Šovbizness

19.apr 2014
Līdz šim «Riga Fashion Week» laikā notiekošajos pasākumos nekad nav manīts kāds no Reiniku dzimtas pārstāvjiem, taču šoreiz uzņēmējai Santai Kolai piederošajā restorānā «Dārzs» notiekošajā burziņā ieradās dziedātāja Laura Reinika māsa Rūta.
 
14.apr 2014
Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās pašmāju Eirovīzijas fanu kluba rīkotā ballīte, kurā savu daiļradi atrādīja arī konkursante no Austrijas Končita Vursta. Pēc uzstāšanās teju visi apmeklētāji steidzās nobildēties kopā ar bārdaino dāmu.
 
29.jan 2014
Slavenākā un lielākā skaistumkonkursu ziņu portāla un foruma Missology.com pārstāvji janvārī interneta balsojumā par fotogēniskāko sievieti pasaulē atzina latvieti Simonu Kubasovu.
 
22.jan 2014
Slavenais britu dziedātājs Džordž Maikls, kurš pērn paziņoja par aiziešanu no mūzikas, sola nākt klajā ar jaunu albumu, vēsta izklaides ziņu portāls WENN.
 
16.jun 2013
Aizvadītās nedēļas nogalē skaļa, atraktīva un sirsnīga ballīte norisinājās pie Dailes teātra, kur vasaras sezonu atklāja vasaras kafejnīca «Epikūra dārzs».
 
14.jun 2013
Šajā vasaras sezonā Rīgā ir par kādu interesantu izklaides vietu vairāk – Līvu laukumā darbojas vasaras kafejnīca «Rockabilly House», kurā par muzikālo noformējumu lielākoties rūpējas leģendārais rokenrola meistars Pits Andersons.
 
10.jun 2013
Ar pamatīgu burziņu Jūrmalā, Jomas ielā, aizvadītajā nedēļā tika atvērts Kalnozolu ģimenei piederošais grilbārs «Lighthouse».
 
4.jan 2013
Pēc teju četru gadu ilgas kopdzīves vasaras sākumā pašķīrusies savulaik Latvijā populārā dziedātāja Ladybird un viņas mīļotais vīrietis Andrē Biondo. Pēc šķiršanās meitene ilgi nav skumusi un metusies baudīt dzīvi dažādās ballītēs.
 
19.nov 2012
Šogad «Riga Fashion Week» ietvaros savu piecu gadu jubileju svinēja modes zīmols «Salt» jeb stiliste Indra Salceviča. Par viņas firmas zīmi var uzskatīt grupas «PeR» tērpus – mūziķi jubilejas reizē bija ieradušies sveikt gaviļnieci.
 
3.aug 2012
Pateicoties festivālam «Jaunais vilnis» un grupai «Framest», sevi kā perspektīvu stilisti pierādījusi Santa Bindemane.
 
26.jūl 2012
Mākslīgi radušais mīlas stāsts starp šova «OKartes skatuve» bijušajiem dalībniekiem Valteru Osi un Madaru Grēgeri (Madry) beidzies. Šobrīd meitenei ir jauna aizraušanās, taču puisis acīmredzot no savas sirdsdāmas kaunas, jo visiem spēkiem izvairījās nokļūt vienā kadrā ar meiteni, ko pirms īsa brīža aktīvi skūpstīja.
 
24.jūl 2012
Piedzīvojusi triumfa brīdi jauno izpildītāju konkursā «Slavjanskij bazar» Vitebskā, dziedātāja Samanta Tīna uz pašu galveno festivāla notikumu – svinīgo atklāšanas koncertu ar Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko piedalīšanos – netika uzaicināta.
 
20.jūl 2012
Šajā nedēļas nogalē dziedātāja Sabīne Berezina dodas uz Zviedrijas pilsētu Kārlshamnu, kur startēs starptautiskā jauno dziedātāju konkursā «Baltic Song Festival».
 
11.jūl 2012
Piedaloties dažādos komerciālos reklāmas pasākumos, sevi uz skatuves aktīvi mēģina atgriezt pašmāju deju mūzikas dinozaurs Artūrs Duboks ar grupu «A-Eiropa».
 
14.jun 2012
Šonedēļ par sevi atkal runāt lika fotogrāfs Aleksandrs Sokolovs, kurš plašākai apskatei nodeva savu jaunāko veikumu – erotiskas bildes, kas tapušas ar simt gadu vecu fotokameru, turklāt modele ir šova «OKartes skatuve» dalībniece Crystal.
 
12.jun 2012
Pirms nedēļas koncertzālē «Palladium» notikušo grupas «Instrumenti» bezmaksas koncertu varēja apmeklēt visi, kas savos viedtālruņos bija lejupielādējuši bezmaksas aplikāciju «Hope Relay».
 
11.jun 2012
Vērmanes dārzā pirms nedēļas norisinājās pasākums «Maziņš notikums ar lielu sirdi», kura mērķis bija pievērst cilvēku uzmanību audžuģimeņu kustībai Latvijā.
 
7.jun 2012
Pagājušonedēļ tika atzīmēta Pasaules blondīņu diena, taču neviena no »VZ« uzrunātajām Latvijas blondīnēm neatzinās, ka izjūt šo dienu kā svētkus vai iemeslu kaut nelielām svinībām.
 
30.mai 2012
Teju aizēnojot «Parīzes Dievmātes katedrāles» pirmizrādi, uzmanības epicentrā nokļuva dziedātājs Dons, kurš uz laiku atgriezies dzimtenē, lai turpinātu darbu pie sava jaunā albuma.
 
11.mai 2012
Šodien, 11. maijā, risināsies šova «OKartes skatuve» fināls, kurā tiks noskaidrots galvenās lomas tēlotājs mūziklā, par kuru ir zināms krietni mazāk nekā par iespējamo pasaules galu, bet uz kuru jau tiek pilnā sparā tirgotas biļetes.
 
8.mai 2012
Perfekts uzvalks, luksusa spēkrati un «Martini» – tas ir Džeimss Bonds, slepenais aģents un džentlmenis. Taču pamazām šī vērtību skala mainās – turpmāk Džeimss Bonds dzers... alu.
 
23.apr 2012
Pašmāju popmūzikas slavas aprindās sevi ar pirmās oriģināldziesmas «Under The Sun» videoklipu pieteikusi jauna skatuves māksliniece Katy Tindemark, īstajā vārdā Jekaterina Elizabete Tindemarka.