EKSPERIMENTS: kā no salvetes salocīt Ziemassvētku eglīti?

© Lifehacks.lv

Ziemassvētki ir vieni no maniem pašiem, pašiem mīļākajiem svētkiem. Brīdī, kad sākas pirmā advente, sākas "Viens pats mājās", tad viss, mana svētku sajūta ir klāt.

Man patīk gatavoties šiem svētkiem, gaidīt tos un arī pats par sevi saprotams, ka svinēt.

Skaisti klāti galdi, Ziemassvētku eglīte, svecītes, sniegs un dāvanas. Ko gan vēl vairāk varētu vēlēties?

Lai svētku vakarā uzburtu vēl īpašāku atmosfēru, jāpiedomā pie dažādiem dekoriem. Reizēm nepietiks vien ar skaisti izdekorētu eglīti. Brīžiem gribas kaut ko vairāk. Šajās reizēs jāliek lietā radošums un savu pirkstu veiklība.

Šogad nolēmu uz svētkiem iemācīties, kā no salvetes salocīt Ziemassvētku eglīti.

Paņem vienu salveti un noliec uz galda. Salvetei jāstāv tā, lai tās stūris būtu vērsts pret tevi. Un tā locījuma vietai jābūt augšpusē.

Lifehacks.lv

Tagad nepieciešams ņemt vienu salvetes "kārtu" un uzlocīt uz augšu. Svarīgi ir šo salvetes kārtu neuzlocīt pārak augstu. Jāpaliek brīvi redzamai maliņai.

Lifehacks.lv

Pēc tam to pašu atkārto ar visām pārējām salvetes kārtām.

Lifehacks.lv

Kad visas salvetes kārtas ir uzlocītas uz augšu, apgriez salveti otrādāk. Spicajam salvetes stūrim ir jābūt vērstam pretējā virzienā jeb prom no tevis.

Lifehacks.lv

Tad ņem vienu no sānu malām un noloci to tā itkā veidotu lidmašīnu.

Lifehacks.lv

Otru malu pārloci pāri iepriekš nolocītajai malai.

Lifehacks.lv

Apgriez salveti otrādāk.

Lifehacks.lv

Tagad atliek katru salvetes kārtas stūrīti ielocīt uz iekšu. Paveicot šo pēdējo soli, izveidosies eglīte.

Lifehacks.lv

Lifehacks.lv

Secinājumi: Salvetes salocīšana ir pavisam vienkārša. Brīdī, kad roka ir "ievingrināta", tas notiks pavisam ātri un bez liekas aizķeršanās. Šādu eglīšu locīšanā iesaku izmantot salvetes, kuras abpusēji ir vienādā krāsā. Tā, manuprāt, eglīte izskatīsies glītāk.

Eksperiments

Zemesriekstu sviestu var izmantot dažādu ēdienu pagatavošanā. To var pievienot klāt putrām, gatavot saldos ēdienus (cepumos, saldējumā, kūkās u.c.), dažādas mērces un pat pievienot klāt smūtijiem. Veikalos šis sviests mēdz būt visai dārgs, maciņam draudzīgāk būs, ja to pagatavosiet mājās pats!

Svarīgākais