Reģionālie pielikumi

Vakar, 11:00
Pēc iepriekšējo dienu spēcīgās snigšanas dažus Vidzemes novadus sedz līdz pusmetram dziļš sniegs, liecina iedzīvotāju mērījumi.
 
21.jan
Gādājot par kvalitatīvi sniegtiem sabiedriskā transporta pakalpojumiem reģionālās nozīmes maršrutu tīklā, Autotransporta direkcija aizvadītajā gadā vērsa pastiprinātu uzmanību pasažieru pārvadātāju darbam. 2018. gadā tika veiktas 1844 pārbaudes reģionālo maršrutu autobusos, kas ir par 36% vairāk nekā 2017. gadā, un, salīdzinot ar 2015. gadu, pieaugums ir 175%. Rezultāti liecina, ka palielinoties pārbaužu apjomam, samazinās pārkāpumu skaits un aug pakalpojumu kvalitāte. Vienlaikus Autotransporta direkcija ir noteikusi 10 atbildīgākos pasažieru pārvadātājus.
 
21.jan
Pirmdien deviņos rītā Valkā termometra stabiņš noslīdēja līdz -17,4 grādiem, liecina dati no meteoroloģisko novērojumu stacijām.
 
20.jan
Februāra sākumā spēkā stāsies jaunas Eiropas līmeņa prasības zāļu drošībai, tomēr ne visas aptiekas var atļauties finansēt šādu pasākumu, kā rezultātā lauku apvidos atsevišķas aptiekas jau izvēlējušās darbu 2019.gadā pārtraukt, sacīja Aptieku īpašnieku asociācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Lībķens.
 
19.jan
Valsts policija (VP) piemērojusi disciplinārsodus diviem policistiem saistībā ar Jūrmalas mēra Gata Trukšņa narkotiku glabāšanas lietā piemērota administratīvā soda nesavlaicīgu nenodošanu piespiedu izpildei.
 
17.jan
Nedēļas nogalē neilgi pirms savas 60 gadu jubilejas pēkšņi miris bijušās AS "KVV Liepājas metalurgs" valdes loceklis Igors Talanovs, raksta portāls "liepajniekiem.lv".
 
16.jan
Šī gada 14.janvārī pulksten 15.42 Babītes novadā, autoceļa A9 Rīga (Skulte)-Liepāja 5.km, notika sadursme starp tumši pelēkas krāsas "Lexus" markas automašīnu un tumši brūnas krāsas "BMW" markas transportlīdzekli.
 
16.jan
Valsts policija drīzumā visā Kurzemes reģionā rīkos profilaktisko pasākumu ceļu satiksmē, kura laikā tiks pārbaudīts, vai transportlīdzekļu vadītāji nav sēdušies pie stūres alkohola, narkotisko vai psihotropo vielu ietekmē.
 
16.jan
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknis kriminālvajāšanai nodeva kriminālprocesu par sveša finanšu maksāšanas līdzekļa nelikumīgu izmantošanu. Noskaidrots, ka ventspilnieks, izmantojot savu vecāku personas un bankas datus ņēmis nebanku kredītus 20 kredītiestādēs Latvijā vairāku gadu garumā. Brīdī, kad vecāki aptvēra notiekošo un saprata, ka tik lielu summu viņi nespēj un nevēlas apmaksāt, tika rakstīts iesniegums Valsts policijai.
 
16.jan
Pasludināti spriedumi divos Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Kriminālizmeklēšanas pārvaldes uzsāktajos kriminālprocesos.
 
16.jan
2018.gadā Daugavpils novadā miruši 418 iedzīvotāji, kas ir trīsreiz vairāk par 143 dzimušajiem mazuļiem, liecina novada Dzimtsarakstu nodaļas apkopotie dati.
 
15.jan
Šo piektdien, 18. janvārī, Jelgavas klubā “Melno Cepurīšu Balerija” uzstāsies divas ekstremālās mūzikas grupas no Somijas – “Death Design” un “Enragement”. Tās šeit viesosies “Crushing The Baltic 2019” koncerttūres ietvaros.
 
15.jan
Naktī uz svētdienu kāds svešinieks "paviesojies" Dalbē, apstaigājot privātmājas un iespīdinot to logos lukturīti. Vietējais iedzīvotājs Kristaps aicina uzmanīties un ziņot par aizdomīgām personām.
 
15.jan
Eiropas Komisijas (EK) tehniskās palīdzības neatkarīgie eksperti JASPERS Independent Quality Review snieguši pozitīvu atzinumu par a/s Latvijas dzelzceļš (LDz) projektu Latvijas dzelzceļa tīkla elektrifikācija. Īstenojot šo projektu, elektrificēti tiks teju 700 kilometru dzelzceļa līnijas.
 
15.jan
Lai arī ceturtdien, 17.janvārī, domes sēdē paredzēts ievēlēt jaunu Daugavpils mēru un kā iespējamais kandidāts minēts bijušais mērs Andrejs Ekksniņš (S), gala lēmums par to vēl nav pieņemts, apgalvoja novembrī no domes priekšsēdētāja amata gāztais Rihards Eigims ("Mūsu partija").
 
14.jan
Sestdien Ventspils airēšanas bāzē "Dampeļi" notika Latvijas ziemas peldētāju salidojums "Ventspils jūras lauvas 2019".
 
14.jan
Ņemot vērā, ka vairāki reisi dublējas vienā maršruta posmā, kā arī lai autobuss kursētu pēc kustību saraksta, no 2019. gada 18. janvāra gaidāmas izmaiņas maršrutā Nr.7732 Rīga–Skujene–Jaunpiebalga, Nr.7734 Rīga–Bērzkrogs–Ineši, Nr.7730 Rīga–Cēsis un Nr.7179 Rīga–Kursīši–Saulkrasti.
 
11.jan
Uzņemot viesus un našķojoties ar īpašiem gardumiem, Līgatnes dabas taku lācenīte Ilzīte šodien, 11. janvārī, svin savu pilngadību un par godu šim notikumam dabas takās plānots īpašs svētku pasākums.
 
10.jan
Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trase 2019. gada 12. un 13. janvārī uzņems 6. Viessmann Pasaules kausa posmu kamaniņu sportā, pulcējot pasaules un Latvijas labākos šī sporta veida pārstāvjus. Sacensību apmeklētāju ērtībām sestdien, 12. janvārī, AS “Pasažieru vilciens" norīkos papildu vagonus vilcieniem no Rīgas uz Siguldu un atpakaļ.
 
10.jan
Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.janvāra plkst. 6.30 līdz 10.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 37 izsaukumus – 11 uz ugunsgrēkiem un 11 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.