Reģionālie pielikumi

7:50
Iedzīvotāju grupa sākusi parakstu vākšanu pret vēja elektrostaciju parka izbūvi Dobeles un Tukuma novados, apliecināja iniciatīvas grupas pārstāve, SIA "Baltic Candles Ltd." direktore Zita Sāviča.
 
Vakar, 10:14
No šodienas vairākos SIA "Ekspress-Ādaži" autobusu maršrutos mainīsies kustības saraksti, informēja "Ekspress-Ādaži".
 
Vakar, 7:03
Plastmasas pudeles, atkritumi un pat zāļu receptes. Tās ir lietas, ko līdz šim sēņotājiem, kuri devušies mežā meklēt rudens veltes, izdevies atrast. Arī šoreiz kādai dāmai neizpratni raisījis tas, cik bezatbildīgi rīkojas līdzcilvēki, kuri uzskata, ka mežs ir īstā vieta, kur izmest sev nevajadzīgās lietas.
 
14.sep
Latvijā īstenotā reemigrācijas pilotprojekta gaitā uz dzīvi Kurzemes reģionā atgriezušās 23 ģimenes, kas kopā ir 62 cilvēki, šodien forumā "Latvijas vērtības" sacīja reemigrācijas koordinatore Kurzemes reģionā Kristīne Smilga.
 
14.sep
Ogres novada pašvaldības domes deputāti ārkārtas sēdē atbalstījuši olu un olu produktu ražotnes izveides veicināšanu Madlienas pagastā, kur ukraiņu investors iecerējis izbūvēt ražotni ar trīs līdz sešiem miljoniem dējējvistu.
 
13.sep
Grobiņas novadā kārtējo reizi ūdeles pastrādājušas nedarbus - kādā saimniecībā nokostas vistas. Tas nebūt nav pirmais gadījums, raksta "liepajniekiem.lv".
 
12.sep
SIA VTU Valmiera (VTU), kas ir septiņu pašvaldību kapitālsabiedrība, veic pasažieru pārvadājumus starppilsētu nozīmes maršrutu tīkla daļā Ziemeļaustrumi un bijušajos Valmieras un Valkas rajonos vietējās nozīmes maršrutos. Vienlaikus uzņēmums nodrošina sabiedriskā transporta pieejamību Valmieras pilsētas maršrutos un pasažieru neregulāros pārvadājumus pēc pieprasījuma. Kopējais nobraukums gadā pārsniedz 6 miljonus kilometru.
 
12.sep
Vidzemes slimnīca – reģionāla daudzprofilu neatliekamās palīdzības slimnīca ir lielākā veselības aprūpes iestāde reģionā, kas sniedz gan diennakts medicīnisko palīdzību, gan ambulatoros valsts apmaksātos un maksas pakalpojumus. 
 
12.sep
2018. gada 24. jūlijā Adven Group no uzņēmuma SIA Enerģijas risinājumi iegādājās uzņēmumu SIA Cēsu siltumtīkli un AS Valmieras enerģija, kura līdzīpašnieks ir Valmieras pilsētas pašvaldība, kontrolpaketi, kļūstot par vairākuma akcionāru. Adven Group nodrošina centralizēto siltumapgādi vairāk nekā 90 siltumapgādes sistēmām Somijā, Zviedrijā un Igaunijā, apkalpojot tūkstošiem uzņēmumu un privāto klientu. Kādu iespaidu īpašnieku maiņa atstās uz Valmieras siltuma patērētājiem, vaicājām AS Valmieras enerģija valdes loceklim Mārim Kānītim.
 
12.sep
Valmieras Valsts ģimnāzija (VVĢ) – skola ar teju 100 gadu ilgu darbību – turpina izaugsmi arī 21. gadsimtā. Jauno mācību gadu VVĢ uzsāk ar pilnībā nokomplektētu skolēnu un pedagogu sastāvu.
 
12.sep
Šogad Valmierā, Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu, Rūjienas, Mazsalacas un Naukšēnu novadā AS Sadales tīkls (ST) atjaunos vidējā sprieguma elektrolīnijas 20 km garumā, zemsprieguma gaisvadu elektrolīnijas pārbūvēs par kabeļu līnijām 15 km garumā un rekonstruēs vai izbūvēs jaunas 24 transformatoru apakšstacijas. Šo Vidzemes novadu elektrotīkla atjaunošanā ST šogad ieguldīs vairāk nekā 1,4 miljonus eiro.
 
12.sep
Intervija ar Valmieras pilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāju Jāni Baiku.
 
12.sep
Šorīt plkst. 9:48 reģistrēts tehnoloģisks traucējums vidējā sprieguma 20kV (kilovoltu) elektrotīklā Talsos, izraisot elektroapgādes traucējumus aptuveni 2 600 klientu Andreja Pumpura, Dundagas, Rīgas un Raiņa ielas apkaimē.
 
11.sep
8. septembrī negaidīti mūžībā aizsaukts viens no Latvijas 1. rokkafejnīcas dibinātājiem un ilggadējā festivāla "Baltic Beach Party" rīkotājiem Mareks Mediņš, raksta "liepajniekiem.lv"
 
10.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis 100 eiro administratīvo sodu Ozolnieku novada domes priekšsēdētājam, bijušajam Saeimas deputātam Dainim Liepiņam (LRA), kura pārstāvētais uzņēmums saņēmis pašvaldības iepirkumu, liecina informācija KNAB mājaslapā.
 
7.sep
Būvdarbu sezona valsts autoceļu tīklā turpinās, un visvairāk ievērojamu satiksmes ierobežojumu patlaban ir uz valsts reģionālajiem autoceļiem. Tāpat daudzviet lauku reģionos notiek grants seguma atjaunošana uz valsts vietējās nozīmēs autoceļiem. Aicinām autovadītājus ievērot satiksmes organizāciju – pagaidu luksoforu signālus un satiksmes regulētāju norādes būvdarbu vietās.
 
6.sep
Jūrmalas dome grib meža kvartālā starp Eduarda Veidenbauma ielu, Mežmalas ielu un Gulbju ielu ierīkot kapsētu un celt krematoriju, pie kuras saskaņā ar aprakstu - atpūtas takas. Jūrmalnieki ir ļoti neapmierināti un iebilst pret šo domes ieceri.
 
5.sep
Kāds vīrietis no Litenes ir pievērsies neparastam hobijam - viņš meklē pusdārgakmeņus, tika vēstīts LNT raidījumā "900 sekundes".
 
5.sep
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) piemērojis naudas sodus vēl 35 Latgales pašvaldību deputātiem, kuri bija panākuši, ka novada domes laikraksti tiek izdoti arī krievu valodā, liecina informācija KNAB mājaslapā.
 
5.sep
Kāds vīrietis vaino Izglītības un zinātnes ministriju (IZM) nesaimnieciskumā un liekā naudas tērēšanā.