievēt. Pavasarī notikušajās pasaules modes nedēļās tika fiksēts krass plus size modeļu skaita samazinājums – pirms gada apaļīgākas meitenes piedalījās praktiski visās skatēs.
3.apr 2023
Jau ne pirmo sezonu galvenā matu modes tendence ir nevērība un nepiespiestība. Galvenā prasība – frizūra nedrīkst būt pārāk “uztaisīta”, friziera centieni nedrīkst būt pamanāmi. Modē dabiskums – maksimāls vieglums un bezrūpība, nekādas izsmalcinātības un patosa.
30.mar 2023
Fotogrāfiju retuša ir dzimusi reizē ar pašu fotogrāfiju – 19. gadsimta 40. gados. Cilvēkiem vienmēr ir patikuši uzlaboti, pat glaimojoši attēli, un fotogrāfi labprāt izdabā klientu vēlmēm. Sākumā retuša bija roku darbs, process, kas prasīja daudz laika un spēka.
28.mar 2023
Sapnis par mūžīgo jaunību ir tikpat vecs, cik pati cilvēce. Pēdējā laikā pasaule ir aizrāvusies ar biohakinga ideju – organisma “uzlaušanu” jeb bioloģiskām manipulācijām, kuru mērķis ir piebremzēt novecošanu, atveseļoties un atjaunoties.
20.mar 2023
Manikīra meistaru vārdi reti kad ir plašākai publikai zināmi. Gandrīz vienīgais izņēmums ir Losandželosas korejiete Sodžina O, kuru mūsdienās dēvē par galveno sensāciju nagu dizaina pasaulē.