\\Autori

Anete Ošleja

Vakar, 8:45
Arvien biežāk sociājos medijos var dzirdēt un redzēt, kā cilvēki mājās gatavo dažādus skaistumkopšanas un higiēnas produktus, kurus ierasti iegādājamies veikalos. Pastāv neskaitāmas "pareizās" receptes, tikai kā izvēlēties īsto?
 
14.mai
Pirms pārtikas produktu iegādāšanās vai lietošanas mēs mēdzam pārbaudīt tā derīguma termiņu, lai pārliecinātos, ka ēdiens ir svaigs un labs. Tomēr ir neskaitāmas mājsaimniecības un skaistumkopšanas lietas, kurām arī ir derīguma termiņš, taču par tām neaizdomājamies. Lietojot preces, kurām ir beidzies derīguma termiņš, tās var negatīvi ietekmēt gan veselību, gan apkārtējo vidi. Izlasi un noskaidro, kurām deviņām precēm ir jāpievērš lielāka uzmanība!
 
12.mai
Lai siltajā laikā izvairītos no organisma dehidrācijas, nepieciešams dienas laikā uzņemt daudz šķirduma. Citronūdens būs ne tikai garšīgs slāpju veldzētājs, bet sniegs organismam arī daudz laba. Dietalogi ir apkopojuši sešus iemeslus, kāpēc ikdienā ikvienam vajadzētu dzert citronūdeni! 
 
10.mai
Čaklākie dārza darbu veicēji jau ir iesējuši tomātu sēklas un drīzumā stādīs tomātu stādus siltumnīcās. Tomēr vēl nav par vēlu iesēt sēklas, lai vasarā varētu baudīt gardus tomātus no paša dārziņa. Izmēģini jaunu sēšanas metodi!
 
10.mai
Beidzot tā diena ir klāt! Veroties laukā pa logu spoži spīd saule, meteorologu prognozes liecina, ka tik tiešām iestāsies vasarīgs siltums. Vēsmas no aukstā un drēgnā pavasara ir aizgājušas!
 
10.mai
Kā visvieglāk sadedzināt kalorijas? Guļot! Labs miegs ir būtisks, lai organisms ne tikai atpūstos, bet arī atgūtu enerģiju un sadedzinātu kalorijas. Pieaugušiem cilvēkiem nepieciešams gulēt vismaz septiņas stundas. Pētījumi ir pierādījuši, ka, jo vairāk laika tiek pavadīts guļot, jo vairāk kaloriju tiek sadedzināts.
 
5.mai
Pagājušajā nedēļā, 28. aprīlī, Rīgā notika traģisks ugunsgrēks. Rīgas centrā kādā nelegālā hostelī izcēlās ugunsgrēks, kurā dzīvību zaudēja astoņi cilvēki. Par šo notikumu ir dzirdējis ikkatrs un lielākajai daļai ir savs viedoklis par notikušo. Esmu vairākkārt dzirdējusi vienu un to pašu - "kā tas varēja nonākt tik tālu, ja par to zināja vairākas instances".
 
29.apr
4. maija svētki tuvojas. Sāc gatavoties tiem laikus un pagatavo savai ģimenei šajos svētkos gardas brokastis - mini pankūku kūciņu valsts karoga krāsās!
 
27.apr
Straujiem soļiem tuvojas Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena jeb kā tautā mēdz saukt „Baltā galdauta svētki”. Šogad svētkus līdzīgi kā pērn aizvadīsim mazā cilvēku lokā. Tāpēc, lai svētkus padarītu īpašus, izveido skaistus galda vai sienas dekorus, tematiskos baltos un karmīnsarkanos toņos. Tas būs pavisam vienkārši un ātri!
 
27.apr
Laikā, kad sāk plaukt ziedi, mēdz tikpat strauji parādīties arī sezonālā alerģija. Asarojošas acis, aizlikts deguns, nieze - tie ir tikai daži no simptomiem, ar kuriem saskaras sezonālās alerģijas "slimnieki". Lai samazinātu alerģijas simptomus, nav nepieciešams obligāti ķerties klāt pie medikamentiem. Ja arī Jūs piemeklē sezonālā alerģija, tad izmēģiniet šos piecus pārtikas produktus un, iespējams, tiksiet vaļā no nepatīkamajiem simptomiem!
 
23.apr
Vakar, 22. aprīlī, Igaunijas debesīs bija vērojami neparasti mākoņi. Ar fotogrāfijām un video sociālajos medijos dalījās Igauņu meteorologs.
 
23.apr
Dabas vērotājs Vilis Bukšs sociālajā medijā "Twitter" atklāja, ka šodien, Jurģu dienā, ir jāvēro laiks, lai uzzinātu, kādi laika apstākļi gaidāmi nākotnē.
 
21.apr
Internetā bieži vien var izlasīt dažādus padomus, kuri vēsta par veselīgu dzīvesveidu. Nereti šie padomi var šķist visai muļķīgi vai absurdi, tomēr lasot kādu efektu tie var sniegt, mēs mēģinam eksperimentēt. Tāpēc vērtē kritiski, kas ir rakstīts internetā. Šeit apkopoti 8 populārākie padomi, kas patiesībā neveicinās labu veselību, tāpēc iegaumē tos un izskaud tos no savas ikdienas!
 
19.apr
Strādājot vai mācoties no mājām, visbiežāk lielākajai daļa gan uz galda, gan atvilknēs valda "radošais haoss". Parūpējies par savu darba vai mācību vietu, jo sakārtota vide palīdzēs labāk koncentrēties uz paveicamo darbu. Tāpēc pagatavo rakstāmpiederumu organizatoru, kas ne tikai būs lielisks palīgs, kur atrast visu vajadzīgo, bet arī būs gaumīgs interjera priekšmets. Šajā organizatorā vari ievietot jebko, ko vēlies, ne tikai rakstāmpiederumus!
 
14.apr
Brīdī, kad prātā ienāk doma, ka vēlamies ar kaut ko panašķēties, nereti pirmais, ko gribam ir čipsi. Tie ir kraukšķīgi, taukaini un garšīgi. Nav nekāds brīnums, ka sākot ar tiem našķēties, ir viegli apēst veselu paku. Tas ir iemīļots našķis ļoti daudziem cilvēkiem. Bet vai esi padomājis par to, kas notiek ar tavu organismu pēc tam, kad esi apēdis veselu čipsu paku?
 
13.apr
Dienas paliek arvien garākas un siltākas, tāpēc šis ir labākas laiks, lai dotos pie dabas. Tomēr nereti valda sajūta, ka ir vēlme kaut kur doties, bet nezini, kur. Man arī tā ir bijis. 
 
12.apr
Ātri, lēti un dabai draudzīgi, pagatavoti pati savu nagu lakas noņēmēju. Tas tev prasīs vien pāris sekundes un tu atbrīvosies no nevēlamās nagu lakas uz saviem nagiem.
 
6.apr
Lieldienu brīvdienu laikā astoņās Latvijas pilsētās darbu sāka masu vakcinācijas centri.
 
3.apr
Latvijas muzeji joku dienā, 1. aprīli, sociālajos medijos publicēja dažādus amizantus kadrus. Lūk, atskats uz muzeju izveidotajiem jokiem!
 
31.mar
Jau nedēļas beigās gaidāmas Lieldienas. Tāpēc jau laicīgi parūpējies par svētku atmosfēru un izveido pats savus galda dekorus, kas būs ļoti atbilstoši gaidāmajiem svētkiem!
 
31.mar
Kas notiek ar ķermeni brīdi, kad ēdam burkānus? Izrādās, ka burkāns ir viens no vērtīgākajiem sakņaugiem. Burkāni ir bagāti ar antioksidantiem, vitamīniem un pat šķiedrvielām. Tādējādi tā lietošana uzturā dažādos veidos veicina labu veselību. Tāpēc izlasi šos sešus iemeslus, kāpēc ir vērtīgi ikdienā ēst burkānus un ko labu tie sniedz tavai veselībai.
 
27.mar
Brīvdienu vakars, filma un popkorna bļoda klēpī izklausās pēc labas un mierīgas atpūtas pēc steidzīgas nedēļas. Tomēr, kā pagatavot gardu popkornu, ja mājās nav mikroviļņu krāsns?