EKSPERIMENTS: triks, kā tikt vaļā no melnām švīkām uz somas

© unsplash.com

Ticu, ka jebkurai reiz ir gadījies sasmērēt somu, bet no traipiem jeb švīkām ir problemātiski vai pat neiespējami atbrīvoties. Arī man tā pavisam nesen atgadījās. Situāciju tikai sliktāku padarīja tas, ka soma ir gaišas krāsas. Ja tā būtu tumša, tad šīs švīkas, iespējams, nebūtu tik acīmredzamas.

Centos no iegūtajām švīkām atbrīvoties ar ūdeni un ziepēm, bet tas situāciju neuzlaboja.

Lifehacks.lv

Tāpēc meklēju padomus (trikus) internetā.

Jau iepriekš pa ausu galam biju dzirdējusi, ka pret šādām švīkām lieti noder zobu pasta.

Vienā no internetā pieejamajiem video stāstīts, ka, lai atbrīvotos no melnajām svītram uz somas, ir nepieciešama zobu pasta, ūdens, zobu birste un lupatiņa.

Lifehacks.lv

Sākumā nepieciešams uzklāt pavisam nelielu ūdens daudzumu uz netīrās vietas. Pēc tam uz švīkas ir jāuzspiež virsū zobu pasta.

Lifehacks.lv

Tad atliek vien ar zobu birstīti paberzt netīro vietu. Un pašās beigās ar mitru lupatiņu noslaucīt nost zobu pastas paliekas.

Lifehacks.lv

Lifehacks.lv

Secinājumi: Neticami, bet šī metode patiešām nostrādāja! Sākotnēji uz šo triku raudzījos skeptiski, bet, kā redzams fotogrāfijā, tas patiešām nostrādāja. Ja arī jums gadās šādi sasmērēt savu somiņu, tad ķerieties klāt pie zobu pastas!

Eksperiments

Jau pavisam drīz svinēsim visīsāko nakti un visgarāko dienu. Šie svētki nav iedomājam bez garda ķimeņu siera, atspirdzinoša alus kausa un sulīgas gaļas. Lai galdā nenāktos celt vien šīs trīs lietas, iesakām sevi un citus palutināt ar gardiem siera cepumiem!

Svarīgākais